Objektif

taner..objektif...vs

Parçaların çoğunda davullar teknik çalımı itibariyle solo mantıgına çok yatkın.bununla birlikte "loş akşamlar"parçasının sonunda kendi yazdıgı bir soloda bulunuyor.bunları neden ben yazıyorum...tanerin mütevazi tutumunun bu yazıya elverişli olmamasın dan kaynaklı tabiki... :D

Sanırım geçen her zaman grubun daha oturaklı,birbirini daha iyi tanıyan ve süzen bir noktaya geldiğini söyleyebilirim. 8)

Bu konser sizin katkılarınızdan ve albümün de bitmesinin verdiği pozitif enerjiden kaynaklı diğerlerin den daha iyi olacaktır.

Yönetici Uyarısı: Kişilerin özel hayatını izinleri olmadan forumda tartışmak herşeyden önce terbiyesizliktir. Lütfen sizi ilgilendirmeyen ve bir şekilde öğrendiğiniz şeyleri forumda bizlerle paylaşmayınız. Çünkü www.turkrock.com bir dedikodu sitesi değildir.

Re: taner..objektif...vs

volkan_objektif demiş ki:
Parçaların çoğunda davullar teknik çalımı itibariyle solo mantıgına çok yatkın.bununla birlikte "loş akşamlar"parçasının sonunda kendi yazdıgı bir soloda bulunuyor.bunları neden ben yazıyorum...tanerin mütevazi tutumunun bu yazıya elverişli olmamasın dan kaynaklı tabiki... :D

Sanırım geçen her zaman grubun daha oturaklı,birbirini daha iyi tanıyan ve süzen bir noktaya geldiğini söyleyebilirim. 8)

Bu konser sizin katkılarınızdan ve albümün de bitmesinin verdiği pozitif enerjiden kaynaklı diğerlerin den daha iyi olacaktır.
Teşekküerler Volkan. Rockn roll konsere çok az kaldı :LOL:

Re: taner..objektif...vs

volkan_objektif demiş ki:

Merhaba Volkan abi. Ben loş akşamların sonundaki o soloyu biliyorum Kemancıda dinlemiştim. gerçekten mükemmeldi. Ayrıca davulcular size sesleniyorum Objektif konserini izlemeye değer 8)

Arkadaşlar konser yaklaştı...bunu gerçekten bekleyen arkadaşlar var..Ama bunu bu foruma yazan bütün objektif hayranı için söleyemem.burda objektifin müziğinden çok onların kaşıyla gözüyle ilgilenen insanlar(bilmem artık) olması beni üzüyor ama şaşırtmıyor.Bu tarihte her grubun başına gelmiştir. :)
Bu foruma sırf yazmak için "konser nezaman....Taneeeeeeeeer!!!!...Başat saçlarına ne ettin...vs.."şeklinde mırıldanan insanların da şimdi yazmadığını görüyorum.Buda onların objektif insanlar olmadıklarını gösteriyor.Bu forumun bize sunduğu iyi niyetide süistimal ettikleri kanısındayım.Yinede gerçek objektif dinlecisinin çoklugu beni teselli ediyor.

orda olucam bende büyük bi terslik çıkmazsa. geçen sefer kaçıran arkadaşlar bu kez biraz daha çabalasın bence gerçekten çük güzel bi konserdi, bu da öyle olucak eminim :)

şimdiden iyi eğlenceler herkese

tamartstar demiş ki:
orda olucam bende büyük bi terslik çıkmazsa. geçen sefer kaçıran arkadaşlar bu kez biraz daha çabalasın bence gerçekten çük güzel bi konserdi, bu da öyle olucak eminim :)

şimdiden iyi eğlenceler herkese
Merhaba tamastar 8) naslsın? Sanırım sende davulcusun. Bir önceki konserde varmıydın? Ben seni göremedimde. Bu konserde görüşürüz artık. Davulcular aşkına rock rock ve rock diyoruz ve Taner abi solo isteriz :LOL: Vecdi abi nerelerdesin? Artık yazmıyorsun eskisi kadar :roll:

objektif demiş ki:
objektif_.jpg
Objektif rock ve insanlar için yaşayan efsane bir grup :!: Dolayısiyle konsere gitmek ŞART :D ROCKNROLLAŞKINA 8)

e hadi hayırlısı bakalım ;)
umarım konser kesintisiz aksiliksiz geçer !!!!
orda olmasamda kalbim sizlerle arkadaşlar :elsalla
hepinize sevgiler saygılar bol rocklı günler ;)
coşun coşturun ..... :metal

Bu Cumartesi Objektif & Gümüşkulak

metinmy demiş ki:
Arkadaşlar gümüş kulak grubu neden Objektifden sonra çıkıyor? Alt grup gümüş değilmi :x

Kapılar 21:00 da açılıyor. Önce Objektif çıkıyor. Ardından Gümüşkulak çıkıyor.

Objektif böyle istiyor çünkü... ;)

:arrow: Cumartesi günü görüşmek üzere.

:elsalla

ben dna konserine de gitmiştim kemancıya da gidicem eminim ilki kadar iyi bir konser olacaktır
forumdan az katılım olmuştu burada yazıpta gelmeyen arkadaşlar umarım bu kez orada olur

Geri