Objektif

cerenceren demiş ki:
ben dna konserine de gitmiştim kemancıya da gidicem eminim ilki kadar iyi bir konser olacaktır
forumdan az katılım olmuştu burada yazıpta gelmeyen arkadaşlar umarım bu kez orada olur
Herkese iyi eğlenceler. Bu arada Ceren o arkadaşların çoğu yaş sınırına takıldığını belirtiler. Bu kötü tabi. :? Sınırlar kalksın :LOL: Herşey müzik için :p

Konserden erken ayrılmak zorunda kaldım. Zaten nedense gereksiz yere kapıda çok fazla sıkıntılar yaşandı. Herneyse. Konser inanılmaz güzeldi. Her saniyeyi yaşandı. Teşekkürler OBJEKTİF.

Konser gerçektende çok güzeldi. Ben Objektif'i izleyip çıktım ancak yoklama yapılmadı :roll: ve Taner'in davul solosu yokdu :cry:
Albümü sabırsızlıkla bekliyorum. 8) Sevgili Objektif hep var olun!

Herkese selam. Konsere gelemedik ancak duydum ki Taner abi döktürmüşsün gene. Birde bizim arkadaşlar Vecdi abinin sözlerini çok beğenmişler Sanırım yeni albüm parçalarıda vardı. 8) Bu arada Başatı ve Hakanı aynı sahnede ancak başka bir grupla çalarken görmüşdük. Diğper grup üyeleride ayrı çalışmalarda yapıyorlarmı? Yapıyorlarsa hangi mekanlarda? Bunu cevaplarsanız çok mutlu olurum. Saygılar...Rocknroll ALBÜM?

tattoome demiş ki:
Herkese selam. Konsere gelemedik ancak duydum ki Taner abi döktürmüşsün gene. Birde bizim arkadaşlar Vecdi abinin sözlerini çok beğenmişler Sanırım yeni albüm parçalarıda vardı. 8) Bu arada Başatı ve Hakanı aynı sahnede ancak başka bir grupla çalarken görmüşdük. Diğper grup üyeleride ayrı çalışmalarda yapıyorlarmı? Yapıyorlarsa hangi mekanlarda? Bunu cevaplarsanız çok mutlu olurum. Saygılar...Rocknroll ALBÜM?
Hakan ve başat Caravandaydı kemancıdan sonra 4 martgecesi. Benim soracağım Tanerin ve Volkanında sahne aldığı bir yer varmı?
Teşekkürler.

Geri