Pastel (Pop/Rock) - Ankara

Chimaera demiş ki:
Eleştiriye gelirsek, tarz farklılıgı olarak Queen yetersiz kalıyor derim, bu kalitede 3-4 şarkı daha eklerseniz daha süper olur gibime geliyor.. Kolay gelsin derim ve öperim herkesi..
sevgili chimaera, pastel pop- rock grubudur...
Queen sadece repertuar dışında farklı bi parça, sadece renk olsun diye koymuştuk. devamı gelmicek....
anlican pop-rocka devam :)
bizde seni öperiz :) saygılar...

2 yeni yerle görüşmeler sürmekte,hatta bir tanesi baya yeni bir yer olacak sanırım : )
Gelişmeler yakında duyurulacaktır . . .

PASTEL . . .

selamlar arkadaslar.
uzun süredir görüsemiyoruz!her sey yolundadır umarım.bi gelemedim size isallah sınavdan sonra :)
basarılar arkadaslarım kolay gelsin.

favori bi bar grubu olmak için piyasa şarkılar çalmanın mecburiyet olduğu kuralını kırdınız tebrikler...her geçen gün ününüz daha da artıyo,devamının gelmesi dileklerimle...gruptaki herkesi enstrumanlarının hakkını vermeleri ve wokali sesinden dolayı tebrik eder,barbi ye ve emruh a biralar için tekrar teşekkür ederim:)
--hayranlarınızdan birisi:)---

Excell demiş ki:
favori bi bar grubu olmak için piyasa şarkılar çalmanın mecburiyet olduğu kuralını kırdınız tebrikler...
çok teşekkür ederim grubum adına...
helede müzik anlaşıyışının iyice yozlaştığı şu zamanlarda böyle bi yorum yapman beni çok mutlu etti.
ben pastelin bu başarısındaki büyük rolü senin gibi düşünen dinleyicilerimize bağlıyorum.
hep beraber daha çok işler başaracığız....

PASTEL artık her salı GARAGE'da . . .

Bu cuma ve çarşambaları 20:30'da BARFLY'da . . .

Cumartesileri ise 21:00'da DUMMY'de . . .

Ve çok yakında başka bir yerde daha . . .

Bu akşam ( cuma ) 21:eek:o de Barfly'a ve 00:3o da Gölge'ye ( alt ) gelen ve destekleyen herkese çok teşekkürler . .

Ve bir tekrar;Cumartesi akşamı saat 21:eek:o ' de Dummy ' deyiz,hala dinleyemeyenlere duyurulur . . .

PASTEL . . .

geçenlerde dinledim sizi.listenizin pop ağırlıklı olması dışında kötü yanınız yok nerdeyse(vokalin sesi çok iii özellikle)araya biraz courtney love(bi mono çalın her hafta gelim;),garbage(gerçi i think i'm paranoid çaldınız ama fazlası göz çıkarmaz),hole,guano apes koyarsanız çok ii olur sanırım.saygılar...

Bugun,çeşitli sebeplerden dolayı ilk kez ve sonunda garage'da çalma fırsatı bulacağız 21:eek:o civarı . . .

Pastel . . .

Pastel artık yoluna yeni davulcu ve yeni basçıyla devam edecektir,pasteli destekleyen ve seven herkese bu başlıktan kendi adıma son kez teşekkürler . . .

Saygılar . . .
Ve son bir kez daha renkli renkli . . .

PASTEL

Gene yapılıcak seyirci kımıldamıyor konusunda da bizim sarkıları bilen arkadaslar baya keyif alırdı ama aralardada alternatif ve harkcore tayfası bulunurdu e halıyle biraz zor . Grup calısıyor su an repertuar biraz daha genislicek ama kesinlikle alternatif yonde degil yakında tekrar gorusmek uzre...

Geri