Deus-ex Machina

inşallah birgün o da olur be alpercim ya...Bu arada deus tayfası pazartesi,salı ve pazar günleri canı isterse the bar'da öle eğlence olsun zaman geçsin diye çalıyor haberiniz olsun...

liquoredmind demiş ki:
inşallah birgün o da olur be alpercim ya...Bu arada deus tayfası pazartesi,salı ve pazar günleri canı isterse the bar'da öle eğlence olsun zaman geçsin diye çalıyor haberiniz olsun...
canınız isterse mi çalıyosunuz? :)

öyle dersen seyircide canım isterse gelirim der , olmaz o zaman.

peki can ister mi? ister valla :)

gelicek miyiz...pektabi geleceğiz.

Evet arkadaslar, buyrun iste festival...

6 agustos 2005 tarihinde Metal Attack in Antalya'nın bilmem kacıncısı yapılcak... Bizlerde Deus-ex Tayfası olarak bu festivalde yerimizi alıcaz...

Festival Beach Parkta bulunan Gizli Bahce'de gerçeklesecek... SAat 14:00'da baslayacak olan festivalde Bizim dişimizda 2 grup daha cıkıcak...

Stainless Steel ve Soul of Heaven...

Giris:5 YTL + 1 içki

Herkesi bekliyoruz...

Dün gece aldığım bir kararla deus-ex machina dan ayrıldım arkadaşlar...Kendilerine bundan sonraki müzik yolculuklarında başarılar diliyorum...

Emin Karasöğüt...

Bugün aldığım bir kararla deus-ex machina dan ayrıldım arkadaşlar...Kendilerine bundan sonraki müzik yolculuklarında başarılar diliyorum...

Seltay Sobutay

Ben de bugün aldığım bir kararla deus-ex machina dan ayrıldım arkadaşlar...Kendilerine bundan sonraki müzik yolculuklarında başarılar diliyorum...

Eray Okbay...

Ben de bugün aldığım bir kararla deus-ex machina grubunun roadieliğinden ayrıldım arkadşlar...Kendilerine bundan sonraki müzik yolculuklarında başarılar diliyorum...

Erman Okbay

Tabi arkadaşlar işin geyiği bizim grupta her zaman olduğu gibi bir günlük olarak grubu bırakma eylemi gerçekleştirmiş olan grup elemanları yarın metal attack in Antalya 3'te Gizli Bahçe'de tam kadro yer alacaktır. Kaprisleriniz bol olsun...

Seltay-Eray-Murat-Emin-Bilgin

Grup hakkında yeni haberler...
Antalya Irish pubdaki Deus-ex Machina toplantısında çok önemli kararlar alındı. Grubumuz beste çalışmalarına ağırlık verecektir. Ayrıca gelecek sene yazın antalya'ya sadece tatil yapmak için gelecektir. Ankara bekle bizi...

Evet beste çalışmalarına ağırlık verilecektir...5imizde ayrı şehirlerde nasıl beste yapacağız nasıl kaydedeceğiz bilmiyorum ama yapacağız artık birşeyler...D-ex-M için Antalya macerası burada sona ermiştir...Umarım doğru bir karardır...Umarım Ankara bizi dilediğimiz yere bir adım daha yaklaştırır...

Antalya'da rock piyasası mı var abi zaten. Ankara sizin için iyi olur tabi. Sadece bu sene 4 albüm verdi Ankara. Ama farklı şehirlerde nasıl beste yapcaksınız. Bu arada D-ex-M hoşuma gitti :D

Arkadaşlar ankara yakın galiba...10 eylül cumartesi bir aksilik olmazsa ankara biziz bar'da sahne alıcaz...ayrıntılar ve diğer gruplar için tekrar bişiler yazıcam...

Geri