Umut Kuzey

umut kuzeyi fazla dinleme fırsatım olmadı ama şuan programını yani bulutsuzluk özlemini izliyorum gerçekten çok iyi araştırma yapmış bulutsuzluk özlemi ile ilgili özellikle "caniko" 45'liğini bulması çok güzeldi

umut kuzey, ürettiği/yarattığı müzik olarak pek ilgimi çekmedi açıkcası. ancak yaptığı program hakkında ufak bir yorum eklemek istedim.

programı son 15 dakikadır izliyorum. şekil olarak motor, tel çevreleme falan bilindik şeyler olmuş. gerçi bunlar önemsiz. acak canlı performans ve amatör grup(mesajlardan duydum izleyemedim) tanıtımları olarak iyi olduğu kesin. ancak postterli imzalı gitar a yöneltilen sorular oldukça kötüydü.sanırım izleyici kitlesi kral tv genel izleyicisi şu anda, nedeni de haberdar olamama durumlarıdır. gelecekteki durumlara bakacağız. ancak bulutsuluk özlemi ile başlamaları iyi olmuş.

kral tv de olması sebebiyle şüphe olması doğal. umarız kral tv bu programı para kazanma hırsı sebebiyle berbat etmez.

kral tv deki tüm müzik programlarını umut mu sunucak ya :)

bu arada program güzeldi..ben hala izliyorum..bulutsuzluk ile ilgili sağlam araştırma yapmış..

haftaya da hayko cepkin varmış.kaçırmayın :LOL:

program güzeldi... tv nin çekmemesine rağmen izlemeye çalıştım bir şekilde. ama yayın hayatına başlamadan önce bazı şeyleri göz önünde bulundurup ona göre değerlendirme yapmaları gerekiyordu. evet kral tv nin bu tür bir değişiminden ve böyle bir rock programından bir çok rock severin haberi yok gerçekten. bu noktada sıkıntı var diyebiliriz...

verilen hediyenin ( veya daha sorna verilecek olan hediyelerin ) bu tür soru yöntemiyle değilde başka bir yöntemle gerçek bir hakedene verilmesi gerekiyor bence. ne bilim bir numara verilir ilk arayana soru sorulur konuk hakkında ve cevap verebilirse verilmeli. sonuçta konuk olanın bir nevi hayranı olan insan arayacaktır onla ilgili hediyeyide hatıra etmek için kendisine. sorulan sorular maalesef biraz boştu ama içlerinde bir kaç tanesi iyiydi... hani belki doğal olabilmek açısından böyle bişey yapılmış olabilir. program oldundan fazla doğal ve güzeldi, bukadarını beklemiyordum açıkcası.

bulutsuzluk özlemi ile ilgilide fazlasıyla bir araştırma yapmış gerçekten umut abimiz, tebrikler:=)) caniko harikaydı mesela,bir çok kişiye sürpriz oldu diyebiliriz... ve dediği gibi umutunda türk rock camiasında ilk eurovision yarışmasına giren isim belkide nejat yavaşoğulları. :=))

programla ilgili diğer bir sorun geç saatte başlayıp fazlasıyla geç saatte bitmesi. birde cumartesi günü yıllarını tv ye vermiş ve 10 yıla aşkındır cumartesi günleri program yapan beyazıt öztürkü de göz önünde bulundurmak gerekir. belki diceksiniz ki kitleler farklı... ama bu her şekilde etkiler izlenme payını. bu yüzden programı bence beyaz show dan önceki saate alıp yapmak daha mantıklı gibi geliyor.

dekor konusunda da bazı eklemelere ihtiyaç var gibi sanki... birde umut abi artık şu siyah moddan kurtulsan diyoz hani artık daha iyi olur:=))

ayrıca programda demirhan baylanında katılması gerçekten ayrı bir renk kattı.

canlı performanslara fazlasıyla ağırlık vermeleride çok iyiydi gerçekten. bu kadar canlı söylem yapacaklarını düşünmemişti sanırım herkes.

toplumsal grubunda program içerisinde kitap okumaya alışkanlık açısından yapmış oldukları eylem de güzeldi, umarım amaçlarına ulaşırlar...

haftaya hayko cepkinle görüşmek üzere:=)

destek verildikce iyi şeyler ortaya çıkacaktır mutlaka ki... bizler destek oldukca güzel şeyler yaratılıp kral tv nin de kafasındaki o zihniyeti değiştirtebiliriz diye düşünüyorum.

