Umut Kuzey

aklına ermeyen şeylere burnunu sokma o zmn..bn ztn parantez içinde belirtmiştim kendi görüşüm olduğunu...sen niye bu kdr üstüne alındınki..umut kuzey bi akraban filansa söyle daha düzgün konuşayım..
ben umut kuzey'in tarzını beğenmedim ve metin'i onun grubuna yakıştıramadım..bu olay bu kdr basit..çünkü bnm umut kuzey'i gördüğüm ilk yer annemin izlediği sabah programlarından biriydi

evet parantez içinde belirttiğini gördük! ama bizde düşüncemizi söyledik. gelip sana sorcak değil kimse şunda çalim mi bunda çalim mi diye! adam işini yapıyor parasıyla!...

ben üstüme bişey alnımadım. umut kuzeyde akrabam değildir. ama iyi tanıdığım ve abim gibi sevdim bir insandır. ha gerekirse de en ağır eleştirilerimide her zaman birebir görüşmelerimizde dile getirmişimdir!

li şu noktada umut benim akrabam değil ama sanırım metin türkcan senin akraban oluyor ki adamın yaptığı işe bile burnunu sokuyorsun! fikirlerini dile getirebilirsin ama başkasıda fikrini söylerken biraz adabını bil!

bu arada da annenin takip ettiği programları sende iyi takip ediyorsun anlaşılan:=)) sen gibileri takip etmeye devam etticek böyle boş muhabbetler çok olur!

punkisart demiş ki:
aklına ermeyen şeylere burnunu sokma o zmn..bn ztn parantez içinde belirtmiştim kendi görüşüm olduğunu...sen niye bu kdr üstüne alındınki..umut kuzey bi akraban filansa söyle daha düzgün konuşayım..
ben umut kuzey'in tarzını beğenmedim ve metin'i onun grubuna yakıştıramadım..bu olay bu kdr basit..çünkü bnm umut kuzey'i gördüğüm ilk yer annemin izlediği sabah programlarından biriydi

Arkadaşım kendini ne sanıyorsun sen? Metin Türkcan yerinede sen mi karar vereceksin? Umut Kuzey 5 yıldır bu piyasada müziğiyle var olma savaşı veriyor.Müziğinin dışında bir mankenle Televoledemi gördün? Pazar keyfindemi gördün.Bir dizide aptal bir oyuncu olarak mı gördün? Adam müziği için uğraşıyor.Beste yapıyor..Müzisyen..Eminim senin gibi önyargılı bir insanı tanımadan, emeğe saygısız kişilere inat Metin Türkcan yine Umut Kuzey le çalışır.Bunun sebebi Umut Kuzey in güzel besteleri olabilir, bu Umut Kuzey in kişiliği olabilir,eminimki Metin Türkcan doğru bir şeyler görmese UMUT Kuzey le çalışmazdı..Studyo Live da Zeytinli Rockta muhteşemdi.Kendini ... tan bir otoritemi gördün..Metin Türkcan emin olki senden daha doğru karar verebilecek müzisyenliğe ve tecrübeye sahiptir.

arkadaşlar sonuçta metin türkcanın da ne kadar başarılı bir müzisyen olduğu tartışılır umut kuzey hakkında pek bir bilgim yok ama metin turkcanın onunla çalışması umut kuzeyin çok başarılı bir müzisyen olduğunu göstermez

buzz herkes işini yapıyor sonuçta. bir iş yapıyorsanda en iyi şekilde sunmak istersin ve o işi en iyi şekilde bilen anlayan insanla çalışmak ister herkes... sonuçta parasıyla adam çıktı çaldı ve işini yaptı. bunu bukadar abartmanın ne manası var...

metin türkcan gelip arkadaşa sorcak değil yani! beğenmiyorsan dinleme ozaman... niye onda bunda çaldı diye sorgulama yapamazsın ki! adam çalar sana ne!

ha elbette iyi müzisyen oldunu göstermez umutunda metin türkcanla çalışması ama emeğe ve yapılan işe karşı biraz saygımız olsun lütfen ama dimi!??? en iyisini yapmaya çalışıyor sonuçta... herkes bir şekilde işini yapıyor. kim en iyi ise onunla çalışmak kim istemez ki! bu her dalda her iş konusunda böyledir...

bir işyerine sekreter alacaksın ve işi bilmeyen biri yerine işi bilen birini tercih etmek daha mantıklı değilmidir?hertürlü bilgiye tecrübeye sahipse niye bilmeyenle çalışim ki!

hiçbir UMUT vadetmeyen bir tarzı ve müziği var.ama türk rock bilinci nedir ki böyle adamları sorgulayalım:)

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve/veya küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

dark_and_shadow demiş ki:
sadece vokal mı berbat arkadaşım müzikler inanılmaz derecede sıradan valla bilmiyorum başarılı olacağını da düşünmüyorum

Vay be..Başımıza müzik otoritesi kesildiniz..Bencede süper..Sololar muhteşem..Vokal de güçlü..Seven sever, sevmeyen dinlemez.

demekki düzgücne atmıyorsun... gördüğün gibi bazı yazılarda uyarı alıyor! bunun avuaktlıkla alakası yok... burası forum sayfası ve genel kuralları vardır onlara uymak zorunda herkes, uymayan içinde gereken yapılır.

gerçekten önemli bir konu umutun burda geçmişini bilmeyen yorum yapmak için yorum yapan üye arkadaslar var...onlarda bir üye tabiki saygı duyacağız ama yorum yaparken neden sadece bir parçayı dinliyerek yorum yapıyorsun araştır bir umutu geçmişinde ne yapmıs sana desemki şimdi ogün ne zaman doğdu hemen şurda doğdu hatta doğum saatini bile yazarsın diye düşünüyorum.. ne demek istediğimi umarım anladın araştırma yap deki yaa adam gerçektten işi bilmiyor o zaman daha çok saygı duyarım sana

benden şimdilik bu kadar

mavie demiş ki:
sadece vokal mı berbat arkadaşım müzikler inanılmaz derecede sıradan valla bilmiyorum başarılı olacağını da düşünmüyorum

Vay be..Başımıza müzik otoritesi kesildiniz..Bencede süper..Sololar muhteşem..Vokal de güçlü..Seven sever, sevmeyen dinlemez.
sen de müzik otoritesi değilsin ama umut kuzey hakkında olumlu eleştiri yapıyosun.eleştiri sadece olumsuz mu oluo olumlu yapılanlara da de o zaman bu dediklerini.seven dinler ama sevmeyen de eleştirebilir

mavie demiş ki:

yaa adam umut kuzey için ''başarısız olur''deyince ''başımıza müzik otoritesi kesildiniz''diyosun...ama sen ''umut kuzey süper''derken napıosun??seninki müzik otoriteliği değilmi.???arkadasın yaptığının aynısını yapmıomusun..??

ben umut kuzeyi beğenerek dinliyorum yorumu ve sarkıları gerçekten çok güzel. ileride daha iyi işler yapacağına inanıyorum

İlk gördüğümde aha dedim beyaz atletli rockçı geleneğinden bir vatandaş daha çıktı piyasaya ... neyse yolu açık olsun

Geri