Siyah 8

Evet arkadaşlar kaydı dün yaptık....Peki içimize sindimi hayır....şimdi çok daha iyi anlıyorum amatör grubun ne demek olduğunu....Sanırım herşeyin başı tecrübe burdada bizi buldu....Belki kulağı dolduracak bişeyler kaydettik....ama sadece bununla kalacak.....bizim hakkımızda ne kadar fikir sahibi yapar sizi bu kayıt çok düşündürücü bir nokta.....bugün mikslenecek....hatta birazdan gidip alacam....sanırım bir terslik çıkmassa bu akşam veya yarın yayına verilir....Saygılarımla(Tüm Grup Adına:Melih GENİŞEL(Siyah8-Davul).....

kendi adıma kötü bir kayıt oldu... demo haline getirilmeyecektir, bizden kaynaklanan bir sürü aksaklık vardı ve tabiki ufak defek stüdyodan kaynaklanan şeyler. hiçbir şey mazeret değil tabiki. sadece ben gerçek anlamda sonuçtan memnun değilim. neyse o ya da bu şekilde webden yayımlayacağız bu parçaları (dinledikten sonra fikrim değişebilir).

salı günü stüdyo 911'de olan ve bizimle ilgilenen herkese çok teşekkürler. özellikle emre abi'ye bizim için verdiği uğraştan ötürü çok teşekkür ederiz...

bundan sonra her şeyin çok daha iyi olabilmesi için hepimizin kafasının rahat olacağı bir dönemde yapacağız kaydı. herhalde melih'in öss'si, bizim finallerimiz ve tafuya da uygun bir zaman dilimi olan 4 temmuz sonrası olur bu. o zaman her şeyin güzel olmasını umut ediyoruz. önümüzde çok yol var, bizimde pek durmaya niyetimiz yok...

bize destek olan ve yarında destek olacağını bildiğimiz tüm dostlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum... iyi ki varsınız...

Saygılarımla umuT ( ne olursa olsun her geçen gün daha iyiye gitmek dileğiyle ... )

senden uzak, gitme (yeni ve çok daha iyi bir kayıt), son veda adlı parçalarımızı siteye upload ettim. eski kayıttan daha iyi olduğu kesin, ama bizimle ilgili aksaklıklardan ötürü de pekte başarılı olmadı. kaydetmeyi planladığımız kayıp gri yerine son anda bir karar değişikliğiyle birkaç kez çaldığımız son veda'yı koymaya karar verdik. hatta o şöyle ki ismini bile bugün koyduk :) bu yüzden parçada bir takım aksaklıklar mevcut. sakın sorma'nın vokalleri çok silik ve oldukça aksaklık var. o sebepten onu yayımlamamayı uygun gördük. neyse şimdilik son durum bu download için -> www.siyah8.com

dinlenemeyecek kadar kötü değil ya en azından ben sevdim arkadaşlar ;)

size göre kötü kayıtlarsa bunlardan çok daha iyi şeyler çıkartıcaksınız umarım zmnla ;)

şarkı sözlerinizi bulabileceğim bi adresiniz var mı acaba :roll:

öncelikle çok teşekkür ediyorum... web sitemizi kısa süre içersinde bitireceğiz. o zaman şarkı sözlerine de yer veririz muhtemelen, ama daha önce istersen yollayabilirim...

şu kayıtların kanalları ayrı ayrı varsa allahaşkına bana bi ulaştırın! yeni bi mixaj yapim, herşey daha net duyulur olacak ve daha bütün bir soudn oluşacak emin olun.. şu grup iyi bir yerlere doğru ilerlerken elinde düzgün bir malzeme olsun bari..
kayıtta genel olarak extra bir çiğlik var özellikle davulda.. verin kanalları daha bir şekle sokayım şu kaydı..

sololar idare eder bence pek bi sçış görmedim ben.. oturup yazılmadığı belli, ama sonuçta "bu ne lan oha" denecek kadar bariz bir hata da görmedim dinlediğim kadarıyla..

burç bu kaydın kanalları falan bizde mevcut değil, ama bir dahaki kayıtta bizimle birlikte olup, yardımcı olursan hakkaten sevinirim. hem bizim işimiz çok daha kolaylaşır, hem de sen daha fazla "getirin şunu" yorumunu yapmaktan kurtulursun :)

bu arada sert vokaller konusunda biraz sorun yaşadım kayıtta. sesler boğuluyordu. o yüzden birkaç yerde mecburi soft kaldım. benim baya bi sorunum oldu bu kayıtta zaten. sanırım yaza kadar pürüzleri atlatır daha iyi bir kayıt yaparız öss akabinde. yorumlar için çok teşekkürler...

Geri