Umut Kuzey

tiksiniyomuş:=)) ya böle boş beyinsizce muhabbetlrle gerdirmeyin ya! kendine saygın yok anladıkta insanlara sevgin saygın olsun biraz beah!!! herkeste sana çok meraklı ya seni gördümmü tiksintisi gidiyor heralde!!! neyse...

ben sadece kendi görüşümü söyledim
seven varsa saygı duyarı başkasının beğenmesi dinlemeside beni alakadar etmez sadece kendi görüşümü söyledim

herkesin görüşü kendinedir elbette renkler ve zevkler tartışılmaz diye bir söz vardır ki kesinlikle doğrudur! ama biraz karşındaki insana saygı açısından hakaret içerici sözler yazmak ne kadar mantıklı sence hiç bilmeden tanımadan? bu mudur yani senin ailenden çevrenden gördün sevgi saygı!?

hadi cevap ver bakalım. nedir yani sana bu şekilde yazdırtan yöne ve neden tiksiniyorsun? cevap bekliyorum...

duyguu demiş ki:

Kime yaranmaya çalışıyorsun, bilemem fakat bende senden ve senin gibi seviyesizce hakaret eden cahil, saygısız, kişilisiz kimliklerden nefret ediyorum.Bu dediklerimin bir kısmı sende olsa bir insanın kişilik haklarına saldırı ve hakaret mahiyetindeki bu kelimeleri yazmazdın.Site yönetimine bu tür hakaret içeren sözlerin yazılmaması, ve bu tür yazıların silinmesi,yazan şahıslar içinse yaptırım yapılması konusunda rica ediyorum.Eleştiriye evet, hakarete Hayır.Akşam Umut Kuzey in Studio Live konseri vardı.Ve Umut Kuzey süperdi..Umut Kuzey den bazı insanların çekinerek karalamaya çalışmalarını normal görüyorum.Fakat şunu unutmayın gümbür gümbür Umut Kuzey geliyor:)

Sudenazz demiş ki:
duyguu demiş ki:

Kime yaranmaya çalışıyorsun, bilemem fakat bende senden ve senin gibi seviyesizce hakaret eden cahil, saygısız, kişilisiz kimliklerden nefret ediyorum.Bu dediklerimin bir kısmı sende olsa bir insanın kişilik haklarına saldırı ve hakaret mahiyetindeki bu kelimeleri yazmazdın.Site yönetimine bu tür hakaret içeren sözlerin yazılmaması, ve bu tür yazıların silinmesi,yazan şahıslar içinse yaptırım yapılması konusunda rica ediyorum.Eleştiriye evet, hakarete Hayır.Akşam Umut Kuzey in Studio Live konseri vardı.Ve Umut Kuzey süperdi..Umut Kuzey den bazı insanların çekinerek karalamaya çalışmalarını normal görüyorum.Fakat şunu unutmayın gümbür gümbür Umut Kuzey geliyor:)
saol hocam ya gereken cevabı vermişssin bizim yerimize. fatjoe........

sadece tek eklimeyle canlı performansıyla dinlemelerini istiyorum eleştiren arkadaşların...

15 temmuz da mutlaka gidin görün ve dinleyin... hatta üyeleriyle beraber sizlerde bizlerle yer alın.

systmfdwn demiş ki:
Sudenazz demiş ki:
duyguu demiş ki:

saol hocam ya gereken cevabı vermişssin bizim yerimize. fatjoe........

Arkadaşlar boşverin, gülüp geçin..Unutmayın " Meyva veren ağaç taşlanır", " .t ü..r, kervan yürür" gibi atasözlerini hatırlatmak istiyorum:)

4.BARIŞ MANÇO ROCK FESTİVALİ İSTANBUL SAHNESİ

( 15 TEMMUZ 2006 YEDİKULE ZİNDANLARI) SAAT 14:00-02:00 12 SAAT ROCK MÜZİK...

KURTALAN EKSPRES
HALUK LEVENT
FERİDUN DÜZAÐAÇ
AYLİN ASLIM ve TAYFASI
OGÜN SANLISOY
RASHİT
MURAT YILMAZYILDIRIM
ZARDANADAM
GRİZU
UMUT KUZEY
TAYLAN AYIK
EMRE ÖNBAYRAKTAR

Barış Manço Ekspresi
Mert-Elvis Band
OKYANUS (İstanbul)
POKER(İstanbul)
GAMGAMA(İstanbul)
GİZLİ ÖZNE(Antalya)
THE DOMİNO(Samsun)
SAHNE SHOWLARI-ANİMASYONLAR

BİLETLER :22.5 YTL
BİLETLER 5 HAZİRAN İTİBARİ İLE
BİLETİX'TE
adresinde...

FESTİVAL GELİRİ BARIŞ MANÇO MODA 81300 ADRESİNDEKİ
BARIŞ MANÇO KÖŞKÜ'NÜN GERİ ALINIP MÜZE YAPILMASI PROJESİNE AKTARILACAKTIR.

Arkadaşlar bu projeyi desteklememiz gerektiğini düşünüyorum..

Arkadaşlar bugün Umut Kuzey in Cumhuriyet gazetesinin hafta sonu ekinde tam sayfa röportajı yayınlandı..Onu tanımak isteyenler ve hatta yanlış tanıyanlar bence okumalı..cumhuriyet.com.tr

penaber demiş ki:
sadece tek eklimeyle canlı performansıyla dinlemelerini istiyorum eleştiren arkadaşların...

15 temmuz da mutlaka gidin görün ve dinleyin... hatta üyeleriyle beraber sizlerde bizlerle yer alın.

bi kaç hafta önce bi tv kanalında umut kuzey in canlı perforamansına rastladım ancak keşke rastlamasaydım türk rock müziği için tam bir talihsizlik kurban ın yalan şarkısını cover lıyorlardı ancak 1 dakika filan dayanabildim ses yetmiyor senkronizasyon yok orkestra irenç çalıyor şarkıyı detone söyluyor bence cok çalışması lazım bu adama nasıl albüm yapmışlar hayret ettim. inşallah düzelir.

aYNaLI-SuCuK demiş ki:
penaber demiş ki:

bi kaç hafta önce bi tv kanalında umut kuzey in canlı perforamansına rastladım ancak keşke rastlamasaydım türk rock müziği için tam bir talihsizlik kurban ın yalan şarkısını cover lıyorlardı ancak 1 dakika filan dayanabildim ses yetmiyor senkronizasyon yok orkestra irenç çalıyor şarkıyı detone söyluyor bence cok çalışması lazım bu adama nasıl albüm yapmışlar hayret ettim. inşallah düzelir.

Bende aynı programı izledim..Hayretle bu yazıyı okudum.Kötü dediğin orkestrada Gökçe Dayanç vardı..Canlı performansını izleyen birisi olarak Umut Kuzey detonesiz 5 saat konser veren birisi..Ve tek detonesi yoktu..Sanırım bir iki kulaklı resimle kendini müzik dehası ilan ettin..Arkadaşım baktım bir tek Taylan Ayık için doğru şeyler yazıyorsun..Onu tanıyor olman da bizi ilgilendirmez.Bunada birşey demiyoruz..Sadece yanlış şeyler yazma..Ve emin ol en az senin kadar müzikten anlarız..Bil ki kulaklık takma ile dj olunmaz..Ve ortalıkta o kadar çok Dj yim diyen müzik bilmez varki..

Geri