Roulette (Alternatif) - Ankara

ooo miraçcım eywallah... sizin forumda yazacaktm miraç naber uzun süre oldu görüşmeyeli die ama dedim lan şimdi hatırlamayabilir... ama sen ilk adımı attın eywallah konser günü zaten sabahtan akşama kadar beraber olacaz malum bu işin soundcheck i bilmemnesi var ;)

sevgiler...

İşallah burakcm. umarım güzel bir gün geçirir, insanlara da güzel bir gün yaşatırız. Sorun çıkmaz umarım.
Sizi hiç dinleme şansım olmadı. Ne tarz yapıosunuz?

Daha grubun vokalisti (Mertcan) bu senenin başında geldiği için kayıt işlerine daha giremedik. Ama bu konserden sonra giricez yani şubat civarına denk gelicek heralde! Bakalım...

Bu arada 8 ocak taki konser için başarılar! Umarım iyi eğleniriz...

canlarim bnm uzun suredir yazamadimmm
siz yine muhtesem olcaksiniz merak etmeeyin siz hep yaninzda olcammm ayni seyler pokerhead icinde gecerliii
sanirim bu konserden sonra ara vericeksinizz kayit icinn nasil dayancm bilmiorm artik kayitlari izler izler dururum

mertcanimm pastani konsere getirsem olurmu hem ceydanin doomgununude kutlamis oluruz hemde pastami tatlmis olursun yaninda bide kinder buenoo allah beah daa ne isterimm
bu arda duet sozun var bana unutmaa TEK SENIN ICINN........ :D

merco memo burak murti yunus hepinizi cok seviormmmmmmmmmmmmmmm

Yapma abicm dinledik o kadar sizleri.. sen görmedin bizi....sonra bar a geçtik yaa.. :pinokyo baktık kızlar doldurmuş önünüzü bizde bardan dinlemeye karar verdik :pinokyo.... :D

Bülent'e tüm kalbimle inanıyorum.. Bizde isteriz dağıtmayı Biziz'i 8 ocakta...Fakat, sanki bu ""dağıtmak"" kelimesi bize biraz uzak gibi, bence yılların etkisiyle belki ileride dağıtabiliriz sahne performansımızla bir Bar' ı ama şu anda bana göre RouLette e biraz uzak bir kelime... Ama insanların bizde bu gücü görmesi ne kadar güzel bir şey....

Gene disiplinli uzun bir çalışma döneminden sonra, 8 Ocak 2005'te sahne de elimizden gelenin en iyisini sergilemeye çalışacağız...İnsanlara negatif bir yön saymaları için fırsat vermemeye çalışacağız...

8 OCAK 2005 Rock Alive#6 gününde sahne alacak gruplara tekrar tekrar başarılar

Sevgiler...

Arkadaşlar yeni bir kurala göre sayın moderator delibassci ""önemli"" adını verdiği bölümde her hangi bir forumda türkçenin düzgün kullanılmadığı takdirde o forumun kapanacağını belirtmiş lütfen yazılarımızda biraz daha dikkatli olalım...

teşekkürler, sevgiler...

buraks demiş ki:
Bülent'e tüm kalbimle inanıyorum.. Bizde isteriz dağıtmayı Biziz'i 8 ocakta...Fakat, sanki bu ""dağıtmak"" kelimesi bize biraz uzak gibi, bence yılların etkisiyle belki ileride dağıtabiliriz sahne performansımızla bir Bar' ı ama şu anda bana göre RouLette e biraz uzak bir kelime... Ama insanların bizde bu gücü görmesi ne kadar güzel bir şey....

Gene disiplinli uzun bir çalışma döneminden sonra, 8 Ocak 2005'te sahne de elimizden gelenin en iyisini sergilemeye çalışacağız...İnsanlara negatif bir yön saymaları için fırsat vermemeye çalışacağız...

8 OCAK 2005 Rock Alive#6 gününde sahne alacak gruplara tekrar tekrar başarılar

Sevgiler...

...

Geri