Objektif

TANER KESER

Değerli Objektif dostları.Çok sevgili arkadaşlarımız Taner Keser ve Volkan Uzunhasanoğlu tamamen teknik sebetlerden dolayı Objektif grubundan ayrılmışlardır.Kendileriyle aramızda bir kırgınlık sözkonusu değildir.Arkadaşlığımız devam etmektedir.Bu nöbet değişiminde Davula Gökçe Dayanç Klavye’ye ise Bülent Güven geçmiştir.Değerli Müzisyen arkadaşlarımız Taner ve Volkana Yapmış oldukları katkılaradan dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunar bundan sonraki müzikal yolculuklarında başarılar dileriz... diye bir açıklama yapılmış! Teknik sebepler ne demek acaba?
Bana göre bu gruptaki tek yetenek şu anda gruptan ayrılmıştır! Şu andan itibaren ben bu siteden ve Objektif sitesinden ayrılıyorum. Şu andan itibarende bu konu hakkında hakkımda yazı yazacak arkadaşlara ne yazarlarsa yazsınlar saygı duyacak ve cevap vermeyeceğim.Ben Objektifi Taner ile tanıdım ve benim gibi tanıyan sanırım fazlaca arkadaşlar var. Yani benim mesajlaştığım isimlerini söylemeye gerek yok tepkilerini bir şekilde verecek çok fazla insan var bu platformlarda. Objektif e yolunun açık olmasını ve yeni arkadaşlarla sorunsuzca ve sonsuza kadar başarılı işlere imza atmalarını dileriz.

herkese selamlar!

Re: TANER KESER

melikeile demiş ki:
Değerli Objektif dostları.Çok sevgili arkadaşlarımız Taner Keser ve Volkan Uzunhasanoğlu tamamen teknik sebetlerden dolayı Objektif grubundan ayrılmışlardır.Kendileriyle aramızda bir kırgınlık sözkonusu değildir.Arkadaşlığımız devam etmektedir.Bu nöbet değişiminde Davula Gökçe Dayanç Klavye’ye ise Bülent Güven geçmiştir.Değerli Müzisyen arkadaşlarımız Taner ve Volkana Yapmış oldukları katkılaradan dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunar bundan sonraki müzikal yolculuklarında başarılar dileriz... diye bir açıklama yapılmış! Teknik sebepler ne demek acaba?
Bana göre bu gruptaki tek yetenek şu anda gruptan ayrılmıştır! Şu andan itibaren ben bu siteden ve Objektif sitesinden ayrılıyorum. Şu andan itibarende bu konu hakkında hakkımda yazı yazacak arkadaşlara ne yazarlarsa yazsınlar saygı duyacak ve cevap vermeyeceğim.Ben Objektifi Taner ile tanıdım ve benim gibi tanıyan sanırım fazlaca arkadaşlar var. Yani benim mesajlaştığım isimlerini söylemeye gerek yok tepkilerini bir şekilde verecek çok fazla insan var bu platformlarda. Objektif e yolunun açık olmasını ve yeni arkadaşlarla sorunsuzca ve sonsuza kadar başarılı işlere imza atmalarını dileriz.

herkese selamlar!
Bunlar üzücü şeyler.Sayın Taner Keser ve Veolkan Uzunhasanoğluna bundan sonraki hayatlarında başarılar diler, Objektife yeni kadrosuyla yoluna devam ermesini dilerim.

taner

yazık çok yazık!!!!!!!!!

046.jpg

Arkadaşlar, bence Vecdi abi bu konuyu gayet güzel bir şekilde açıklamış. Bunun üztüne gitmemeliyiz diye düşünmekteyim. Yollarını ayırmış olmaları çok doğaldır. Gruplarda bu tür şeyler olabilir. Saygılar

...

Objektif Taner için Taner Objektif içindir. Eğer bu konum farklı olduysa ve bu bir grupsa ben atık yokum. Çünkü Vecdi abiyle ve Taner ile böyle konuşmamıştık.

O kareler belkide artık bir daha hiçbir zaman görülmeyecek

O kareler belkide artık bir daha hiçbir zaman görülmeyecek bu grup taner ve volkanla bir gruptu ben çok fenayım daha fazla yazmak istemiyorum

vecdi bey çok ama çok üzdünüz

bu durumun vecdi abiyle ya da değişen sizin deyişiyle vecdi beyle ne alakası var anlayabilmiş değilim.

objektifin ilk eleman değiştirmesi değil bu.son da olmayabilir.bu doğaldır. gruplar değişebilir. her gelen yeni birşeyler katar kendinden ve bu durum aslında zamanla zenginleştirir grupları.

zamanında faruk kavi yi çok severdim. sonra alpay şalt a da hastaydım.onlarda iyi müzisyenlerdi. ama gittiler ve yeni gelenleri de sevdim.

zamanla alışacaksınız. gerçek bir objektif fanına yaraşan tepkiler beklerdim sizden.ama gördüm ki objektifi elemanlara indirgemişsiniz.hayal kırıklığı bu.

objektif olabilmeniz dileğiyle

vecdi abi?

benim merak ettiğim birşey var vecdi abi şimdi albüm kayıtlarında taner ve volkan çaldı pekii bu kayıtlar ne olacak bu albüm o kayıtlarla çıkacakmı yoksa yeni objektif elemanlarıyla yeniden kayıdamı gireceksiniz ?

Selamlar.Taner ve Volkan sonsuza kadar birer Objektif elemanı olarak kalacaklardır.Kayıtlarda onlar var.Albüm çoktan bitti.Burada açıklayamayacağım sebeplerden dolayı çok uzun bir kayıt dönemi geçirdik.Bende istemezdim bu kadar uzun uzun uğraşmayı.Önümüzde Turne ve tanıtım için çok zorlu ve uzun bir yol var.Bu yola çıkarken sorun yaşamak istemiyoruz.Hiç bir şey dışarıdan göründüğü gibi değil.Bastığımız her notada sizlere karşı büyük bir sorumluluk hissediyoruz.Gökçe ve Bülent nöbeti devralmıştır.Tıpkı Taner ve Volkan gibi yeni birer Objektif elemanı olarak.Sevgiyle kalın.Vecdi Yücalan/Objektif...

nediyelim beklemeye devam.. umarım yeni kadronuzla eskiden olduğu kadar güzel konserlere imza atarsınız ... bu arada kemancı konserinde çaldığınız paranoid yorumuda harikaydı belki belirtmek için biraz geç ama hala aklımda ... turne kapsamında eskişehirde varsa beni şimdiden orda bilin ...ayrıca kolaygelsin ...

objektif demiş ki:
Selamlar.Taner ve Volkan sonsuza kadar birer Objektif elemanı olarak kalacaklardır.Kayıtlarda onlar var.Albüm çoktan bitti.Burada açıklayamayacağım sebeplerden dolayı çok uzun bir kayıt dönemi geçirdik.Bende istemezdim bu kadar uzun uzun uğraşmayı.Önümüzde Turne ve tanıtım için çok zorlu ve uzun bir yol var.Bu yola çıkarken sorun yaşamak istemiyoruz.Hiç bir şey dışarıdan göründüğü gibi değil.Bastığımız her notada sizlere karşı büyük bir sorumluluk hissediyoruz.Gökçe ve Bülent nöbeti devralmıştır.Tıpkı Taner ve Volkan gibi yeni birer Objektif elemanı olarak.Sevgiyle kalın.Vecdi Yücalan/Objektif...

işallah herşey güzel olur vecdi abi taner ve volkan için yaptığın güzel yorumlar senin ne kadar iyi bir insan olduğunu birkez daha kanıtladı saygılar

Geri