Roulette (Alternatif) - Ankara

Bu arada grupların çıkış sırası daha belli değil pazar günü belli olacak ancak. Bu nedenle herkezi 6dan intibaren bekliyoruz çünkü kimler nezaman çıkacak belli değil ne yazıkki. Organizasyonu yapanlar bunu bize 28kasım da söyleyecekler herkezle aynı anda öğrenecez yani :)))

Saol goxuncum! sen orda ol ki bizde neseli çıkalm sahneye ;)

yönetici notu:bu başlığa yazan herkes forum kurallarını tekrar okurlarsa bu başlık kilitlenmekten kurtulabilir...türkçe yazım kurallarına dikkat edin

arkadaslar merhaba,ben trakya tıp 4 ten serkan burç
üniversitemizde bir rock topluluğumuz var
ve10-15 amatör grubun katılacağı bir rock festivali duzenlemeyi planlıyoruz okulumuzda 500 kişilik bir kultur merkezimiz mevcut
gidiş dönüş masraf-yemek ve kalacak yeri temin ederiz
daha başka ne gibi istekleriniz var lutfen bana ulaşın
sbd983@yahoo.com

slm... çok ii bi gece olcak.. herkes size guveniyor ROULETTE... hade bakiim çoşturun herkesi...
TNH yi de uzun zamandır dinnemek istiodum..
ii olmuşş..
pazar görüşürzz :D

Eyvallah güzel bir performanstı diyebilirim ama ilk konserin sanki dahada iyi olduğunu soyleyebilirim..
Tebrik ederek başarılarınızın ve özellikle bestelerinizin devamını şiddetle diliyorum, bekliyorum..
Haydi kendinize iyi bakın..

canlarim benim yine superdinizzzzzzz sakin takmayin ara sira aksakliklar olmicak die bisi yokk.bole bole ogrenceksinizzz...sizle yine gurur duyuyormmm...
ara verdiniz ama ben nasil dayancam bilmiorm wallaa.. baska hicbi konser sizin yerinizi tutmuooo gercektennn
studyoya gelcem soz veriormm ztn MERCO cuumlaaa duet yapcaz TEK SENIN ICINE :D
tekrar tekrar tebrikler canlarimmm

TEbrikler kardeşlerim benim hepiniz süperdiniz çok eylendim coitum kudurdum ve süper bir doğumgünü kutlaması yaşadım çoğu arkadaşımla! Umarım hep böyle güzel konserlere çıkabiliriz beraber. Tekrar tebrik ediyorum. Bence playlist seçiminiz çok başarılıydı çok orjinal coverlar yapmışsınız dinlemekten zevk aldım :)

Pokerhead vokal
Oytun

kahretsin ya. yine kaçırdım. çok kararlıydım gelmeye, ama işte vize haftamın zamanını yanlış biliyomuşum meğer :D bu haftaymış. hatta gelemediğim için merakımdan şimdi forumu kurcalıyorum sınavların arasında :)
çok güzelmiş. öyle görünüyo en azından. e bi dahaki sefere tanık da olurum artık.
görüşürüz
başarılar ;)

Elimizden gelenin en iyisini yaptık diyelim gene düzgün çalıştık hazırlandık fakat , bazı aksamalar oldu sahne alma saatlerinde bu yüzden son parçamız Athena- Beyoğlu nu çalarken bazı insanların bize gelip hadi zaman doldu yeter demesi bizim hızlı çalmamıza ve bir sürü saçma sapan hata yapmamıza sebep oldu fakat RouLette gene süper bir gece geçirdi ve umarım seyircilerimizi mutlu edebilmişizdir..

Bu arada TNH , Pokerhead , At Hırsızları ile sahne paylaşmak büyük bir zevkti bizim için. Tekrar sahne paylaşmayı düşünürüz fakat Göksun un dediği gibi grubumuz 2-3 aylığına ara vermiştir artık DEMO çıkarmanın zamanı geldi diye düşünüyoruz grupça sadece bestelerden oluşacak bu kayıt ı en kısa zamanda dinlemenizi sağlayacağız...

Bu arada çok teşekkürler Erinch bu ikinci konserimizde de bizi yanlız bırakmadın..Sana canı gönülden katılıyorum ilk konser daha başarılıydı..Ben bundan sonra 3.cü çıkma taraftarı değilim. Diğer gruplarda arkadaşlarımız olduğu için hepsini dinledik bu yüzden kafamız şiş bir halde çıktık sahneye belki abarttığımı sananlar olabilir fakat ben davulun başına geçtiğimde beynim zonkluodu... Ama dediğim gibi ne içki içtiğimizden nede az çalışmamızdan kaynaklanan bir performans sergilemedik nedense bu sefer ilk konsere nazaran daha orta bir performans oldu....

Ali(TNH) eywallah bir dahaki sefere diyelim.Sizi dinlemek keyifliydi, bende Pazar gecesi senle tanışdığıma çok memnun oldum görüşmek dileği ile....

herkesin yorumlarını bekliyoruz

Sevgiler,saygılar.........

Geri