Dorian

oo bu forum süper geldi ya!!Bakma yüzüme şarkısını ilk televizyonda izledigim gün sapıttım hemen albümlerini almam lazım diye kaç yere sorduysam daha albümü gelmedi dediler.sonunda 3 hafta önce sanırım albüm sonunda Dost 'a geldi ve kavustum.Cok begendim gerçekten albümü davulları gitar distortionu vokalleri filan.İlk dinlediğimde gözüme Dipte,Zor,Gel Gör beni,(bakma yüzüme ki çarpmaması mümkün değil :)),yaşam çarpmıstı.simdi bütün albümü severek dinliyorum. Tam bi fani gibi oldum grubun gelen geçene dorianı dinledin mi falan diyorum :) tebrikler valla çok iyi iş çıkarmıs grup.

inanılmaz keyifli bi album herkez almalı bence. sound bakımından inanılmaz. Efektler sarlılarla cok uyumlu bence.
saglam iş olmus..
ayrıca klipleri MTV de yayında. Cok basarılar.
BRAVO..

Daha albümü tam olarak dinleme fırsatım olmadı ama arkadaşlar çok övdüler... en kısa zamanda mutlaka dinleyeceğim....

grubu hiç dinlemişliğim yok bir kere klibini gördüm gayet iyiydi yani pek rock dinlemiyen biri olarak söylüyorum bunu olayım şudur grupla ben kasetçi amcaya abi vega nın cd si varmı şeklinde yönelttiyim soruya gelmedi dorian var ama gibi bir cevap yöneltti dumur olduğum andı o saatten sonra benim dorianla keiştiğim nokta işte ilahi bir tesadüf hemen alayım bu albümü fln dedim tabi demedim

süper olmuş albüm..sert-ters.türkiye de cover yapmaya çalışıp yapamayan bi sürü grup olmasına rağmen sizin ^^gel gör beni^^coverınız harbi çok başarılı.şarkılar da az ve öz :D hoş..başarılarınız devamını bekliyoruz sevgili dorian.. :D

Geri