Objektif

Rock'n Roll Aşkına !!!

saxon demiş ki:
objektif iyidir,iyi...toplumsal sorunlara değinen şarkı sözleriyle vecdi yücelanın yeri ayrıdır bu alemde...hard rock deyince kramp,whısky,dr.skull,devil,hazy hill ve objektif geliyor ülkemden aklıma...90daki'' tımarlı hastane'' çok önemli albümdür bence de klasik heavydir bu albüm...fahişe isimli şarkı o dönemin koşullarında sanırım rtükten geçmedi fosforlu isminde albümde yer aldı...bütünüyle iyi bir albümdü tımarlı hastane...whısky-babannenin daha önce çıktığını düşünürsek 80li yılların sonunda biz de de rock albümlerinin varlığına kanıt...93teki hayal ve yaşam albümü hard rocktı ve objektif soundunu iyice yansıtıyordu...özel çocuk ve şizofreni yollarını çok beğenmiştim ben...96daki kuşkular bütünüyle ısınamadığım bir albümdü...mahkumları saymazsak...yine de belli standartların üstündeydi ama ben çok tutmadım diyelim... :roll: 2000de künyeyi çıkartan objektifin bu albümünde ihanet-cinayet-ihanet benim çok beğenimi kazanmıştı...yuh,künye,teknoloji daha yoğun şarkılardı...
5.albüm gelsin artık beklemedeyim...objektiften kötü bir şey gelemez zaten...

bütün kış işedikleri denizlere
yazın yüzmeye gidenlere yuh sana da yuh bana da yuh yuhhhhhhh...

adres her daim paronoid,master of reality ve sabbath bloody sabbath!!!
long live rockn rollllllll :twisted: :twisted: :twisted:

Yuh barışa rock da dinlediğim en iyi performans parçasıydı. Eski albümde bu parça var ancak yeni yorum daha bir güzel olmuş bence.

:metal

Konser

jemssh demiş ki:
Arkadaşlar çok sağlam bir yerden duyum aldım. Objektif 30.Aralık.2005 cuma günü kadıköy shaft da sahne alcakmış. Sonunda kavuşuyoruz! :beer
Azından bal akıyor yahu.
Kaçmaz.
Yüzyılın programı olacak.
Davulcular,gitaristler,basscılar,klavyeciler, vokalistler geç kalmayın.
Biletler kapıdamı olcak?

Objektiiiiiiiiiiiiiiiiif :tap:

?

yasemin_yasemin demiş ki:
jemssh demiş ki:
Arkadaşlar çok sağlam bir yerden duyum aldım. Objektif 30.Aralık.2005 cuma günü kadıköy shaft da sahne alcakmış. Sonunda kavuşuyoruz! :beer

Bence Objektif yazmadan bu tür safsatalara inanmayın!

Böyle bir haber olsaydı Objektif bunu sitesindeki heberler bölümüne yazmazmıydı? Bence bu işde bir yanlışlık var ama eğer doğruysa açıkcası uçağabinip gelmeyi düşünüyorum. Lütfen onaylayınız Objektif.
Sevgiler... :p

Konser kaçmaz:) Taner abi seni yakından izleyebilme fırsatım oldu sonunda abi. Sabırsızlıkla bekliyorum

30.aralık.05 cuma günü destanın ikinci bölümü yazılcakmı ne dersin gultan_karlıdag? 8)

:twisted:

oykudeniz1980 demiş ki:
jemssh demiş ki:
:cigara bu mükemmel bir haber. Arkadaşlar shaft son rock gecesini yaşayacak. Çünkü büyük bir ihtimalle yıkılacak :)

rockn roll 8)

Anlamadığım eğer böyle bir konser varsa Objektif bunu neden sitesinde duyurmadı? İlginç! Bir bit yeniği var gibi ama.......

Geri