Beterböcek

pis,kıllı,kokarca bir şeydir bu beterböcek,kıyafetleri çok ilginçtir,koca bir göbeği vardır,saçları yoluk yoluktur,ellerinin üstü tüylüdür,karşınızda hiç utanmadan gaz çıkarıp burnunu karıştırabilecek biri izlenimi verir,pis pis güler,aşığım bu böceğe ben :)

futbol takımı vardı hani,bütün takım ölmüş hala öbür tarafta ben o topu tuttum yok sen tutamadın tartışması yapıyorlardı :)

mo demiş ki:
futbol takımı vardı hani,bütün takım ölmüş hala öbür tarafta ben o topu tuttum yok sen tutamadın tartışması yapıyorlardı :)

bak bunu ben hatirliyorum cok gulmustum oyunculardan biri cikip ordaki kadina koc herhalde biz o kazada ölduk demisti bende kopmustum o sahnede...

çok eskiden izlemiştim.
hatırladığım tek şey beterböceğin, "üç kere beterböcek deyin gelirim" demesi.
yanlış mı hatırlıyorum acaba..
vcdsini bulup tekrar izlemek lazım.

noSurprises demiş ki:
offf.çok severim..keşke çıksa tekrar tvde..bi geleceğe dönüş bi bu :)
anam ne ettin sen ne yaptın sen ya :( allahım geleceğe dönüş dedi ya offf ya off :cry: niy oynatmıyo bu dangalak tv ciler gidip te televole oynatcaklarına bana bunların cd sini bulun bari ya offf ben geleceğe dönüş ü izlicem diye kuzenimle kavga etmiştim o aynalı tahir i izlemek istiyodu :LOL: :LOL: :LOL: :D

s_hifty demiş ki:
noSurprises demiş ki:
offf.çok severim..keşke çıksa tekrar tvde..bi geleceğe dönüş bi bu :)
anam ne ettin sen ne yaptın sen ya :( allahım geleceğe dönüş dedi ya offf ya off :cry: niy oynatmıyo bu dangalak tv ciler gidip te televole oynatcaklarına bana bunların cd sini bulun bari ya offf ben geleceğe dönüş ü izlicem diye kuzenimle kavga etmiştim o aynalı tahir i izlemek istiyodu :LOL: :LOL: :LOL: :D
yok vcd si falan da piyasa da..beterböcek de yok,geleceğe dönüş de..:(

ahhh ulan ahhh çocukluğumun çizgi filmi hep onun gibi olmak isterdim o yaştan böyle aykırı şeylerle ilgilendiğim belliymiş aha şimdiki halimiz metalci olduk çıktık işte...

scrotestical demiş ki:
CedriX demiş ki:
Be_wild demiş ki:
CedriX demiş ki:
Ankara daysaniz gidin Maltepe pazarina kesin bulursunuz orda ben Turkiye iken istedigim herseyi buluyodum...
harbimi diyosun hocam ?

bu dalga deilse harbi diyorum :twisted:

valla bana dalga gibi geldi, malum maltepe pazarını papua yeni gineliler bile biliyodur o derece yani :twisted:

abi bosver kendisi kendi basina gecsin dalgasini umrumda deil... :twisted: :twisted:

Atalay demiş ki:
Zuhahahaha... ben de unuttum ö beterböcek nereden geliyor. Çok acayip bir filmdi bana göre. Ama çok eğlenmiştim.
filmin yönetmeni tim burton bugüne kadar ciddi akıllı başlı bir film çekmiş midir? muhteşem bir hayal gücü var adamın bütün filmlerini zevkle izlerim. beterböcek de favorilerimdendir. michael keaton da bence pek değeri bilinmeyen bir oyuncudur.

Geri