Objektif

Künye!

Künye albümünüzü dinledim. Müthiş bir sound ve inanılmaz düzenlemeler dinledim. Teşekkürler size. Yeni albümünüzde başarılar.

Herkese selam.

Herkese selam. Merhaba Vecdi abi. Çok başarılısınız Siteniz harika olmuş. Yanlız sitenizde neden son yazılan en altta okunabiliyor? Bunu çözebilmiş değilim. Ama haberler bölümünden sizi an ve an takip edebilmemiz o kadar güzel olmuş ki, bunun için ayrıca teşekkür ederim. Birde birşey dikkatimi çekti. Neden Başat, Hakan ve Volkan’nın da sizin gibi yazabileceğimiz linki yok?
Albüm kaydınızın bir an önce tamamlanıp, bizimle buluşmanız diyiyle... İpek. 8)

Merhabalar. Ben Selim Öncügöz.
Sayın Taner Keser hakkındaki düşüncelerimi sizlerle ve Objektif ile paylaşmak istiyorum.
Kendisiyle birkez arkadaşım vasıtasıyla tanışma fırsatım olmuştu ancak beni hatırlayacağını pek sanmıyorum çünkü
bu 2000 senesindeydi. Avrasya isimli bir grupları vardı. Yanlış hatırlamıyorsam bir türkce rock cover grubuydu ve Kadıköy shaft clubda sahne alıyorlardı.
Ancak şunu sözylemeliyim ki grup sahnede muhteşemdi. Çaldığı coverları kasetten çalınıyormuş gibi dinlediğimizi
çok net hatırlıyorum. Grubun sahnedeki performansı ve izleyiciler üstündeki etkisi inanılmazdı. Bir süre sonra
sahneye Cem Karaca'nın da çıkması ile grubun görsel şovu muhteşemin üstüne çıkdı. Ben ve arkadaşlarım sahnede sadece davulcu ve basscıya kitlenmişdik. Birde rahmetli, büyük üstad Cem Karaca'ya tabiki. Kısacası Taner'i biz zaten keşfetmiştik:) Şimdi ise Objektif gibi köklü bir grupda, Vecdi Yücalan gibi bir sesin arkasında baget sallamasına hiç şaşırmadık.
Faklı tarzı, kaliteli müzisyen kimliği ve kişiliği ile daha yeni yeni tanıştığımız genç jenerasyon müzisyeni olan,
Taner Keser'in bundan sonrada başarılı işlere imza atacağına yürekten inananlardanım. Şu bir gerçek ki bu ülkede müzisyenlik adınada
yeni yüzlerin olması gerektiği kanısındayım. Ama bu katagoriye, bu insanlar gibi emek veren ve müziği yaşayan müzisyenlerin
girmesi gerektiğine inanıyoruz. Bir müzisyen olarak, bu insanların başarısı benimde başarımdır düşüncesindeyim ve bu
platformda bu konuların tartışılması ve fikir alışverişi yapılması taraftarıyım. Hem Objektif başlığında hem diğer başlıklarda. Sevgi gösterileri olacaktır elbette. Bundan da abartılmadığı sürece kimse
rahatsız olmamalıdır bence. Sonuç olarak bu sadece Objektif ile ilgili bir konu değildir.

Albümünüzü bizde herkes gibi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Teşekkürler, Saygılar.

Yeni destanlar yazılıyor...

_Konser Hazırlıkları_

Objektif elemanları, albüm çalışmalarından dolayı ara vermiş oldukları konser provalarına,yeni albüm parçalarınıda katarak Salı gününden itibaren başlayacaklar.Vecdi Yücalanın büyük sorun olarak gördüğü parça seçimi, yine herzamanki gibi sürüyor.Konserlerde Objektif seyircisinin istekleri doğrultusunda ,çalmadan sahneden inmemeyi onlara karşı bir saygı göstergesi olarak kabul eden Objektif, parça seçimlerini büyükbir titizlikle sürdürüyor....

