Objektif

hakikikertenkele demiş ki:
bir ay kadar önce arkadaşları kadıköy'deki mağzalarının altındaki stüdyoda prova sırasında izleme fırsatım oldu...

yeni albüm bence "künye"yi de geçecek gibi... vecdi yucalan'ın yanındaki adamların hepsi tabanca gibi müzisyen...

dilerim gönüllerine göre bir firma bulup anlaşırlar
Güven abi seni burda görmek gerçekten çok güzel. Birkaç sorum olacak Objektifin yeni davulcusu ve benim idolüm Taner Keser hakkında neler düşünüyorsun ve Yüksexses'e programına ne zaman çıkacaklar?
Saygılarımla...

hakikikertenkele demiş ki:
bir ay kadar önce arkadaşları kadıköy'deki mağzalarının altındaki stüdyoda prova sırasında izleme fırsatım oldu...

yeni albüm bence "künye"yi de geçecek gibi... vecdi yucalan'ın yanındaki adamların hepsi tabanca gibi müzisyen...

dilerim gönüllerine göre bir firma bulup anlaşırlar
Eminim ki sevgili Güven abi Objektifi çok yakın zamanda konuk edecekdir. ;)
kadıköy'deki mağzalarının altındaki stüdyo: Bahsedilen stüdyo nerede acaba?

Her biri kendi dalında çok başarılı müzisyenler.Bu albüm çok iyi çıkacak! 8) Güven abininde dediği gibi tabanca!!!
Özellikle Taner ve Başat'a dikkat diyorum :) Sevgiler :D

objektif demiş ki:
Selamlar..Kayıtlar bitti.1 Haftaya kadar mix başlayacak.Daha sonrada görüşmeler olacak.
Vecdi merhaba bu ülkede daha önceki senelerde olduğu gibi güzel işler ortaya çıkaracağına eminim. Peki albüm çıkış tarihiyle ilgili bir tarih kesinliği varmı? Kendinize iyi bakın. 8)

Merhaba sevgili Objektif dostları;

Selamlar... Kayıtları bittirdik. Son rütüşlar kaldı. Mix başladı. Daha sonrada görüşmeler olacak.

İlginize SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

Çok yakında görüşmek üzere...

Saygılarımla; Taner KESER.

Re: Merhaba sevgili Objektif dostları;

Taner_Keser_Objektif demiş ki:

Selamlar... Kayıtları bittirdik. Son rütüşlar kaldı. Mix başladı. Daha sonrada görüşmeler olacak.

Taner abicim nerelerdesin ya be abi...Çok özlettin herkes seni ve albümü soruyor :LOL:

mertizli demiş ki:

Taner abicim nerelerdesin ya be abi...Çok özlettin herkes seni ve albümü soruyor :LOL:
Herşeyin sahte yaşandığı bir ülkede senin gibi sağlam ve kişilikli insanlardan bir cümlede olsa güzel sözler duymak beni çok mutlu ediyor.
Herkese selamlar...

Seviyeli, düzgün ve başarılı insanlar her zaman çok sevilir. Taner de bu özel insanlardan biri bizim için. Öncelikle kaliteli bir insan olduğunu ve Vecdi abinin bu yüzden istediğini veya gruba dahil olduğunu düşünüyoruz. Geçmişi başarılarla dolu bir insana her anlamda laik bir insan! Seni çok seviyoruz ve en iyi davulcuların arasında göreceğimize tüm kalbimizle inanıyoruz. Hakkındaki herşeyi yazdığı kadarıyla biliyoruz ve seninle ülkemiz adına gurur duyuyoruz. Şu ülkede müziğin haricinde çok iyi şeyler yaptığınız için.......

:? Birçok grub ve sanatcı forumla ilgilenmezken bu insanların bize değer vermesi ve zaman ayırıp paylaşımda bulunması onların ne kadar özel olduğunun bir kanıtı zaten. Arkadaşlar bende sizin gibi taneri çok takdir ediyorum.Objektif albümünü çıkartıktan sonra önünü artık kimse tutamaz 8) Rock starlara iyi bakalım ;)

Seninle gurur duyuyorum hocam. :D

eh hadi bakalım
bu arada yaşadığını bilmek güzel

Geri