Dorian

arkadaşlar süper bi grupsunuz..izmir'de in progress'i dinlemeye gitttiğimiz bi akşam şans eseri sizi de dinlemiştik..ne güzel bi grup,ne de güzel çalıolarmış demeden edememiştik..de merak edior tabi insan bi senedir falan gelmediniz hiç..arkadaşlarımıza anlattık sizi,gelin de hep beraber coşalım diye bekledik ama gözümüz yollarda kaldı..tamam albüm çalışması yapıosunuz ama bu kadar da ihmal etmeyin izmirli gençleri..hiç olmadı albüm tanıtımında izmir'e öncelik verin..sevindirin bizi..başarılarınızın devamını dilioruz albümünüz şimdiden hayırlı olsun,uğurlu olsun..

elephantwoman demiş ki:
arkadaşlar süper bi grupsunuz..izmir'de in progress'i dinlemeye gitttiğimiz bi akşam şans eseri sizi de dinlemiştik..ne güzel bi grup,ne de güzel çalıolarmış demeden edememiştik..de merak edior tabi insan bi senedir falan gelmediniz hiç..arkadaşlarımıza anlattık sizi,gelin de hep beraber coşalım diye bekledik ama gözümüz yollarda kaldı..tamam albüm çalışması yapıosunuz ama bu kadar da ihmal etmeyin izmirli gençleri..hiç olmadı albüm tanıtımında izmir'e öncelik verin..sevindirin bizi..başarılarınızın devamını dilioruz albümünüz şimdiden hayırlı olsun,uğurlu olsun..

saol bizde gerçekten çok sevmiştik izmiri i ama albüm çalışmaları bize pek konser yapacak zaman bırakmıyo ama söz izmir ilk uğramak istediğimiz yer olucak

2 aylık bir çalışmanın ardından klip hazır arkadaşlar.uçman balaban ve onur sönmez değişik ve çok güzel bir çalışma yaptılar.albüm çalışmaları harıl harıl bir halde devam ediyor.bu kadar uzamasının sebebide vereceğiniz paraya değecek bir şekilde bir kayıt ın oluşması için.severek dinleyeceğinizi umut ediyoruz.çok yakında görüşmek üzere...

www.dorianweb.com

selam..ben PuncH tan(izmir) soner..ooze konserınde beraberdik ..siz,biz ve manga..guzel bir geceydi benim icin..sizi dinlerken gercekten keyif almıstım..albumunuzu dort gozle beklıyorum..devam beyler..

teşekkürler knife party albümün çıkmasına çok az bir zaman kaldı iyi şeyler olacağını umuyoruz bizde izmirde görüşmek üzere

29 Ekim Ankara Saklıkent Konseri

Saat=20:00
Bilet Fiyatları :
24/10/05 Tarihi dahil 17 YTL (17.000.000 TL)
25/10/05 - 29/10/05 Arasında 22 YTL (22.000.000 TL)

Selam dorancılar.Sizi önceden duymuştum ve sonunda Saklıkentteki konserinizde dinledim(29 Ekim).Açıkcası dinlerken uykum geldi, tabi öncesinde yemek yemiştim tıkabasa belki ondandır :D , ama sizden sonraki Gripin ve Mangadan daha iyiydiniz...Besteleriniz çok iyiydi.Tek olumsuz eleştirimde sahnede çok sabit ve soğuk duruyordunuz...Özellikle bascınız...Albümünüz çıktığında ilk alacaklardan biri benim...Başarılar...

DORIAN MTV’DE!!!

Beklenen albümün ilk videosu
“Bakma Yüzüme”
ilk kez MTV’de gösterime girecek!!!

12 KASIM CUMARTESİ/ 10:00
13 KASIM PAZAR/20:00
15 KASIM SALI/ 08:00

İlk olarak 2002 yılında İlkin Kitapçı (Vokal), Memet İncili (Gitar), Afşar Yağcıoğlu (Davul), Alex Tintaru (Bas), Murat Ötünç’ün (Gitar) biraraya gelmesi ile kurulan Dorian, biraraya geldikten sonra beste çalışmalarına ağırlık vererek bugünkü albümün temellerini attı. Hardrock ve Nu Metal tarzını Türk müziği tınılarıyla zenginleştirerek,etkileyici sözleri ile dinleyicisine ulaşmayı bekleyen albüm aralık ayı içerisinde tüm müzik marketlerdeki yerini alacak..

Her hafta dünyanın farklı bölgelerinde yaşanan müzikal hareketleri ve yeni çıkış yapan grupları paylaşılabilir kılan “World Chart Express” bu hafta Dorian’ın ülkemizde de tüm dikkatleri üzerine çekecek olan ilk videosunu “exclusive” olarak yayınlayacak.

Uçman Balaban ve Onur Sönmez tarafından, siyah-beyaz animasyon teknikleri ve canlı performans çekimleri ile tamamlanan “Bakma Yüzüme” adlı çıkış şarkısının videosu ilk olarak MTV World Chart Express’te gösterime girecek.

www.dorianweb.com

Geri