Objektif

Evet.Artık Promosyon çalışmaları denilince akla zaten Televizyon ve Radyo geliyor.Elimizden geldiğince programlara çıkmayı düşünüyoruz.

objektif demiş ki:
Evet.Artık Promosyon çalışmaları denilince akla zaten Televizyon ve Radyo geliyor.Elimizden geldiğince programlara çıkmayı düşünüyoruz.

pekii vecdi abi hangi kanallar ve hangi programlar olduğu bellimi biz objektif severlerde sizinle programlara gelip sizi desteklemek isteriz böyle birşey mümkünmü?

Objektif (Vecdi Yücalan) ile geçtiğimiz aylarda bir röportaj yapmıştık. Sitemiz çeşitli nedenlerle kapalı olduğu için bu röportajı yayınlayamadık uzun bir süre.
Röportaj içeriğinde; Rock müziğin gidişatı, geçmiş seneler, yeni çıkacak albümleri ve Barışarock üzerine konuştuk. Barışarock 2006’ya neden çıkamadıkları konusun da önemli açıklamalar aldık.
Röportaj kamera çekimi ile yapılmıştır. İzlemek için aşağıdaki sayfaya bakınız.

www.turkcerock.net/index.php?page=386

Tüm Objektif dinleyicilerine sevgiler sunarız..

Fikirlerimize ve saundumuza karşı çıkmayan yani bir başka deyişle engellemeyen her kanala çıkacağız.Önemli olan aklımızdakini söyleyebilmek.Selamlar...

NE BU YA

ipek_ demiş ki:
yazık çok yazık!!!!!!!!!

046.jpg

Bumudur yani KOLAPUNK ELCİNAS KULHANBEYİ taner ayrıldı ve bu hemen unutuldu yani sizce bu insanlar bunu hakediyormu pardon :idea: Ben sevdiğim ve desteklediğim insanlara sahip çıkan bir bireyim! Buraya dikkat bu insan için buraya onlarca yeni üye kayıt oldu. Bu unutlmasın saygısızlık yapmayın

Sözüm özellikle size KOLAPUNK o kadar isyanlar çıkardınız ve şimdi yüxexes olabilirmi mesela vecdi abi? gibi mesajlar yazıyorsunuz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ya sizin derdiniz ne? Reklam yapmakmı?

HEPİNİZİ AYRILANLAR İÇİN SAYGIYA DAVET EDİYORUM

matem mi ilan edilmeli anlayamıyorum.ayrılanlar her zaman saygı ve sevgiyle hatırlanacaktır. ama objektif başlığında kendilerinden bahsetmemiz artık anlamsızdır.

objektif kaldığı yerden devam etmektedir ve bize düşende kaldığımız yerden objektife destek olmaktır.

3 sayfa boyunca ah taner vah taner yapamak mantıklı değildir.gereken açıklama grubun beyni tarafından yapılmıştır.elemanlar arasında kırgınlık söz konusu değildir.konuşulacak ya da en azından tartışılacak birşey yoktur ortada.

hele ki bu konuda rasyonel olabilmiş olanlara itiraz etmek hatta eleştirmek en son yapılacak şeydir

demirdemir demiş ki:
matem mi ilan edilmeli anlayamıyorum.ayrılanlar her zaman saygı ve sevgiyle hatırlanacaktır. ama objektif başlığında kendilerinden bahsetmemiz artık anlamsızdır.

objektif kaldığı yerden devam etmektedir ve bize düşende kaldığımız yerden objektife destek olmaktır.

3 sayfa boyunca ah taner vah taner yapamak mantıklı değildir.gereken açıklama grubun beyni tarafından yapılmıştır.elemanlar arasında kırgınlık söz konusu değildir.konuşulacak ya da en azından tartışılacak birşey yoktur ortada.

hele ki bu konuda rasyonel olabilmiş olanlara itiraz etmek hatta eleştirmek en son yapılacak şeydir

SANA SADECE GÜLÜYORUM ARKADAŞ!

Arkadaşlar (yani gerçek olanlar), aynı baş derken yanlış anlaşılma olmasın, bu başın grubun başıyla ilgisi olmadığını -birazcık aklınız varsa zaten anlamışsınızdır ama- ben yine de belirteyim dedim. Ve bir insan bu kadar şizofren olabilir mi demeyin, evet olabilir. Dün geceden beri baş sayfadan itibaren bütün yazılanları okumaya çalışıyorum, hala da devam ediyorum ve kararım kesindir. Hatta işim bitince sizlere şüphelendiğim nickleri de yazacağım.
Selamlar.

Arkadaşlar cidden yeter. Giden gitmiş kalan kalmış gerekli açıklamalar yapılmış. Vecdi abi daha nasıl ifade edebilirdi bilmiyorum. Gidenlerin ardından böyle iyi konuşmak zaten Vecdi Yücalandan beklenen bir davranıştı. Objektif Taner içindir ne demektir? Giden gider, baki kalan Objektiftir. Bu ülkede ne gruplar dağıldı Objektifte mi hatıralarımızda kalsın. Siz çok sevdiğiniz Tanerin müziğini ay kaşı güzel burnu çok güzel diyerek nasıl küçülttüğünüzün farkında mısınız?
Sonuçta bu objektif backstreet boys değil. Ve benim için önemli olan bu sound da ve işini kaliteli yapan Objektifin devam etmesidir. Grupda Vecdi abi olduğu için bundan da en ufak bir şüphem yok.

Bu başlıkta da Tanere bundan sonraki projelerde başarılar dilemekten fazla bir şey yapılmaması gerekir düşüncesindeyim.

Sevgili Objektif dinleyenleri, bundan sonra lütfen

ililayda, melikeile, gulhaneser, selinnn, gulsensen, objektifimherseyim, selen4selen, cansucandere81, ipek_, oykudeniz1980, mertizli, senayca22, daglardamatemvar ve rockheponde

nickleri altında yazan 'kişiyi' ciddiye alıp cevap vermeyelim.

Sevgiler.

işte olay burda anlaşılıyor şimdi neden türk müzisyeni ile dünya müzisyeni arasında fark var dersek buyüzden var dünyada müzisyenler gruplardan ayrılabiliyor ve herkezde bu olaya saygı duyuyor ülkemizde ise hemen duygusallaşma başlıyor dünyada gruplara yeni müzisyenler katıldığında kimse yadrgamıyor ama ülkemizde bu sanki dünyanın sonu

objektif yıllardır varolmuştur ve var olacaktır

taner müzik hayatına devam etmektedir sanırım volkanda öyle

belkide bu herkez için hayırlı olmuştur
lütfen doğru yapılan şeylere destek olalım köstek değil

herkeze saygılar

Aslında yazmak istemedim ama tüm bu patırtının anlamsız olduğunu düşünüyorum..gerçek olan bir şey varsa oda objektif grubunun yoluna devam ettiğidir..bizim her zaman arkadaşımız olarak kalacak insanlarla..
albümü alın,dinleyin,keyfinize bakın.(biz öyle yapıyoruz)

Çıktı mı ki alalım? :)
Bu patırtıya da hala gerçek muamelesi yapmayalım lütfen.. "Gerçek" dinleyiciler zaten sizinle birlikte yollarına devam ediyor.
Ayrıca bu konunun fazla uzadığı ve artık sıkıcı olmaya başladığı kanısındayım. Hani Objektif forumunu idare etmek bana düşmez ama..

Geri