Dorian

evet ya bende bugün yeni çıkanlara bir göz atıyım demiştimki bi baktım dorian 8O hatta pazartesi çıkmıyomuydu diye şaşırdık bir an
daha uzun uzun dinliyemedim ama şimdilik gayet güzel tebrikler...

Albümü aldım...Açıkcası albümde ilk dinleyişte vaaav,tamam budur dediğim hiç bir parça olmadı...Fakat eminim ki zaman içerisinde bütün şarkıları ezebere söyliycem... ;)

Birkaç fikrimi belitmek isterim...

Çok özenilerek yapılmış bir albüm...Sound un kulağımın istediği bir tarzda olması ayrıca bir hoşuma gitti... :alkıs

Ciddi anlamda işini bilen gençler oldukları belli...Çok umutlandım...

Hayatını şarkı söylemeye endekslemiş biri olarak tabiki ilk baktığım şey VOKAL oldu...
Ve o kadar mutlu oldumki...O kadar umutlandımki...Aksırmadan-tıksırmadan hatta detone olmadan ne yaptığını,ne söylediğini,nasıl nüans yapması gerektiğini bilen...Şarkı söylemenin boğum boğum bağırmaktan ibaret olmadığını anlamış olduğuna inandığım ve son dönemde dinlediğim yeni çıkmış yada daha önceden albümlerini dinlediğimiz solistler arasında ''Aferin,helal olsun be'' dediğim bir SES....Umarım bu düşünceler sadece albüm kaydı için geçerli olmaz...Canlı canlıda izleme fırsatı bulurum ve aynı temiz sesi yine dinlerim...

Yolunuz açık olsun...Bol şans diliyorum... :alkıs
Umarım bir gün aynı sahneyi paylaşırız...

yıldız teknik üni.de izlemeye çalışmıştım ama talihsizlikler sanırım o gün dorianın yakasını bırakmadı :( neyse şimdi albüm geldi artık dagıtma zamanı diyorum ve bol bol konser istiyorum sizlerden..
albüm çok iyi olmuş bekledigim gibi herşey güzel yolunuz açık olsun başarılar...

yeniden hayata... :D

ke-di demiş ki:
Albümü aldım...Açıkcası albümde ilk dinleyişte vaaav,tamam budur dediğim hiç bir parça olmadı...Fakat eminim ki zaman içerisinde bütün şarkıları ezebere söyliycem... ;)

Birkaç fikrimi belitmek isterim...

Çok özenilerek yapılmış bir albüm...Sound un kulağımın istediği bir tarzda olması ayrıca bir hoşuma gitti... :alkıs

Ciddi anlamda işini bilen gençler oldukları belli...Çok umutlandım...

Hayatını şarkı söylemeye endekslemiş biri olarak tabiki ilk baktığım şey VOKAL oldu...
Ve o kadar mutlu oldumki...O kadar umutlandımki...Aksırmadan-tıksırmadan hatta detone olmadan ne yaptığını,ne söylediğini,nasıl nüans yapması gerektiğini bilen...Şarkı söylemenin boğum boğum bağırmaktan ibaret olmadığını anlamış olduğuna inandığım ve son dönemde dinlediğim yeni çıkmış yada daha önceden albümlerini dinlediğimiz solistler arasında ''Aferin,helal olsun be'' dediğim bir SES....Umarım bu düşünceler sadece albüm kaydı için geçerli olmaz...Canlı canlıda izleme fırsatı bulurum ve aynı temiz sesi yine dinlerim...

Yolunuz açık olsun...Bol şans diliyorum... :alkıs
Umarım bir gün aynı sahneyi paylaşırız...

vokal hakkındaki görüşlerine tamamen katılıyorum ve eklemek istiyorum ki sadece vokal değil grubun diğer üyelerininde-albumu dinleyınce-kendi alanlarında aynı özeni göstermiş olduklarını düşünüyorum.
ayrıca...
dün akşama kadar albümü aradım, tükenmiş her yerde sonra neyseki D&R da bulabıldım.. bu kadar çabuk tükenmesi iyi olsa gerek:) çok güzel olmuş.. -yaşam ve dipte favori parçalarım..

İlk defa Ankara'da, Direc-t'le beraber çıktıkları konserde izledim Dorian'ı. Sadece klip parçasını dinleyebildim ve yalnızca buna bakarak yorum yapacak olursam, konserde dinlediğim Dorian sounduyla, albümdeki Dorian soundu biraz farklı. Tabii ki, olumsuz olarak söylemiyorum bunu, her zaman değişikler yapılır, sonuçta bu müzik piyasası. Bazen iyi ya da kötü yapılması gereken yapılır. Ama benim asıl takıldığım konu Dj. Ankara'daki konserde bir Dj dahildi gruba, şimdi ne oldu da göremedim? Sanki tarzınıza daha yakındı bir Dj'le performans sergilemek. Yoksa sadece o zamanlar çaldığınız cover parçalardan dolayı mı Dj gerekiyordu?

Kolay gelsin! Saygılar...

çok sağlam grup gerçekten, albümleri de çıktı sonunda. rock istanbul açılış partisinde balansta izlemiştim ve baya beğenmiştim dorianı. en geç haftasonu albümü edinicem. albümü alan arkadaşlara bi sorum olucak; yunus emre nin gel gör beni ilahisini cover lamışlardı. albüme almışmılar şarkıyı ?

Geri