Objektif

herkeze merhaba!
özellikle site ve görüntüler konusunda sıkıntı çektiğinizi görüyorum.sıkıntılarımız ortak arkadaşlar.ama emin olun site çok yakında tamamlanıcak.sadece iki resim koyup değiştirmek istemiyoruz ki bu değiştirmek olmaz...

ve kayıtlar başladı hepimize hayırlı olsun..

gulhaneser demiş ki:
Arkadaşlar Taner misscat isimli bir gruplada çalışmış eskiden. Garajdan buldum. Hatta orda grupla bir resmide var. :p :p :p

Arkadaşım bu insanlar profesyonel müzisyen. Neden şaşırıyorsunuz? Hepside birçok grupla çalışmıştır. Ne var bunda? Kurcalamayın bu kadar. Özgeçmiş için biraz sabretmemiz gerekiyor ;)

Maşallah arkadaşlar Tanerin çalışdığı grupların hepsinin ziyaretçi defterlerini yeryüzünde görülmemiş bir hırsla doldurmuşsunuz :LOL:
Taner şu anda başka bi gruplada çalışıyormusun acaba?
Albüm heyecanım çok büyük.
Vecdi abinin sesini duymak istiyorum acilen...

selam arkadaşlar... sevgili objektif İstanbulda bar programı olacakmı? bize konser tarihi verirmisiniz..

volkan_objektif demiş ki:
Selam... arkadaşlar bizlerde en az sizin kadar hasretiz konserlere fakat şu anki önceliğimiz albüm..elimize kaliteli görüntüler geçerse bunları sitede sizlerle paylaşıcaz..
herkeze iyi geceler
Siteyi bekliyoruz :cry:
Taner albümde yamaha maple customlamı çalıcaksın? Öyle yazmışdın ama...

SinnerRider demiş ki:
Bir de kelalaka bir soru olacak ama cevap vereceğinden eminim. tv8'deki Yorumsuz programında Rob Halford ve Tony Iommi'nin posteri vardı Vecdi Yücalan'ın elinde. Efsanevi Costa Mesa konserine ait.Onu nerden temin ettiğini öğrenebilir miyim? (dergiden? internetten vs.?)

İnginç :LOL:
Ama sana kızıyorum çok Vecdi abi. Eskiden hayranlarınıza daha çok cevap yazıyormuşsunuz :cry:

eliferen80 demiş ki:
Maşallah arkadaşlar Tanerin çalışdığı grupların hepsinin ziyaretçi defterlerini yeryüzünde görülmemiş bir hırsla doldurmuşsunuz :LOL:
Taner şu anda başka bi gruplada çalışıyormusun acaba?
Albüm heyecanım çok büyük.
Vecdi abinin sesini duymak istiyorum acilen...

Allah aşkına arkadaşlar bu kadar yoğun olan bir insanın başka grupla çalışabilme gibi bir ihtimali varmı yani? Ne Taner'in nede grubun diğer elemanlarının başka bir grupla daha çalıştıklarını hiç sanmıyorum. Bu konuya açıklık getircektir Taner mutlaka. Onları daha çok barışa rockda tanıdık. Ayrıca bence bu kadar kısa zamanda kenetlenmelerinin bana göre en büyük nedeni sürekli birlikte vakit geçirmeleridir. 8) Emin olduğum tek birşey var,bu adamlar bu işi çok iyi yapıyorlar ve Vecdi babanında yazdığı gibi albüm aşamasının yarısındalar ve hepimiz müziğe doyacağız. Bunu hissedebilenlerdenim. :twisted:
Saygılar...

Taner

Arkadaşlar selam. Eğer ziyaretçi defterini okuduysanız görmüşsünüzdür Taner misscat veya onun gibi herhangi bir grupla çalışmıyor. Zaten ona Objektif gibi gruplar yakışır. Yüce insan :taptim

Sevgili Aysun,İlayda,İpek, metinmy,foolforyourloving, huozancankul,snununicinden,senayca22 ve diğer adını yazamadığım Objektif dostları.Dün gereken materyalleri İlkere teslim ettim.Site çok kısa zamanda yenilenecek.Takdir edersinizki bu BarışaRock yeni Objektif kadrosunun ilk konseriydi.O Yüzden elimizden geldiğince ve bulabildiğimiz kadar fotoğraf koymaya çalıştık.Bu arada seyircilerimizin fotolarınıda ihmal etmedik.
Promosyon'a gelince geçmiş dönemdeki Objektif kadrosuyla Künye albümü için çok sayıda Tv,Radyo,Basın gibi medya kuruluşlarını dolaşmıştık.

objektif demiş ki:
Sevgili Aysun,İlayda,İpek, metinmy,foolforyourloving, huozancankul,snununicinden,senayca22 ve diğer adını yazamadığım Objektif dostları.Dün gereken materyalleri İlkere teslim ettim.Site çok kısa zamanda yenilenecek.Takdir edersinizki bu BarışaRock yeni Objektif kadrosunun ilk konseriydi.O Yüzden elimizden geldiğince ve bulabildiğimiz kadar fotoğraf koymaya çalıştık.Bu arada seyircilerimizin fotolarınıda ihmal etmedik.
Promosyon'a gelince geçmiş dönemdeki Objektif kadrosuyla Künye albümü için çok sayıda Tv,Radyo,Basın gibi medya kuruluşlarını dolaşmıştık.

Eyvallah Vecdi babamız. O zaman .ok az kaldı siteye desenize :p
Peki Taner,Başat,Volkan,Hakan nerdeler abi?

Dün gereken materyalleri İlkere teslim ettmene çok sevindim Vecdi abi. Artık özgeçmişlere videolara ve bol resimlere kavuşacağız yani :metal :metalhead :taptim .....

objektif demiş ki:
Yeni kadronun mükemmeliyeti konuşulmaz bile :twisted:

Geri