Ihtiyaç Molasi

hazır gruptan elemanlar buradayken seslenmek istiyorum. benim üçüncü albümden beklentilerim büyük açıkçası. şöyle ki çengi klibini gördükten sonra hiç tereddütsüz albümü aldım. hiç de pişman olmadım en sevdiğim gruplar arasında yerini aldı. fakat ikinci albümden istediğimi alamadım. üçüncü albümde 1.albümdeki ihtiyaç molasını istiyorum. lütfen

İhtiyaç Molası Konser Tarihleri:

25 Şubat Cumartesi 22:30
Studio live - Beyoğlu

3 Mart Cuma 21:00
Saklıfest'06 - Saklıkent, Ankara

15 Mart Çarşamba 22:00
Balans - Beyoğlu

evet ya süper olur ben şahsen deu gsf deki arkadaşlarla konusacağım ...umarım olur sizi canlı canlı dinlemek baya zevkli olacak..bu arada başarılar devam etsin ben beğeniyorum müziğinizi...

hulyaengm demiş ki:
daha öncede söylediğim gibi müzikler çok hoş, çok ii çalıyorlar. ancak sözler müziğin üstünde emanet durmuş...

her ne kadar böyle düşünsemde yeniden dinleme fırsatı buldum. gerçekten çok ii çalıyorlar. melodi kulağa çok hoş geliyor. canlı performanslarını yeniden izlemek istediğim bi gurup...

konser davetiyesi

15 Mart Balans Konserine 2 kişilik davetiye kazanmak için
[email protected]
adresine
"TurkRock.com üyesiyim davetiye istiyorum" diye mail atıp
adınızı soyadınızı
mail adresinizi
yazmanız yeterli olacaktır.
İlk 10 kişi bir arkadaşı ile konseri ücretsiz izleme şansı bulacak...

Haydi bakalım...

2006 yılına girdiğimizden beri aldığın en güzel haberdi bu..

diğer forum insanlarına haberi iletmek boynumuzun borcu..

7 yıldan beri ilk defa canlı olarak sahnede görüceğim için çok heyecanlıyım..

milad_kapak.jpg

Merhabalar... İhtiyaç Molası cephesinde albüm çalışması olarak son gelişmeler nelerdir acaba? Merakla bekliyorum; Milad ve 1,5 albümümü eskittim sanırım dinlemekten. :)

Maalesef yine gelemedik. Biz de çok üzgünüz.
Festival organizasyonu, talebin yetersiz kalması yüzünden festivali iptal ettiklerini söylediler. Sanırım İzmir'de böyle bir festivali bekleyen müziksever sayısı yeterli değil. Gayet ucuza bu kadar iyi grubu bir arada dinleme fırsatını yakalamışken ilgi göstermemeleri düşündürücü.
Umarız başka bir fırsat olur da gelebiliriz.
im

Dün akşam dream de Güven abinin programında izledim albümünüzün ilk klibini ve zaten sizi ilk kez yüksekses te dinledim ve gerçekten begendim başarılar.....

Geri