Siyah 8

hhahaha :D lan başlığı rezil etmeyin. bu ne lan böyle ?

hiç yakıştıramadım sizlere ! :p

stüdyoya geç kalmayın oyarım. hadi kalın sağlıcakla...

stüdyo berbattı. :evil: uyuz oldum ya...

levent'i aradı gözler 8O hepimiz dumur olduk ne var lan bugün bizde şeklinde :( gitar tonlarına b.k attık ama bakalım pazartesi kayıt ne olacak !

pfff.. ulen moral kalmadı be. hadi bakalım önümüzde kayıt var onda ne edecez :?

Hadi oğlum hadi bozmayın moralleri...
İyisiniz işte, biraz daha uğraşın...
Bak yoksa leventle gelir içine ederiz çalışmaların :D

Leventle bi söz yazıp verecez size de beste konusunda üstün yetenekli olmanız lazım bizim şiirleri bestelemek için :p :p :p

d.n. gören de ihtiyacınız var sanacak... peh... Umut gibi adam varken...

eheh :) en büyük destekçimiz can.

valla moral oluyosun hoca. sen ver şiiri beğenirsem :p :twisted: besteleriz ehehhe.

dün çok içtim hala midem bomb.k.. :evil:

Lan olm p.tesi deneme kayıtı var... sen gidiyosun b. içioyosun.. yapılıcak şeymi..?? :evil:

Dikkat et olm kendine...kısık sesle nasıl olacak merak ediyorum...

Bare Clean söylersin... 8)

:( haklısın ya ! offf bilmiyorum nasıl olacak valla...

zaten clean söylicem olm çok az yerde distorte ediyorum vokali.

ses bomb.k valla umarım pek bi sorun olmaz. olacağı ortada gerçi, ama en azından deneme kaydı bakarız işte...

bu arada demo öncesi konuşacağım bi kaç şey var...

14:30'da istiklalin girişindeki burger'ın önünde buluşalım...

hemen kendi teşhis ve yorumlarımı yazıyorum tayfuncum.

öncelikle bence vokaller geride kalmış, iyi olmamış. zaten sesimde kısıktı vokallerden tatmin olmadım desem yeridir. basslar genelde iyi. en azından ben beğendim. aksamalar var, ama iyi. davul bazı yerlerde ritm kaçırıyo. ayrıca inancım kalmadı'ya yeni bi davul yazmak lazım, çalışmamız lazım özellikle ataklara. bunun dışında ben beğendim davulları. bana kalırsa en kasış ekipman zaten. hak veriyorum melihe. gitar distortion konusunda çok iyi, ancak clean bence iyi değil pek. ne biliyim sanki alper tellere vurmaya korkmuş gibi. bunlar genel izlenimlerim. bunun dışında tek tek parçaları ele alırsak;

1. düzen'in iki kaydı da çok başarısız bence, ama ikinci kayıt ilkinden iyidir.

2. gitme'nin ikincisi hoşuma gitti. muhtemelen beğenirsiniz.

3. vakitsiz'i zaten beraber dinlemiştik.

4. inancım kalmadı'da kickler çok parlıyo. dinleyince demek istediğimi anlıycaksın. eğer melih kicke vurmasaymış iyi olabilirmiş. sorun melihten değil ancak kickin sesi çok açık kalmış parçaya göre. slov olunca haliyle. o parçada kick kullanmamak gerekirmiş.

valla arkadaşlar her şeye rağmen kötü oldu diyerek çıktığım bi kayıt için yinede idare eder diyebilirim. zamanla daha iyi oluruz diye umuyorum. sonuçta tam kadro 5. stüdyomuz bu. haftaya cover olayına girişiyoruz.

hepinizin ruhunuza sağlık dostlar. her geçen gün daha iyiye gitmek dileğiyle. demo olayını solo ve klavye eklentileri için biraz ileriye atsakta muhtemelen çok geçmeden tekrar gündeme getiricez. hadi kalın sağlıcakla...

yok ya beklediğim kadar kötü değil hakkaten, ama iyi olmadığı da ortada. neyse zaten bugün 14'te melih'e getiricem cd'yi. dinleyip kendi yorumlarınızı yaparsınız...

Layne_Staley demiş ki:
Biz de dinleyebilecek miyiz??

ayıpsın kardeş sana çeker veririm bi adet. site açılsa zaten parçalardan birinide yayımlamayı planlıyoruz...

hangi gün yapalım stüdyo ? coverı unutmayın he. zaten melih için problem olmazda alper sen atlama. var bende parça istersen gel çekip veriyim sana...

Geri