Dorian

kişisel düşüncem dorianın çok iyi yerlere gelebilecegi[tabi içinde yasadıgımız kosullarda insanlar hakettiklerinin ne kadarını alıolar oda tartısılır ama]dusuncesindeyim
kolay gele...

Nem
DORIAN
Kargo

21 Nisan Cuma

Nem ; 19:30 (imza günü 15:00)
Dorian ; 21:00 (imza günü 13:00 )
Kargo ; 22:30 (imza günü 14:00 )

Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampusu Alışveriş Merkezi önü Şenlik Alanı

Şenlik Ankara'daki bütün üniversitelere ve halka açıktır.

Ve yine 21 Nisan Gecesi Dorian Ankara'da Backstage Bar'da saat: 24.00 de sahne alacak.

Sevgili Ankara'lılar ; Buyrun size bir gün içerisinde 2 kere Dorian izleme fırsatı. Sonra ben Ankara'da yaşıyorum Dorian izlemedim demeyin. Ayıp olur valla. İstanbul'da bile bu kadar çok konser verilmedi. Ankara, Ankara güzel Ankara :)

Bunların da dışında

14 Nisan Cuma Studio Live Konseri

Dorian saat 22:45 de sahne alacak. Bu saati 1 dakika bile geçmeyecek. Geç kalırsanız, kaçırırsınız :)

kesinlikle çok güzel bi grup şarkılarının hepsi ayrı güzel daha canlı dinleme şansım olmadı ama umarım bi gün dinleyeceğim......

cuma günü okulumuzda dorian izlicez var mı ötesi be...:) kampüsümüzde ağırlamaktan şeref duyarız...
deftones haberi nedir bu arada?

Hacettepe Üniversitesi konseri Organizasyon'un iptali nedeniyle gerçekleşemeyecektir.

Dorian, 21 Nisan Cuma gecesi Ankara'da Backstage Bar'da...

Saat 24:00
Giriş 10 YTL

ya organizasyon iptali derken tüm olay mı sadece dorian mı otobüs bileti alıcam yoksa organizasyon gelmeyeyim boşuna siteden acil cevap istesem giren biri bi zahmet yazıversin bişiler
...........................................................................................................
www.boodergi.com hoş güzel 12.sayfa önerilir :D:D

grup ii hoşta bi eksiklik var sanki çıkış parçaları çok ii dierleride öle ama birkaçına çok önem verilmemiş gibi geldi...ama gidiş ei valla

"hımm bi ara şu arkdaşlara iletişime geçeyim de bahar şenliklerine olamasa bile güz şenliklerine okula çağırayım" diye düşündüüm gruplardan biri neseki kasıma daha çok var :)

bugun hepsiyle muhabbet etme fırsatım oldu.. hepsi çok seker adamlar.. backstage deki konserde de ufak tefek aksaklıklar oldu elimden geldiğince yardım ettm,memet de konser sonunda çok ince bi jest yaptı bana geldi sarıldı teşekkür etti,koplexsiz insanları seyeretmek de ayrı bi güzel yaw :D ellerinize sağlık..

Geri