Siyah 8

eheh :) zaten davulcumuz var. Melih dediğim arkadaş davulcumuz olur. bass konusunu bi türlü halledemedik, ama kısa süre içersinde o sorunu gidericez. tamamen davul ve ortam için stüdyoya girmek istiyoruz. sonuçta evde amfinin sesini deliler gibi açıp çalamıyosun. davul için zaten elimiz mahkum stüdyoya. bi tek bass problemimiz var. solo gitar içinde birilerini konuşuyoruz aramızda. çok yakında kadroyu tamamlıycaz. ilgin için saol efecim... ;)

haftasonu barışarockdaydım arkadaşlar deliler gibi coştuk. muazzamdı. sonunda melih beylerde döndü tatilden. bassçı bulundu. (eğer girersen diye) HOŞGELDİN TAYFUN :) . hepimize hayırlı olsun. sesimdeki gariplik geçince stüdyo olayı gerçekleşecek. muhtemelen cuma, ama ben ne zaman gün versem olmuyo. o yüzden belli olmaz. gerçi yarın girecektikte bu seferde benden pürüz çıktı. off off. umarım sorunlar tekrarlanmazda haftasonuna kadar gireriz...

sarkını orjinali bekliozzzz...

sözler bayyaaaaa iiyi ew kaydı olduu içindir şarkıda tat yok.....

ewet sana ders lazm biraz...

ama genelde iyi, studyo kytları beklioruz

Olum umut tayfun kim lo....tanımıyorum ama bass cı bulman iyi olmuş.. ;)

Chtay parça güzel dimi kardeş melodi filan... 8)

işallah stüdyo kayıtı gelicek...umarım bi aksilik çıkmaz...

Saygılar....

chaatay, değerli yorumların için çok teşekkür ederim. sözler bizzat bana ait. beğenmene ayrı bir sevindim. ders konusunda hepinizle hemfikir lakin üşengecim ;) yakın zamanda olaya el atıcam...

alper, tayfun melih'in bassist bi arkadaşı bizimle çalacak artık. bassist arayışımız sürebilir, ancak deneme amaçlıda olsa bu aralar bizimle. cuma stüdyo uyar mı sana ? ben şiddetle istiyorum. burnum tıkalı gerçi, ama bass ve davul yazma adına iyi bi aralık olabilir. ayrıca melih'in parçayıda repertuara aldık. son gelişmeler bunlar dost. yarın arıycam seni...

Ben eleman ayrımı yapmam bilirsin düzgün çalsın ve laubali olmasın yeter...tabii çalışırken... :roll:

abi cuma yabalım cidden benim de canım çekti...hem yeni bişiler onuda hallederiz...araşırız...

bilirim alperim. yorma kafanı.

cuma için 4-6 diyorum. bu arada bugün tüneldeydim kendime alet edevat baktım. sol akustik sordum uçuk fiyatlar verdiler hep. icq'nu neden açmıyosun len ?

Olum uo oynuom... :LOL: makinayı kasıo ıcq
sollar hep öle be kardeş bizim kaderimiz...
benim acustiğin bi kaç parçasını bide telleri yeniledim iyi oldu gibi...
acustik bi ses geliyo.. :LOL:

ulan bırak artık şu uo'yu manyak gibi onu oynuyosun.

bugün yine taksimdeyim biraz daha sorarım oraya buraya.

senin akustik adam olmaz ya :)

neyse bugün arıycam zaten seni konuşuruz...

melih bey alper beye laf sokmalar falan ;) aman diyorum :p

bugünkü çalışma bence oldukça iyiydi. kendi içimizde ve ekipman aksaklıkları da olmasa muazzam diyebilirdim :roll: düzen'i kendi konsantrasyonsuzluğumuzdan çalamadık. akustik parçaları alper'in gitardaki problem yüzünden clean çalmak zorunda kaldık. yalnızlığın melekleri'de açıkçası beni bayan bi parça :? çıkartmayı talep edebilirim, ama şimdilik kalması taraftarıyım. diğer parçalar gerçekten muhteşemdi. hele gitme ve vakitsiz çok çok gaz ve mükemmele yakın performanslarla, gerçekten coşturucu nitelikteydi 8) :taptim :metalhead

fotoğrafların büyük bi bölümü çok kötü çıkmış. movie'ler ise çıkmamış :evil: :( yer kalmamıştı heralde makinada. uyuz oldum biraz bu konuyla ilgili, ama sağlık olsun :|

tayfun, gerçekten başarılıydı bugün. bizimle ilk kez stüdyoya girmesine karşılık bizden biriymişçesine içten çaldığını hissettim. umarım o da bizlerden memnun kalmıştır. hem bir grup elemanı, hem de ilerlemek istediğim bir yolda yanımda yürüyecek biri kazanmak gerçekten hoş. umarım bi aksilik olmaz ve yolumuza dağılmaksızın birlikte devam ederiz. :metalhead

neyse arkadaşlar uzun uza yazdım. web sitesinide yakında güncelliycem. MELİH, ALPER, TAYFUN hepinize çok teşekkürler, harikaydınız bugün. bende hasta olmama rağmen elimden geleni yaptım. en kısa zamanda görüşelim dostlar. unutmadan bugün bizimle stüdyoda bulunan ALPER BEY'imizin kız arkadaşı ÖZGE HANIM'a da fotolar ve yorumları için teşekkürler ;) benden bu kadar şimdilik. ÇALIŞMAYI BIRAKMAK YOK ONA GÖRE :twisted: :)

web sitesi yaklaşık 14:30'dan beri güncel vaziyette. arzu eden girip bakabilir.

grubun son hali :

umuT (sözler ve vokaller)
aLper (gitar ve back vokal)
tayFun (bass)
meLih (davul)

ekimde 4 parçamıza hücum kayıt yapıcaz. bunun hakkındaki bilgileride kısa süre sonra hem buradan hem de web sitemizden öğrenebilirsiniz...

Geri