:beer

selimoncugoz demiş ki:
Merhabalar. Ben Selim Öncügöz.
Sayın Taner Keser hakkındaki düşüncelerimi sizlerle ve Objektif ile paylaşmak istiyorum.
Kendisiyle birkez arkadaşım vasıtasıyla tanışma fırsatım olmuştu ancak beni hatırlayacağını pek sanmıyorum çünkü
bu 2000 senesindeydi. Avrasya isimli bir grupları vardı. Yanlış hatırlamıyorsam bir türkce rock cover grubuydu ve Kadıköy shaft clubda sahne alıyorlardı.
Ancak şunu sözylemeliyim ki grup sahnede muhteşemdi. Çaldığı coverları kasetten çalınıyormuş gibi dinlediğimizi
çok net hatırlıyorum. Grubun sahnedeki performansı ve izleyiciler üstündeki etkisi inanılmazdı. Bir süre sonra
sahneye Cem Karaca'nın da çıkması ile grubun görsel şovu muhteşemin üstüne çıkdı. Ben ve arkadaşlarım sahnede sadece davulcu ve basscıya kitlenmişdik. Birde rahmetli, büyük üstad Cem Karaca'ya tabiki. Kısacası Taner'i biz zaten keşfetmiştik:) Şimdi ise Objektif gibi köklü bir grupda, Vecdi Yücalan gibi bir sesin arkasında baget sallamasına hiç şaşırmadık.
Faklı tarzı, kaliteli müzisyen kimliği ve kişiliği ile daha yeni yeni tanıştığımız genç jenerasyon müzisyeni olan,
Taner Keser'in bundan sonrada başarılı işlere imza atacağına yürekten inananlardanım. Şu bir gerçek ki bu ülkede müzisyenlik adınada
yeni yüzlerin olması gerektiği kanısındayım. Ama bu katagoriye, bu insanlar gibi emek veren ve müziği yaşayan müzisyenlerin
girmesi gerektiğine inanıyoruz. Bir müzisyen olarak, bu insanların başarısı benimde başarımdır düşüncesindeyim ve bu
platformda bu konuların tartışılması ve fikir alışverişi yapılması taraftarıyım. Hem Objektif başlığında hem diğer başlıklarda. Sevgi gösterileri olacaktır elbette. Bundan da abartılmadığı sürece kimse
rahatsız olmamalıdır bence. Sonuç olarak bu sadece Objektif ile ilgili bir konu değildir.

Albümünüzü bizde herkes gibi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Teşekkürler, Saygılar.

Sevgili Selim. Bu bilgileri bizimle paylaştığın için kendi adıma çok teşekkür ederim. Taner'in ve Objektif'in diğer elemanlarının canlı performansı görmek için sabırsızlanıyorum...

Merhaba sevgili Objektif dostları;

Merhaba sevgili Objektif dostları;

Her zaman ki gibi sizden ricam site yöneticilerinin kurallarını dikkate almanız. Forum Kurallarına uyalım.
Bu konuda duyarlı olcağınızı bildiğimiz için şimdiden hepinize teşekkür ederiz. Albüm çok yakında tamamlanıyor.
Karşınıza çok iyi çıkacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Yakında konserlerimizde başlayacaktır.
Haberleri ve yenilikleri www.objektifonline.com'dan takip edebilirsiniz. Teşekkürler.

Sayın "selimoncugoz"; Seni hatırlıyorum. Yoğun bir arkadaş grubunla Shaft'a sık sık geliyordunuz. Hakkımdaki düşüncelerin

için çok teşekkür ederim. Yakında konserlerimiz başlayacak. Görüşmek ümidiğle. Teşekkürler.

Sayın "mertizli"; Bülent Ay benim için bir ilham kaynağıdır ve Türkiye'de gurur duyulan işlere imza atan nadir rastlanan,

kaliteli bir müzisyendir. Teşekkürler.

Sayın gulhaneser"; Davul kayıtları, gecelerce çalışarak bol çay ve kahve aralıklarıyla kısa sürede tamamlandı. Teşekkürler.

Sayın "selinnn"; Künye albümünü www.objektifonline.com adresinden indirebilirsin. Teşekkürler.

Sevgili arkadaşım "erqan"; Albümden şüphen olmasın. Teşekkürler.

Sevgili dostum "fusion78"; Her ne kadar yanlış anlaşılsada doğrudan yanadır. Teşekkürler.

Sevgili öğrencim "sude23sude"; Düşüncelerin ve fikirlerin için çok teşekkür ederim. Eksik olma. Teşekkürler.

Kişisel eleştiri ve sevgilerini benimle paylaşan can dostum "kola", arkadaşım Queen of Metal", "tattomme",

"aysunozdemir1980", "mertizli", "elcinas", "ozancankul", "Berk",
"aysenur80", "selen4" 'e ve tüm Objektif yolcularına

SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

Yakında görüşmek üzere...

Geri