Pamela Spence

O konuda haklısınız.Ama yetenek yok demek ki.Hem gitar çalmayı da bilmiyor galiba. Zaten meşhur olduktan sonra onun için değişen bir şey olmaz sanırım.

Aradan bir aya yakın bir süre geçti ve değişen bir şeyler oldu sanırım.Çünki pamela'nın adı kalmadı.Herhalde adını duyurabilmesinin sebebi Şebnem Ferah ve Özlem Tekin'in ortalarda olmamasıydı.Bu sene Kral Tv herhalde ödülün gerçek sahibi Özlem Tekin'e verir.Gerçi klibini bile oynatmıyor ama...

insanlar neden birbirini gazlar ya da gaza gelir, kadının şehir rehberi albümü bence geçen yılın en iyi albümlerinden biri, istanbul kolay kolay unutulmayacak bir rock klasiği ki albüm bi tek bu şarkıdan ibaret değil. hep birilerini birileriyle yarıştırmak, eleştirinin dozunu kaçırmak rock müzik söz konusu olunca kulağa hiç hoş gelmiyor. tori amos, p j harvey ve björk hep birlikte anılırlar, ancak birbirleriyle savaştırılarak değil; her birinin kendine has bi tarza sahip olduğu vurgulanarak. bu yüzden ne şebnem özleme, ne özlem pamelaya, ne de pamela ayline benzer. onları özel kılan da bu zaten.

monster_girl demiş ki:
ben de sevmem pek kendilerini...
pamela nın davulcusu eskiden bizim okuldaki senliklerde calardı okul mudurunun kızının grubundaydı ankta kendisini gormek mumkun ama adı neydi onu hatırlamıyorum bileniniz var mı?(eraydı sanırım)

Pamela Spence'in şu anki bateristi Eralp Güven'dir. Kendisi aslen Ankara'nın iyi gruplarından Wattz Up'ın bateristidir. Her ne kadar Şehir Rehberi albümünde Diplomatic Immunity'nin bateristi Barış Menküer çalmışsa da kendisinin askere gitmesiyle Diplomatic Immunity için de Pamela Spence için de Eralp çalmaya başlamıştır.

forum kuralları demiş ki:
8 ) TurkRock.Com forumları teenagelerin günlük enerjilerini harcamaları için yapılmış bir platform değildir. Rockçı popçu kavgaları, blue jean arka sayfasındaki türden atışmalara kesinlike izin verilmez. Buna örnek olarak "şu rockçıdır bu popçu" "bu harbi rockçı diğeri davayı para için sattı" "metallica mı megadeth mi?" "kahrolsun hiphopçular yaşasın metal" gibi 13-15 yaş muhabbetleri gösterilebilir.

Mesajınız bu kuralara uymadığı için silinmiştir. Forum kurallarını okuyunuz,uyunuz.

kendisi bile diyorsa ben rock muzik yapmiyorum diye..bu forumda isi ne .. ortalik mali bunlar yeri gelir rap yaparlar yeri gelir sert rock'ci imajina burunurler...

pamela'yı var eden artun ertürk'tür bu da böyle biline..

bu bir bok atma da değildir yüceltme de değildir. şarkı sözleri, gitar soloları, sahne şovları filan hepsi artun'a aittir. ya da biz öyle hissediyoruz bilmem ki..

artun ertürk'e ulaşacak da bir yol bulsam.. hangibar.com da okusa insanlar röportajı, yani okuyacak bir röportaj olsa ortada:)

Necrobutcher demiş ki:
kendisi bile diyorsa ben rock muzik yapmiyorum diye..bu forumda isi ne .. ortalik mali bunlar yeri gelir rap yaparlar yeri gelir sert rock'ci imajina burunurler...
...kadın pop müzik yapıyor işte bunu anlamak o kadar zor olmasa gerek..Şarkılarıyla pop dinleyicisini `rockçı` imajıyla da aramızdaki bazı rockçıları etkilemeye çalışıyor...Pop dinleyicisini bilmemde burdan anladığım kadarıyla rock aleminde pek para etmiyor bu...

