Pamela Spence

tamam hatunun sesi süper ama bence rockçı degil!!!!istesede olamaz zaten !!teomanın vokalistligini yapmış olabilir ama rockçı değil kesinlikle!rockçıyım diyen adam,PAZAR KEYFİNİ SUNAR MI yaaa??

PameLA rOCKçı mı*??___Pek ZannetMiyorum__

arkadaşlar pamela rockçı fln diil ya küçük küçük serpiştirilmş rock soundları olablr ama gökselle neredeyse aynı müziği yapıo bnce bu arada rockçı die geçio kendisi ama PaZAr KeYFiNi büyük bir heyecanla sundu tebrik ederim bunun bi daha tekrarlanmamasını tercih ederim.....

kendisne yaklasik 1 sene taptim aile dostumuzun kizi oldugunu örendigimde ise deliye döndüm sevmiyor olmama ragmen 3 teoman konserine gittim ve ank bilkent konserinden önce paul de kendisiyle ve annesiyle yemek yedim kendisi acaip agir ve karizmatik takiliodu ama pop albümü cikartti pazar keyfine cikti bittikçe bitti...

ben bu albumunü begendim valla
ilk olarak teomanın kasedinde duydum sora teo nun konserinde izledim pek bi sımarık gelmişti bana ama sarkıları bence hoş

uzanıp yataga baslarsın duaya
her şey iyi gitsin diye sızlanırsın
aslında ümitlerden el çekmişsin yinde bağlısın aşka

ya su pazar keyfine cıkma olayını ilk duydum bende burdan esefle kınıyorum kendilerini ama işte
kadının sagı solu belli olmuyo ben sadece sarkısına bakrım

ya aslinda rock la basladi bu ise mesela taoman konserlerde ara sira simdi birazda mikrofon pam de diodu o da hep rock sarkilari sölüodu bir veya 2 tane ama gel görki pazar keyfi neydi ööle ya hade hepsini gectim kral tv müsik ödüllerinde ödülü alip rock n roll die bagirmasii...

ben de sevmem pek kendilerini...
pamela nın davulcusu eskiden bizim okuldaki senliklerde calardı okul mudurunun kızının grubundaydı ankta kendisini gormek mumkun ama adı neydi onu hatırlamıyorum bileniniz var mı?(eraydı sanırım)

birde seyi unutmusum monster_girl , bir konserde poposunu acti ve poz verdi. cok salakca.. Ya su olmalidir Grupda ya da sarkicida ; '' Ozel hayatimiz ile degil de Yaptigimiz Muzik ile basinda olmak istiyoruz '' demeleri lazim herkesin.. Bunu diyen tek grupda Duman.

sesi ve kendisi hos ben bunu biliyorum ayrica bende dinliyorum. Ancak sahnede bu takim hareketleri yanlis anlayabiliyormusun? Burada özel hayat degil Müzik icin konusuyoruz.

Geri