Objektif

Re: Taner kaçarmı ya!

selimoncugoz demiş ki:
mertizli demiş ki:
suhakarakas demiş ki:
gulsensen demiş ki:
objektif demiş ki:
Selamlar.Bir süredir Konserlerle ilgili sorular birikmiş.Ben Albüme yoğunlaştığım için sizlere cevap yazamadım.Sizlerden gelen yoğun istek üzerine bir Konser yapmaya karar verdik.Bu albüm yoğunluğu sırasında araya birde Konser sıkıştırmak kolay değil.Bilenler bilir.Ama sizlerin karşısında boynumuz kıldan da ince. :) Bugün yarın Konser tarihini açıklayacağım.Şu anda 28 Aralık 2005 Shaft Club'ta olacakmış gibi görünüyor.Unutmadan o gün Konser sırasında yoklama yapacağım. ;) Umarım eksik çıkmaz.Göreceğiz bakalım Objektif Fanları ne kadar dolduruyorlar Shaft Club'ı. :metal

Ben bir davulcu adayı olarak orda olacağım ve kaçmaz diyorum:)

Bende bir davulcu olarak orada olucam 8)

Bende :LOL:

8) Bende !
Evet.Taner iyi bir müzisyen. Artıları çok fazla.Çok yetenekli bir müzisyen.Başat ve Volkanda en az onun kadar başarılı bence.Tanerin artısı kısa zamanda fazla grupla çalışmış olması olabilir tabi.Ancak gene kendi görüşüme göre Objektif soundunu daha iyi noktalara taşıdıklarına inanıyorum. Barışa rock konseri bunun kanıtıydı zaten.İzlenmeli ve bolca dinlemeli :D Hele hele Kadıköy gibi yakın bir mekanda sahne almalırı kaçırılmamalıdır. Herkese sevgiler. Ozan Cankul. 8)

ben destanı yeni albümle evde yapacağım artık :D evde konser veririm konu komşuya :twisted: annem bağırır sesini kıs şunun-kısmıyorum kardeşim objektifin yeni albümü çıktı malum sonuç
long live rockn roll
long live rockn roll :evil: 78lere gittim birden 8) piyasa da olmasam da...

saxon demiş ki:
ben destanı yeni albümle evde yapacağım artık :D evde konser veririm konu komşuya :twisted: annem bağırır sesini kıs şunun-kısmıyorum kardeşim objektifin yeni albümü çıktı malum sonuç
long live rockn roll
long live rockn roll :evil: 78lere gittim birden 8) piyasa da olmasam da...

Harika ya süper :LOL:

sehir dışındayım ama gelmek için elimden geleni yapıcam..birbirinden iyi müzisyrnleri bir arada görmek benim için kaçırılmaması gereken bir görsel sov olacak..umarım gelebilirim.

selimoncugoz demiş ki:
Merhabalar. Ben Selim Öncügöz.
Sayın Taner Keser hakkındaki düşüncelerimi sizlerle ve Objektif ile paylaşmak istiyorum.
Kendisiyle birkez arkadaşım vasıtasıyla tanışma fırsatım olmuştu ancak beni hatırlayacağını pek sanmıyorum çünkü
bu 2000 senesindeydi. Avrasya isimli bir grupları vardı. Yanlış hatırlamıyorsam bir türkce rock cover grubuydu ve Kadıköy shaft clubda sahne alıyorlardı.
Ancak şunu sözylemeliyim ki grup sahnede muhteşemdi. Çaldığı coverları kasetten çalınıyormuş gibi dinlediğimizi
çok net hatırlıyorum. Grubun sahnedeki performansı ve izleyiciler üstündeki etkisi inanılmazdı. Bir süre sonra
sahneye Cem Karaca'nın da çıkması ile grubun görsel şovu muhteşemin üstüne çıkdı. Ben ve arkadaşlarım sahnede sadece davulcu ve basscıya kitlenmişdik. Birde rahmetli, büyük üstad Cem Karaca'ya tabiki. Kısacası Taner'i biz zaten keşfetmiştik:) Şimdi ise Objektif gibi köklü bir grupda, Vecdi Yücalan gibi bir sesin arkasında baget sallamasına hiç şaşırmadık.
Faklı tarzı, kaliteli müzisyen kimliği ve kişiliği ile daha yeni yeni tanıştığımız genç jenerasyon müzisyeni olan,
Taner Keser'in bundan sonrada başarılı işlere imza atacağına yürekten inananlardanım. Şu bir gerçek ki bu ülkede müzisyenlik adınada
yeni yüzlerin olması gerektiği kanısındayım. Ama bu katagoriye, bu insanlar gibi emek veren ve müziği yaşayan müzisyenlerin
girmesi gerektiğine inanıyoruz. Bir müzisyen olarak, bu insanların başarısı benimde başarımdır düşüncesindeyim ve bu
platformda bu konuların tartışılması ve fikir alışverişi yapılması taraftarıyım. Hem Objektif başlığında hem diğer başlıklarda. Sevgi gösterileri olacaktır elbette. Bundan da abartılmadığı sürece kimse
rahatsız olmamalıdır bence. Sonuç olarak bu sadece Objektif ile ilgili bir konu değildir.