Re: haset adamlar..

umutkuzey demiş ki:
evet ancak kral tv ye yaraşırdı o da oldu.hey yarabbim ya...bakalım daha rock müzik nasıl düşcek.umut kuzeye emanet etmişiz müziği.

Bu ne demek oluyor?

Dostum bu yazdığını sağlıklı bir kafayla yazdığına inanmıyorum. yada yanlış bir imajla dolaşıyorsun halkın arasında..Rock seviyorum diyorsan ve bu siteye girip yazı yazabiliryorsan,bu müziği seviyorsun ve yükselmesini istiyorsun demektir Doğru mu?Ben arabesk sanatçısı Mahsun Kırmızıgül bile olsam,Kral Tv ye Rock müziğin de bu kanalda daha fazla yer alması adına proje olarak bunu kabul ettirebilmişsem,senin bana hakaret değil teşekkür etmen gerek!albüm çıkarma fırsatı bulamayan nice başarılı grup,bu sayede kendini tanıtabilecek yada albüm fırsatı yakalayabilecek.Ayrıca Rock müziği emanet etmen için,senin bu müziğe hizmet etmiş birisi olman gerek,oysa ben ETİCİN diye bir Rock sanatçısı tanımıyorum..

Eğer bu müziği seviyorsan ve alternatif grupların çoğalmasını bu müziğin genişlemesini ve gelişmesini gerçekten istiyorsan,mantıklı eleştirilerini benimle paylaşabilirsin.Mesajını bekliyorum

Saygılar

Umut Kuzey

evet bu müziği seviyorum..ayrıca alternatif grupların çoğalmasını istiyorum..zaten sana karşı eleştirim bu yüzden.sağlıklı bi kafayla yazdım evet..hatta hafif bişey yazmışım..saygı duymuşum demek ki.duymasaydım çok acımasız eleştiriler yapardım..çünkü hak ediyosun.yaptığının rock müzik olmadığını düşünüyorum.bu müziği çok sevebilirsin..müzik yapma arzusu içinde olabilirsin.çok yetenekli de olabilirsin ama bunlar iyi müzik yapıyorsun anlamına gelmez.müziğini pop kulvarına da koysam beğenilcek bir müzik olmadığını düşünüyorum..
iki gitar sallamayla rock müzisyeni olnunmaz bunu anla istersen.
kral tv ye kabul ettirdim demişsin.bugüne kadar kral tv bizi kabul etsin diye rock müziği aşağılayan başka bir müzisyen görmedim...bir nejat yavaşoğulları bu ülkede mücadele vermiştir.niçin?müziğini kral tv gibi kanallara küçültmemek için..rock müziğin her yerde çalınmak gibi kaşıntısı yoktur..hatta tv lerde yayınlanmasın.rock müziği bana emanet edin de demiyorum böyle ucuz karşılıklar verme.çok savunmasız davranıyosun..ayrıca bana sen diye de hitap etme hakkına sahip olmadını düşündüğüm için sana siz diye hitap etme nezaketini göstermiyorum..
akıl sağlığımı düşündüğün için teşekkür ederim...
rock müziğin pazarlamacısı umut kuzey!!!!

saygılar sevgiler...

dostum şimdi demişsin ki; bu mizği seviyorum-alternatif grupların çoğalmasını istiyorum-rock müziği seviyorum... iyi güzel hoşta daha sonrasında da şöyle bişey demişsin; ''bugüne kadar kral tv bizi kabul etsin diye rock müziği aşağılayan başka bir müzisyen görmedim...bir nejat yavaşoğulları bu ülkede mücadele vermiştir.niçin?müziğini kral tv gibi kanallara küçültmemek için..rock müziğin her yerde çalınmak gibi kaşıntısı yoktur..hatta tv lerde yayınlanmasın''...

