Emg manyetikleri nasıl bilirsiniz ??

Benim eski EDR nin üzerinde "designed by EMG" manyetikler vardı. Pek de iyi değildi. Ama "EMG manyetik" ile "designed by EMG" arasında fark var.

aradaşlar hepinize çok teşekküre ederim

arkadaşlar ben emg 81 almak istiyorum ama istanbulda hiç bir müzik mazasında yok zuhal getirecem demişti ama fos çıktı neyse başka nasıl edinenebilirim

slm

abi zuhal müziği bugün aradım yine 1 ay sonra getirteceğiz diyorlar
sanırım böle gelmemesinin sebebi talep yok herhalde pek soran yok
bakalım artık bekleyip görüceğiz

drickustr adli arkadas abd den trye kesin donus yapicak iyi cocuktur bi sorun belki size getirir bir iki tane ben sadece adres veriyim dedim kiyak yapar yapmaz ona kalmis bisey

zuhal emg getiriyo ama sabrederseniz,ben de zamanında(eski gitarıma) zuhalden aldım 1 ay dediler, 2 ay falan geçmişti anca gelmişti ama sonucunda mutlu olmuştum yani şu an aramanız bence bişey farkettirmicek nasılsa yola çıktıysa shipping süresini beklemek zorunda kalıcaksınız

gitarist91 demiş ki:
fender squier standart fat stratım war (1h+2s)
bridge'e emg 81 takmayı düşünüyorum
nasıl bir ton alırım
ne olursa olsun sert karakterli bir tona kavuşursun. Elindeki manyetiklerden onlarca kat güzel bir ton elde edersin. Fakat tam performans verir mi? Hayır. %80'e razı ol 😀 Emg sert ton isteyenler için birebir. Bende HZ serisi var. Pasif olmasına rağmen tonları çok güzel. Tabiri caizse cayır cayır 🙂

wisredz demiş ki:
valla atalay iyi bilir böle şeyleri ama... 🙂 neyse bana kalırsa ben de pasif derim, aktif diye daha fazla para harcamaya göre daha mantıklı geliyor bana. ton yakalamak denmiş ama insan gitarını tanıyınca istediği tonu anında yakalıyor, aktif olması değiştirmez...

arkadaşım diyelimki sende bi murat 124 var.bu arabayı uzun yıllar kullanmışsın,arabanı çok iyi tanıyorsun.bir gün bu arabayla 200km hız yapmak istiyorsun.yapabilirmisin?bence hayır.çünkü daha güçlü bi motor lazım demi 😉

slm

ooo çoktan aldım manyetiği 2 sene olacak nerdeyse... 😆 😀 zuhal 1 ay dedi elin amerikasındaki mağaza 11 günde kapıma getirdi...

Geri