Albümünüzü bizde herkes gibi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Teşekkürler, Saygılar.
Ne güzel demiş selim bey 8)

TAKDİR EDİLMESİ GEREK!

Yıllardır yaptıkları kaliteli ilerle ve düzeyli kişilikleri ile takdir ettiğim bir grup. Vecdi Yücalan'nın besteci ve diğer saymakla bitmeyecek olan üstün özellikleri ve grubun günden güne artan başarısı,grubu ve rock müziği uç noktalara taşıyor.
Kesinlikle ama kesinlikle kaçırılmaması gereken bir konser derim ben.
Başarılarınızın devamını dilerim.

:metal KONSER.....Yer Taksim DNA Live..... :metal

Herkese selam.Sonunda yoğun isteklerinizi kıramayarak Konser kararı aldık.25-Aralık Pazar akşamı saat 20.30'da Taksim DNA 'yız.Adres..Kemancı Bar orta kat.Sıra selviler Caddesi .69/2 Taksim.Rezervasyon tel:0212-293 63 40-42....
Bekleriz.... :D

objektif demiş ki:

Herkese selam.Sonunda yoğun isteklerinizi kıramayarak Konser kararı aldık.25-Aralık Pazar akşamı saat 20.30'da Taksim DNA 'yız.Adres..Kemancı Bar orta kat.Sıra selviler Caddesi .69/2 Taksim.Rezervasyon tel:0212-293 63 40-42....

Harika. Kavuşun artık bencede. Rock adına müzik...

objektif demiş ki:

Çok iyi ya. Yakışır! İstanbul'lular biraz rock müzik dinlesin:)

Nasıl yani ya?

objektif demiş ki:

Nasıl yani?Konser kadıköydeydi ama:(

İşte budur ...

Selam Vecdi abi. Objektif konserlerine başladı yani :LOL: Harika. 28-Aralık da Saft konserini duyduğumuzda çok sevindik. Şimdi birde 25-Aralık da DNA konserini duyduk ya ölsekte gam yemeyiz artık 8)

:metal ---Konser--- :metalhead
25-Aralık-2005 Taksim - DNA.

28-Aralık-2005 Kadıköy - Shaft Club.

Sevgili Aysun . 28 Aralıktaki Shaft konseri görüşmeleri sürüyor demiştim. Şu anda sadece DNA ile anlaşma yaptık.Yani Shaft Konseri olmayacak.Selamlar..Vecdi...

Sanırım bir yanlış anlaşılma durumu var :) sanal ortamda böyle şeyler olabiliyor.zaten konserin nerde olduğu önemli değil.önemli olan konserin OBJEKTİF konseri olması.SHAFT veya DNA objektif sevenlerin yer ayırt etmeden konserde objektifi yanlız bırakmayacağına eminim ben.Kaldıki;Taner,Başat,Volkan,Hakan ve Vecdi baba hangi koşulda olursa olsun izlenmeye değer müzisyenler.bütün objektif elemanlarına konserde şans diliyorum.her ne kadar ihtiyaçları olmasada ;)

Mersinden sevgiler...

deli_davsan demiş ki:
Sanırım bir yanlış anlaşılma durumu var :) sanal ortamda böyle şeyler olabiliyor.zaten konserin nerde olduğu önemli değil.önemli olan konserin OBJEKTİF konseri olması.SHAFT veya DNA objektif sevenlerin yer ayırt etmeden konserde objektifi yanlız bırakmayacağına eminim ben.Kaldıki;Taner,Başat,Volkan,Hakan ve Vecdi baba hangi koşulda olursa olsun izlenmeye değer müzisyenler.bütün objektif elemanlarına konserde şans diliyorum.her ne kadar ihtiyaçları olmasada ;)

Mersinden sevgiler...
Haklısın delidevsan. Sana katılmakla birlikte bu insanların bilip bilmeden foruma tarih vermelerini de çok ama çok anlamsız ve gereksiz olduğuna inanıyorum.

Sevgilerimle...İpek.

Geri