şimdi budurumda zıt düşüncelerde çakışıyorsun resmen! peki tv de görünmezse sunmazsan insanlara nasıl gruplar çoğalacak ve bu müzik nasıl icraa edilecek??? o sunmadı bu sunmadı ne yapmamız gerekiyor yaymak için? nejat yavaşoğulları için yazmışsın... adam ilk programda konuk oldu hatta canlı performans sağladı. buduruma nedemeli? senin düşüncelerine göre rock müzik için hiçbişey yapmamış oluyor bu durumda bana göre! tamam kral belki zamanında destek vermedi ama adamlar işin ticari yönünde iş yapıyor. bu onların sorunu... günümüzde 90 lı yılların sonlarında pop müzik patlaması olmadımı,oldu... şimdi son zamanlarda da görüyoruz ki rock müzik patlaması yaşanıyor. eskiden kolaymıydı bir rockçının piyasada yer tutunabilmesi! herkes sen gibi internet kullanmasını bilmiyor olabilir,herkesin kendine göre işleri var dünya meşkalesi olarak! ve tv günümüzde yer edinmiş bir iletişim aracı( hatta en iyisi ). bunu bu şekilde küçümseyemiz! ki kral tv de günümüzde en çok izlenen müzik kanalı. bunuda hafife alamayız! kral tv böyle birşeye kalkışmışsa bizim destek vermemiz gerekiyor! alternatif gruplar için ne güzel bir şey sağlamışlar işte daha ne istiyosun! çoğalsın diyorsun ama tv lerde yayınlanmasın diyorsun!!! ee nasıl olcak yahu kardeşim bu işler ozaman!!! varsa fikrin söyle öle atmayla olmaz...

evet umut tam anlamıyla rock yapıyor diyemeyiz belki ama yaptığı müziğe saygı göstermek zorundasın. rock adı altında çıkıp tek gitarla çalan okadar akılsız rockçılar varki piyasada... arabeskçiler bile rockçı olucak nerdeyse günümüzde!!! sen beğenmeyebilirsin beğenene saygı göstermek zorundasın!

Re: haset adamlar..

eticin demiş ki:
umutkuzey demiş ki:
evet ancak kral tv ye yaraşırdı o da oldu.hey yarabbim ya...bakalım daha rock müzik nasıl düşcek.umut kuzeye emanet etmişiz müziği.

Bu ne demek oluyor?

Dostum bu yazdığını sağlıklı bir kafayla yazdığına inanmıyorum. yada yanlış bir imajla dolaşıyorsun halkın arasında..Rock seviyorum diyorsan ve bu siteye girip yazı yazabiliryorsan,bu müziği seviyorsun ve yükselmesini istiyorsun demektir Doğru mu?Ben arabesk sanatçısı Mahsun Kırmızıgül bile olsam,Kral Tv ye Rock müziğin de bu kanalda daha fazla yer alması adına proje olarak bunu kabul ettirebilmişsem,senin bana hakaret değil teşekkür etmen gerek!albüm çıkarma fırsatı bulamayan nice başarılı grup,bu sayede kendini tanıtabilecek yada albüm fırsatı yakalayabilecek.Ayrıca Rock müziği emanet etmen için,senin bu müziğe hizmet etmiş birisi olman gerek,oysa ben ETİCİN diye bir Rock sanatçısı tanımıyorum..

Eğer bu müziği seviyorsan ve alternatif grupların çoğalmasını bu müziğin genişlemesini ve gelişmesini gerçekten istiyorsan,mantıklı eleştirilerini benimle paylaşabilirsin.Mesajını bekliyorum

Saygılar

Umut Kuzey

evet bu müziği seviyorum..ayrıca alternatif grupların çoğalmasını istiyorum..zaten sana karşı eleştirim bu yüzden.sağlıklı bi kafayla yazdım evet..hatta hafif bişey yazmışım..saygı duymuşum demek ki.duymasaydım çok acımasız eleştiriler yapardım..çünkü hak ediyosun.yaptığının rock müzik olmadığını düşünüyorum.bu müziği çok sevebilirsin..müzik yapma arzusu içinde olabilirsin.çok yetenekli de olabilirsin ama bunlar iyi müzik yapıyorsun anlamına gelmez.müziğini pop kulvarına da koysam beğenilcek bir müzik olmadığını düşünüyorum..
iki gitar sallamayla rock müzisyeni olnunmaz bunu anla istersen.
kral tv ye kabul ettirdim demişsin.bugüne kadar kral tv bizi kabul etsin diye rock müziği aşağılayan başka bir müzisyen görmedim...bir nejat yavaşoğulları bu ülkede mücadele vermiştir.niçin?müziğini kral tv gibi kanallara küçültmemek için..rock müziğin her yerde çalınmak gibi kaşıntısı yoktur..hatta tv lerde yayınlanmasın.rock müziği bana emanet edin de demiyorum böyle ucuz karşılıklar verme.çok savunmasız davranıyosun..ayrıca bana sen diye de hitap etme hakkına sahip olmadını düşündüğüm için sana siz diye hitap etme nezaketini göstermiyorum..
akıl sağlığımı düşündüğün için teşekkür ederim...
rock müziğin pazarlamacısı umut kuzey!!!!

saygılar sevgiler...