Ya rock müziğin bir anlamı bir duygusu vardır..Başlı başına bir tarzdır....içinde gitar sesi olan her şarkıyı (ve şarkıcıyı)rockçı yapmayalım allahaşkına..bu olay bu kadar basit mi?ayrıca kadın gördüğüm kadarıyla bir tek kayıtta şarkı söylemiş parayı indirmiş...bizde onu rock forumuna koyarak ödüllendirmişiz ne kadar basit...

abi ben yeni melekte seyrettim.inanın ağzım açık kaldı.tarzı rock tır değildir o ayrı bir konu ama sahnede insanlarla iletişimi en azından insanların onun için belirli bir miktar para verip zahmet edip onu dinlemeye geldiğini kavrayabilmesi ve herkesle ilgilenmeye çalışması süperdi.ne zaman konseri olsa gitmeye çalışırım.
aynı gün ogün şanlısoy konseride vardı ki ben asıl onu seyretmeye gitmiştim iğrendim adamdan.neyse bu ayrı konu
pamelaya helal olsun.sevdim hatunu

baRock demiş ki:
abi ben yeni melekte seyrettim.inanın ağzım açık kaldı.tarzı rock tır değildir o ayrı bir konu ama sahnede insanlarla iletişimi en azından insanların onun için belirli bir miktar para verip zahmet edip onu dinlemeye geldiğini kavrayabilmesi ve herkesle ilgilenmeye çalışması süperdi.ne zaman konseri olsa gitmeye çalışırım.
aynı gün ogün şanlısoy konseride vardı ki ben asıl onu seyretmeye gitmiştim iğrendim adamdan.neyse bu ayrı konu

pamela'yı nisan'da saklıkent'te; mayısta ankara üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi'nin inek bayramı şenliklerinde olmak üzere 2 kere en önden izledim. hatta artun ertürk sağ olsun konserde kullandığı penayı elime tutuşturdu saklıken'te.

evet pamela ben rock yapmıyorum desin, bir yandan "rock'çı takılsın", biz müziğini sorgulayalım filan bunlar bir yana hakikaten sahne performansı harika.
insanları nasıl coşturacağını biliyor, iletişimi gayet iyi. gayet pozitif. bu nedenle yine olsa yine giderim konserine çünkü hakikaten çok eğlendiriyor. ki ilk albümünü çok severim.

bu nedenle sezar'ın hakkı sezar'a deyip teşekkürlerimizi sunarız buradan.

ryaonair demiş ki:
baRock demiş ki:

pamela'yı nisan'da saklıkent'te; mayısta ankara üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi'nin inek bayramı şenliklerinde olmak üzere 2 kere en önden izledim. hatta artun ertürk sağ olsun konserde kullandığı penayı elime tutuşturdu saklıken'te.

evet pamela ben rock yapmıyorum desin, bir yandan "rock'çı takılsın", biz müziğini sorgulayalım filan bunlar bir yana hakikaten sahne performansı harika.
insanları nasıl coşturacağını biliyor, iletişimi gayet iyi. gayet pozitif. bu nedenle yine olsa yine giderim konserine çünkü hakikaten çok eğlendiriyor. ki ilk albümünü çok severim.

bu nedenle sezar'ın hakkı sezar'a deyip teşekkürlerimizi sunarız buradan.

bu arada gitaristide sağlam baya.adını ilk kez senden duydum.gitara hakimiyeti süperdi.soloları falan muntazam yani.

[/quote]bu arada gitaristide sağlam baya.adını ilk kez senden duydum.gitara hakimiyeti süperdi.soloları falan muntazam yani.[/quote]

evet bir ara l.a da yaşamış, sonra pamela hem iş hem aşk ilişkisine girmiş, sonrasında sadece iş ilişkisinin kaldığı söylenen bir gitarist.. soloları çok iyidir. zaten pamela'yı pamela yapan artun ertürk'tür. gerek şarkı sözleri gerek müzikleri ve gerek konser performansı ile..

hastasıyız ailecek:)

oooo arkadaşlar Pamelaya karşı çok katısınız,pop rock olarak kafa dinlemek için ben pamela ve nevin albümünü gaaayet başarılı buluyorum ama Ş.Ferah gibi müzisyen olabilsse ii olurdu tabi.Yavaş yavaş sert rock albümleri yapmasını umuyorum ama ne yapacağı belli olmaz.Demirkan durumu deil,kendisi anlamayınca rüzgar nereden eserse oraya tabi bu işler böle.

bu arada gitaristide sağlam baya.adını ilk kez senden duydum.gitara hakimiyeti süperdi.soloları falan muntazam yani.[/quote]

evet bir ara l.a da yaşamış, sonra pamela hem iş hem aşk ilişkisine girmiş, sonrasında sadece iş ilişkisinin kaldığı söylenen bir gitarist.. soloları çok iyidir. zaten pamela'yı pamela yapan artun ertürk'tür. gerek şarkı sözleri gerek müzikleri ve gerek konser performansı ile..

hastasıyız ailecek:)[/quote]
artun denilen adam çok güçlü.. adlı parçada gitar çalan adammı?

Geri