Objektif

73. sayfayı filan okuyodum airisi albüm yapmayalı 6 yıl oldu diye yazmış bu kadar değildir dedim içimden düşündüm ben ortaokuldaydım heralde desibel diye bi program vardı orda künye yi canlı performans dinlemiş ve kendimden geçmiştim.bu kadar sedece yazmak istedim

'Künye' albümünü halen dinler halen dinletirim..yeni albüm beklentimiz gün geçtikçe debreşiyor..herkes sabırsızlık içinde..merakla bekliyoruz gelişmeleri..

bu arada geçenlerde bir müzik markete kullanılmış bir 'Kuşkular' Cd formatı gördüm,ne kadar diye sorduğumda,adam bana şöyle bir baktıktan sonra.. 100 milyon ! dedi,anladımki arşiv için duruyormuş dükkanda,isteyenlere kopyalayabilirim ücret karşılığında dedi,sağol kopya almıyorum dedim,dükkandan çıktım..

Objektif grubunun Künye albümünden sadece 2 klibimi var merak ettim.Kaliteli iş yapıyo adamlar bu sene barış rocktaki grupları gördük beş para etmezler,işin tadını kaçırdılar.En sağlam gruplardan biri olan Objektif'in gitaristinin hala Hakan ŞAVKLI olup olmadığını merak ettim.Her zaman destekleme çabalarının arkasında olabileceğim gruptur.Fakat yeni kaset olayını hak ediyo bu kadar fan ;)

grup bu hafta dikenlitel.net'in konugu.kendileriyle yapılmıs sıkı bir röportaja ulasmak ve objektifin yeni çıkacak albümünü ve çeşitli hediyeler kazanmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz

vecdi bu piyasanın en baba adamlarından biridir. objektif ise beton gibi sounduyla gerçek rock müzik tutkunlarının sevdiği gruplar arasındadır her zaman. ancak yeni bir albüm zamanı gelmedi mi vecdi? istiyor ve bekliyorum üstadım...

Geri