Sen de kimsin be, hiçbir işe yaramayıp boş boş oturup sadece konuşmuş olmak için konuşan insanlardan yorulduk...KonuşaROCK ın ilk konuğu Bulutsuzluk özlemiydi..Ve adamlar gelip destek oldular..ve süper bir programdı..Yani Nejat Yavaşoğulları Umut Kuzey'i anlamadıda sen anladın! Görünen o ki boş boş konuşmaktan izleyememişsinde.. Bu arad Kral Tv de kliplerini yayınlatan Rock sanatçılarını sayıyorum.Şebnem Ferah, Bulutsuzluk Özlemi,Ogün Sanlısoy, Mor ve Ötesi,Duman, Demir Demirkan,Emre Aydın,Manga, yani arkadaşım herkes salak bir sen akıllısın..Ve bu arada bir Rock sanatçısı olsan eminim Kral Tv de klibini yayınlatırdın..Çünkü bütün Rock sanatçılarıda bu ülkede en çok izlenen müzik kanalında klibi yayınlansın ister..Bu arada boşa salladığın, Seviyesiz,mantıksız boş eleştirilerini kendine sakla..

ben mor ve ötesini de pilli bebeği de zardanadamı da hatta bulutsuzluk özlemini de tv de görerek dinlemedim..
kral tv rock müzik icra etmek için uygun bi alan değildir.bu kadar açık ve net.pink floyd'un mtv ye çıkması kadar saçma ve yersiz+salakça buluyorum...
nejat yavaşoğullarının para derdine düşmüş olması yada kendinden ödün vermesi tamamen kendi sorunu.
yerimde oturup boş konuşan bi insan değilim.ben bu müziği dinleyerek büyüdüm.siz bana göre portakalsınız o kadar..ben bu müziği dinlemeye başladığımda kimse adnan şenses cover ı yapmazdı..
bence boş düşünen ve boş oturan kısım sissiniz.benim umut kuzey'e yapmış olduğum eleştiri sizin bana hakaret etme hakkına sahip olmanız anlamına gelmezçadam olgunlukla karşılamış cevap vermiş.bence susun da destek yerine köstek olmayın.programı izlemedim evet ama çok konuşmaktan değil desteklemediğim seye prim kazandırmamak için.
derdim onu izleme bunu izleme de değildir.dinlediğim ve izlediğim çoı güzel programlar var.hiç birisi ticari kanallarda değil.
bundan sonra cevap yazmak bi bi harekette bulunmayacağım..
umut'a başarılar diliyorum.
umarım ilerde benim de beğenebileceğim işlere imza atar..

saygılar....

cevap yazmayarak kaçacağınımı sanıyorsun??? saydın isimleri zamanında en iyi rockçılar ve bu müziğe gönül vermiş insanlar elbette böyle tv lerde görerek dinlemedi! bence dediğin lafların arkasında durarak bana mantıklı bir cevap ver yazdıklarıma...

diyosun ki alternatif gruplar çoğalsın ama şölede olmasın böylede olmasın? tamam çoğalsın ama nasıl olucak bu iş! bunu söyle hani böyle istiyorum diye yazma yani ortalıkta. yapılmasın istedin her durum için fikrini belirtirsen yapılabilir ve kazandırılabilir. ki zaten sen eksi ve artı yönde çakışmış durumda kaldın!

şunu bilmeliyiz ki adamlar gün boyuda rock çalcak diye birşey yok. belli saatler aralığında rock müziğe yer veriyorlar ve adamlar program yapmaya başladı. günümüzde rock müziğin nekadar ilgi çektiği ortada oluyor bu durumda. adamlar elbette ticari kaygı duycaklar ve bu onların sorunu tamamıyla! belli saat aralında bile olsa ben sevdiğim rock gruplarını sanatçıların dinleyebiliyorsam kliplerini izleyebiliyorsam ne güzel,daha nolsun!

nejat yavaşoğullarının kendi sorunu deyip geçiştiriyorsun dimi! adamlar zamanında tv ye çıkmadan tanınmış dimi. ama şimdi artık reklam yapmazsan adını duyuramazsın! hertürlü şeyi ele alabilirsin,birşeyin reklamı yoksa adını duyamazsın bu zamanda. reklam yapan adını duyurmasını bilen kazanır!

demek kimse adnan şenses coverı yapmıyordu... senin dinledin zamanlarda da çok iyi cover yapanlarda vardı merak etme! o cover yapanlara nedemli! onlara lafın yokmu?? yoksa laf etmeye gücün mü yetmez!!!

