Doğu Yücel

blue jean yazarı aynı zamanda okul filminin ilham kaynağı olan hayalet kitap ın yazarı izmirli kendisi iron maiden
dream theater
pain of salvation
ens evdiği 3 grup iron maiden dan bruce dickınson içini diyorki
ailemden sonra en çok sesini duyduğum kişi o :)

Doğu Yücel oldukça dolu bir insana benziyor; yazar, senarist, müzik eleştirmeni vs.. şu anda da bir filmin senaryosu üzerinde uğraşıyormuş. Adamın bütün önemli şahsiyetlerle tanışmışlığı ve konuşmuşluğu var. Bruce Dickinson röportajını okumuştum bir kere, süperdi. bence kendisi de oldukça önemli bir şahsiyet...

ben de baya beğeniyorum doğu yüceli...hayalet kitap güzeldi diğer kitabı(adını hatırlamıyorum)çok hoşuma gitmedi ama...yaşına göre baya dolu bi insan bencede...gayet de sıradan biri gibi duruyo öyle kasılmak,bilgiliyim havası vermek falan yok adamda..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
evet düşler kabuslar ve gelecek masalları gerçekten olağanüstü ancak hayalet kitapla hayalgücünün sınırlarını öyle bir zorladı ki kapılar bi daha kapanmamak üzere açılabilir aman dikkat diyim ben

ahahaha yok be umrumda değil o herifte bilgisi iyiymiş eheüe ya sen okul başlığına bak bi allah aşkına bir süpriz var :) bu arada delia avatar çok hoşmuş

evet özenti olduğunu hiç düşünmüyorum.aksine türkiyediki en özgün yazarlardan kendisi.blue jean dergisindeki yazılarından bile anlayabiliriz bunu.okul filminde bende hayal kırıklığına uğradım

Geri