Objektif

konserden şimdi ewe geldim merak eden
arkadaşlar wardır diye düşündüm.
sahnedekilerle iç içe olmak,onlara bu kadar yakın olmak bana ayrı bir heyecan verdi.bunun dışında konser tek kelimeyle süperdi.bu kelime de konseri ifade etmekte yetersiz kalır.gurup üyelerinin ellerine,kollarına,seslerine sağlık.kral bir konserdi.birsonraki konserleri iple çekiyorum.

razbon demiş ki:
sahnedekilerle iç içe olmak,onlara bu kadar yakın olmak bana ayrı bir heyecan verdi.bunun dışında konser tek kelimeyle süperdi.bu kelime de konseri ifade etmekte yetersiz kalır.gurup üyelerinin ellerine,kollarına,seslerine sağlık.kral bir konserdi.birsonraki konserleri iple çekiyorum.
yaaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry:

sebokolik demiş ki:
razbon demiş ki:
yaaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry:
Aaah AH :cry: :cry: :cry:

Grupca bir şekilde zorda olsa kulise girmeyi başarıp Objektif'le tanışmayı beceren tek insanlarız herhalde :LOL: Hep Var Ol Objektif! Albüm parçalarını biz çok beğendik. Albüm çıkmadı ya hala :roll:
Sevgiler bizden size... ;)

Mükemmel bi konserdi.Evet forumdan fazla kişi yoktu.Ben hep tanıdıgım simaları gördüm.Taner,Başat,Voklan,Hakan ve Vecdi abinn çevresi vardı baya.sonuçta cok güzel bi ortamdı.Yeterince coştuk.Baya emek verildi bu konser için.Nice güzel konserlerde coğunlukla birlikte olmak dileğiyle diyelim... Konserden resimler ekleyeceğim :)

sany0018small3zm.jpg

sany0037small5qf.jpg

sany0039small2xo.jpg

sany0054small6eb.jpg

sany0065small4vq.jpg

sany0068small1po.jpg

sany0079small2pv.jpg

sany0081small8hv.jpg

sany0089small5kt.jpg

sany0095small0ee.jpg

sany0097small7wh.jpg

sany0102small6qq.jpg