Oyunculuk

ekulak demiş ki:
oyunculuk...gidemediğim göremediğim yerleri gösterdi bana,hiç tanışmadığım,tanımadığım belkide hayatım boyunca tanıyamayacağım insanlarla tanıştırdı beni...ah be çok özledim sahnede olmayı...umarım en kısa zamanda yine tozunu yutacağım bol bol...ciğerlerimin buna ihtiyacı var gerçektende...

ne guzel ya sahneye cikmis olman insallah yeniden kavusursun diyelim ;)

babalar önce bi eğitimini alın yetenek te varsa oyuncu da olursun yönetmende ona bakarsak ben de oyuncu olmak isterim kim istemez ama kendimi tanıyorum ben beceremem bi aralar modellik yapmıştım ama oda 1-2 hafta eğitimini alan herkez yapar tabi vücut ölçüleriniz tutarsa erkekler için diom tabi ama neyse bence oyunculuk için önce eğitim sonra yetenek

harbi_taner demiş ki:
babalar önce bi eğitimini alın yetenek te varsa oyuncu da olursun yönetmende ona bakarsak ben de oyuncu olmak isterim kim istemez ama kendimi tanıyorum ben beceremem bi aralar modellik yapmıştım ama oda 1-2 hafta eğitimini alan herkez yapar tabi vücut ölçüleriniz tutarsa erkekler için diom tabi ama neyse bence oyunculuk için önce eğitim sonra yetenek

egitim dedigin gibi sart zaten su an dunyadaki tum unlu oyunculara bakarsan %90i egitim almistir bende alacam iste egitimini yetenek varmi bilmiyorum yani pek deneyimim fazla olmadi ama hayat icindeki rolleri iyi oynarim :D

oyunculuk apayrı bir sanat.yönetmenin sana verdiği konuyu,şöyle yap böyle yap derse bile,o senin hayal gücüne kalmış üstün bir yetenek,sende iş yoksa s.ksen olmuyor.
iyi bir oyuncu olmayı,yönetmenliğe tercih ederdim...

kafa-nerde demiş ki:
oyunculuk apayrı bir sanat.yönetmenin sana verdiği konuyu,şöyle yap böyle yap derse bile,o senin hayal gücüne kalmış üstün bir yetenek,sende iş yoksa s.ksen olmuyor.
iyi bir oyuncu olmayı,yönetmenliğe tercih ederdim...

abi zaten biraz kabiliyet olmasi lazim insanda zaten egitim falan alinca daha bi iyilesiyo insan...

kafa-nerde demiş ki:
yav eğitime herzaman kapımız açıkta,haluk bilginerin tatlı hayatdaki oyunculuğunu yapabilecek adam azdır :D

abi tabi her oyuncunun hayalgucununde iyi olmasi lazim yönetmen sana sinirli gözuk diye bi sahnede ama nasil sinirli olcagina oyuncu kendisi karar veriyo yani hayalgucu cidden lazim olan bisey...

Layne_Staley demiş ki:
Oyuncuya ihitayı olan olursa, burada deli bir herif var, tiyatro aşığı...

baba ne guzel ya bak burdada oyuncu olmak isteyenler var örnegin ben iki yil sonra 4 yil universitede drama okumak icin gidiyorum ondan sonra orda kalcam iste tiyatroculuk filmler falan ondan sonra chanson var bi yil sonra Fransa ya gidiyo oyunculuk icin sonra bi arkadas daha vardi dizilerde falan rol almis kim oldugunu söylemedi unlu olabilir yani :D :D

Abi ben dizilerde oynayabilirdim... Ama sanırım televizyona çıkmak istemiyorum... Yani yanlış anlamayın herif daha bi b*k olamdan g*tü kalkmış da demeyin... Öyle işte.. yapacağım şey canlı olmalı, yoksa manası kalmaz bence...

Ben de drama okumak için biryerlere gitmek istiyorum ama doğrusu nasıl olur bilmiyırum...

Layne_Staley demiş ki:
Abi ben dizilerde oynayabilirdim... Ama sanırım televizyona çıkmak istemiyorum... Yani yanlış anlamayın herif daha bi b*k olamdan g*tü kalkmış da demeyin... Öyle işte.. yapacağım şey canlı olmalı, yoksa manası kalmaz bence...

Ben de drama okumak için biryerlere gitmek istiyorum ama doğrusu nasıl olur bilmiyırum...

yok canim niye öyle dusunelim herkesin istekleri vardir abi egitim alman iyi olur diye dusunuyorum cunku böylece cok sey ögretiyolar ama Turkiye de oyunculuk ile gecinmek zor isi yani tvde iki paparazzi programina cik öyle para kazan yani benim ulkem bu ise hayatini verenlere deilde dizilerde arabesk sanatcilara rol veriyo ya daha dicek bisey bulamiyorum...

evet bir de o yüzden istemiyorum zaten...
Hani tiyatrocu olup ta afiş programına çıkmak, ya da şiirlerimle Doğan Hızlan ın övgülerini almak(ya da eleştirilerini) çok gurur verici olurdu ama televole kalsın...

biraz korkutucu olabilir ama bu isi gercekten istiyosan bosver ne olcagini yap derim cunku yapmazsan icinde bu burgunluk kalir yani belki zor olur hemde cok zor olabilir ama bazen riskleri almak lazim...

belki birşey okuyup daha sonra özel tiyatrolarda flan oynayabilirim... Belediye tiyatrosunda oynamak da isterdim Bakırköy belediye tiyatrosunda müşfik kenter de var ve o bir üstad...

aslında keşke bir şekilde size oynayabilsem son okuldaki oyunlarımı... güzel olurdu... biz bir tiyatro grubu kurmak istiyoruz bir arkadaşla... İzmir i bazı köylerinde çok güzel tiyatro sahneleri var, inanamazsını ve insanlar sanata aç...

Ayrıca memleketim saydığım Çanakkale de de böyle ,ben oralara gidip oynamak istiyorum... Umrumda değil televizyon falan... yoksa aslında ailevi bağlantılar var.. ama güzel değil tv...

Bu arada ferhan şensoyla da aynı sahneye çıkmış adamım yani :D . Son oyunu Uzun Donlu Kişot ta seyircileri oyunun bir bölümünde trabzon halkı olarak sahneye alıyorlar, millet çekine çekine çıkarken ben adam bana gel demeden fırlayıp çıkmıştım sahneye...

Erol Günaydın ın komutlarıyla hareketler yapıyorduk... Cidden çok güzel bir andı...

ya aslında konuyla çokd a bi bağlantısı yok ama bi kaç arkadaş kısa film işine sardık..montajıdır zartıdır falanı filanı nası yapılır bilen varsa bana bi ulaşsa ne güzel olurdu...

hated demiş ki:
ya aslında konuyla çokd a bi bağlantısı yok ama bi kaç arkadaş kısa film işine sardık..montajıdır zartıdır falanı filanı nası yapılır bilen varsa bana bi ulaşsa ne güzel olurdu...

baba ben tam bilmiyorum ama windows movie maker da kesip yazi falan koyma herseyini yapabiliyosun....

Geri