Objektif

erkinist demiş ki:
objektif'e ait videoların özel olduğunu düşünenlerdenim. klip filan olabilir ama konser videosu denilince durup düşünmek gerekir. kolayca paylaşılmamalı kanısındayım.

Haklısın ama onları izlemek istemek gerçeği ne olacak? Onlara ait herhangi bir klip bile yok nette ve bu çok acı. Bunu istemek çokmu?

Sevgili Ozan biz her iki Foruma da cevap yazmaya çalışıyoruz.Albüm için uğraşıyoruz.O yüzden çok sık yazamıyoruz.Ama sizler bizim boşluğumuzu hissettirmeyin. :LOL: Rocker kalın. :metal Selamlar...Vecdi Yücalan...Objektif

Sevgili İpek Saund konusunu bende çok merak ediyorum :D .Ayrıca uzun zamandır ihmal ettiğimiz aşk şarkılarını bu albümde bulabileceksiniz. Yine Künye albümünde çok fazla kullanamadığımız makamsal melodileri elimizden geldiğince bu albüme koymaya çalıştık.Evvelki albümlerde deneysel boyutta kalanlar bu albümde gerçekten yerini buldu. Selamlar..Vecdi Yücalan/Objektif...www.objektifonline.com

objektif demiş ki:
Sevgili İpek Saund konusunu bende çok merak ediyorum :D .Ayrıca uzun zamandır ihmal ettiğimiz aşk şarkılarını bu albümde bulabileceksiniz. Yine Künye albümünde çok fazla kullanamadığımız makamsal melodileri elimizden geldiğince bu albüme koymaya çalıştık.Evvelki albümlerde deneysel boyutta kalanlar bu albümde gerçekten yerini buldu. Selamlar..Vecdi Yücalan/Objektif...www.objektifonline.com

Şüphe tok Vecdi baba. Sabırsızlıkla hemde çok sabırsızca bekliyoruz... :metal

Dip not: alperennn; O kadar seviyesizsin ki senin için bilgisayarın harcadığı elektiriye yazık! Terbiyeli ve seviyeli ol!

Sevgili forum yöneticileri nerdesiniz?

Bizim sevinç gösterilerimizi siliyorsunuz ancak bu tip insanların polemik yaratması için elinden geleni yapmalarını lütfen es geçmeyiniz.
Teşekkürler.

Vecdi abi uzun zaman ayrı kaldım netten, sınavlar falan filan..malum okul ağır biraz..büyük bir heyecanla albümünüzü bekliyorum.. bi de şu kalan 4.5 senede edirnede veya herhangi bir zamanda antalyaya mutlaka getirecem sizi, kesin kararlıyım :)
kolay gelsin..
diğer abilere de selamlar saygılar..

Albüm için sabırsızlananlardanım!

Ya selen bu ne sevgi be ablacım? Allah size sabır versin Objektif. 8)

Geri