Objektif

...konser...

taa trabzonlu arkadaşımıza selam!

Umarım yolumuz oralara düşer.bunu bende çok isterim :)

Arkdaşlar konser mesajlarınız ve tebrikler için teşekkürler.sizdeki istek bizim çalışma istikrarımızada olumlu etkide bulunuyor. :) hepinizi konsere bekliyoruz..

Re: ...konser...

volkan_objektif demiş ki:

Arkdaşlar konser mesajlarınız ve tebrikler için teşekkürler.sizdeki istek bizim çalışma istikrarımızada olumlu etkide bulunuyor. :) hepinizi konsere bekliyoruz..

Bencede forumum gruba katılımı gayet güzel bir noktada.umarım bunu daya iyi ye taşıyabiliriz. :twisted:

Bana kalırsa uyuyan bir dev uyandı :!: ve DNA da bir deprem bekleniyor.O deprem ki sarsıntısı şimdiden buralara kadar gelmeye başladı. ;)

mersinden sevgiler :D

sebokolik demiş ki:
meltemdagdag demiş ki:
sebokolik demiş ki:
sizleri ktü sahalarında görmeyi çoook isterim
(tanercim sanada sevgiler bu arada =)
bak yazdım ;) )
Objektife hayran olduğum kadar Şebnem Ferah'ıda çok severim. Sen şebocusun galiba ;) Objektif konserine gelecekmisin?
şebocuyum tabi hemde sapına kadar :tap: ben taa trabzondayım onlar gelck artık inşallah :?: :!: :roll:

Taa Trabzon'dan bile mesajlar gelmesi çok güzel. Kısakanıyorum açıkcası yani şimdi Objektif'i ;)
rock'nroll

Sevgili Taner ve Vecdi abi: Umarım konser sonrası imzalatacağım resimler sizi yormaz. Çünkü o kadar fazla ki... Sıkılmanızdan korkuyorum :D Kemancıyı yıkmak üzere...

Bende Taner ve Başat'ı rahat bırakmam herhalde. Ama acaba Taner'e yakın mı izlesem, Başat'a yakın mı izlesem ona karar veremiyorum :LOL:
Umarım ikisi yan yana çalar ;)
Rock'n Roll :taptim

bunu öle çok istiyorumki anlatamam tanere baskılarım devam etmekte zaten ;) ktü ye gelirseniz özel bir ilgi olacak söz veriyorum :dans bu arada ilginize eyvallah ;) çok memnun oldum

iki gün kaldı büyük güne sabırsızlanıyorum objektifi
dinlemek için. böyle bir etknliğe de ihtiyacım wardı. :zipla

Vecdi Abicim razbonyalılardan tek ben olacağım babamı getiremeyeceğim heralde kafası kaldırmaz çünkü :)

sebokolik demiş ki:

bunu öle çok istiyorumki anlatamam tanere baskılarım devam etmekte zaten ;) ktü ye gelirseniz özel bir ilgi olacak söz veriyorum :dans bu arada ilginize eyvallah ;) çok memnun oldum
Öncelikle Taner'in sahnesini kaçıracağına üzüldüm. Bir Şebnem fanatiği olmana sevindim. Ama eğer Objektif Trabzon'a gelirse, bende Taner abinin rodisi olma şerefine erebilirsem seninlede tanışmak isterim ;)
Rock'n roll!!!

:)

Objektif albümü ve çekilecek klipleri çok merak ediyoruz.Ayrıca grubu ben kendi adıma Barışa Rockda izledikten sonra zaten tatmin oldum 8) Bu adamlar bu işi çok iyi yapıyor. Vecdi abi Taner,Başat,Volkan,Hakan gibi müzisyenler kolay yetişmiyor.Herkesin dinlemesini ve 25 aralık akşamı Kemancıya gelmesini şiddetle tavsiye diyorum. :beer
www.objektifonline.com
Sevgilerimle... :|

mertizli demiş ki:
sebokolik demiş ki:

Öncelikle Taner'in sahnesini kaçıracağına üzüldüm. Bir Şebnem fanatiği olmana sevindim. Ama eğer Objektif Trabzon'a gelirse, bende Taner abinin rodisi olma şerefine erebilirsem seninlede tanışmak isterim ;)
Rock'n roll!!!
buyur cnm ne demekk taneri bigün kesin izlicem şüphen olmasın ;) hepinizi beklerim arkadaşlar :elsallaa :dans

sevgili mooneyesto albumde jackson<fender stratocaster<delux stratocaster<esp ltd<ibanez rg prestige<ibanez jem 7wh universe kullandim

Künye adlı şarkının sözleri mükemmel, bu ülkede yazılan en gerçekçi şarkı sözlerinden biri. Şarkı daha yayımlanmadan dinlemiştim senelerde aynı şeyi söylüyodum şimdi de söylüyorum.

Bu arada yeni albümde umarım tekrar eski sounda döner Objektif, Künye nin prodüksiyonu çok iyiydi, temizdi ama çok moderndi. Gitarların kullanımı, gitar soundu hiç de beklediğim gibi "old school" değildi. Bu da o albümde çalan gitarcılarla ilgili bir problemdi bana göre. Çünkü Vecdi'nin gitar çaldığı parçalar gayet hard rock'tı :)

Ama Hakan Şavklı'dan daha old school işler çıkacağına eminim. Merakla bekliyorum albümü.

sebokolik demiş ki:
mertizli demiş ki:
sebokolik demiş ki:

Rock'n roll!!!
buyur cnm ne demekk taneri bigün kesin izlicem şüphen olmasın ;) hepinizi beklerim arkadaşlar :elsallaa :dans
Taner'i bende çok merak ediyorum Şebo ;) Umarım yolları gurbete de düşerde canlı performanslarını canlı canlı izleriz.

Re: Merhaba OBJEKTİF...........

sinemsworld demiş ki:
Merhaba OBJEKTİF...........
Bu ülkede artık kaliteli rock yapanların sayısı azaldıkça kötü müzik yapan insanların sayısı artıyor. Şimdi şu tescilli bir gerçek ki, siz bu ülkede iyi müzik yapan o az insanların aralarındasınız.Bu çabayı görmesi gereken üst mercilerin olduğuna inanıyorum. Ama çıkmaz ayın hangi çarşambasında olur bilmiyoruz. Türkiye olarak gerçek değerlerin her birine sahip çıkmak gerekir. Bunlardan biride geçmişdeki ve bugünki düşünce yapısıyla, kararlılığıyla, sevgisiyle, inancıyla ve arkasındaki günden güne artan dinleyicisiyle Objektiftir.

Başta Vecdi olmak üzere, grup elemanlarını başarılı konserlerinden dolayı tebrik ediyor ve saygılarımı sunuyorum.
Objektif zaten yıllardır var olan bir grup ancak yeni kadroyla ve yeni albümle daha çok insana ve müzisyene seslenecek müzisyenler...
Ancak bir sözünü çok tuttum oda "Türkiye olarak gerçek değerlerin her birine sahip çıkmak gerekir." sözündür. Saygılar. :p

Geri