hakaret edildi diyorsun dimi? ohalde şöle düşün! önce saygı duy hakart etmeki onu seven insanlarda sana saygı duysunm fikrine düşüncene saygıyla yaklaşıp olumlu olumsuz düşüncelerini yazsın!

hangi bir kanal ticari kaygı duymaz yahu!!! bu saçmalıktır... para kazanamazsa n asıl iş yapacak yahu??? o programlar nasıl ortaya çıkıyor... adam kazanıyor ki üretebiliyor! kazanamazsa nasıl üretsin! evet birçok program var yok deil...

bu programı kim sunarsa sunsun ben yine aynı şeylleri dile getircektim merak etme.

evet arkadaşlar program gerçekten çok güzeldi. ilk programda bulutsuzluk özleminin konuk olmasıyla başlayan program umarım hızla kendini kanıtlayarak; her hafta izleme fırsatı buluruz ve bir çok rock sanatçısını ve grubunu ağırlar canlı dinleme fırsatı sunar... hayko cepkininde konuk olmasıyla adından söz ettirecek program umarım.

hayko cepkini ilk defa 3-4 sene önce adana da üniversitenin bahar şenliklerinde demir demirkan konserinde klavyeci iken izledim ve tanıdım. haykonunda katkılarıyla demir demirkanla çok güzel bir şov yaptılar ve yaklaşık 5000 den fazla insana inanılmaz bir akşam yaşatmışlardı. çok iyi hatırlıyorum rektör konuşurken bile hayko muzurluk yapmaya devam ediyordu ve en son dayanamayıp hoplayıp zıplamaya başladı rektör lafı uzatınca :=) rektörde ne oldunu anlayamadı ve sahneden inmek zorunda kaldı ( tabii seyircide haykodan gazı alınca gaza geldi rektörü huylamaya başladı :=) ) sahne performansına klavyeci iken bile hayran kalmıştım gerçekten...

neyse vesselam gelelim programa :=)) programda gerçekten çok güzeldi ve bukadarını beklemiyordum bende... canlı performansına hayran kaldım yine... yeni albümde gerçekten bomba gibi olcak:=)) bir kaç parçasını dinlemiştim ama albümünü bulmaya çalışıp dinlicem en kısa sürede. birde hayat hikayesinden bahsedip albüme dökmesi bu şekilde etkileyici geldi.

evlenme teklifi olayıa normal yani. kız sevmiş abi naparsın:=)) komik oluncak bir durum yok açıkcası... programda da her sanatçının sevenlerine hediye vermek açısından gitara yapıştırılmış imzalı poster veriliyor,buda gayet hoş bişey... arkadaşının annesine yazdığı şarkıyıda bulunup yayınlanmasıda süperdi doğrusu,o parçayı bulabilirmiyiz acaba dicem ama umuttan alırım artık:=))

bu arada forza hayko tim ci kardeşler nerede:=)) ne o yaws her yere yazmışsınız kardeşim... umut bile kıskanmış:=))

alkolik değil haykoliğiz bundan sonra diyede bişi atmışlardı ortaya :=)) süperdi...

delikarakedi demiş ki:
cevap yazmayarak kaçacağınımı sanıyorsun??? saydın isimleri zamanında en iyi rockçılar ve bu müziğe gönül vermiş insanlar elbette böyle tv lerde görerek dinlemedi! bence dediğin lafların arkasında durarak bana mantıklı bir cevap ver yazdıklarıma...

diyosun ki alternatif gruplar çoğalsın ama şölede olmasın böylede olmasın? tamam çoğalsın ama nasıl olucak bu iş! bunu söyle hani böyle istiyorum diye yazma yani ortalıkta. yapılmasın istedin her durum için fikrini belirtirsen yapılabilir ve kazandırılabilir. ki zaten sen eksi ve artı yönde çakışmış durumda kaldın!

şunu bilmeliyiz ki adamlar gün boyuda rock çalcak diye birşey yok. belli saatler aralığında rock müziğe yer veriyorlar ve adamlar program yapmaya başladı. günümüzde rock müziğin nekadar ilgi çektiği ortada oluyor bu durumda. adamlar elbette ticari kaygı duycaklar ve bu onların sorunu tamamıyla! belli saat aralında bile olsa ben sevdiğim rock gruplarını sanatçıların dinleyebiliyorsam kliplerini izleyebiliyorsam ne güzel,daha nolsun!

nejat yavaşoğullarının kendi sorunu deyip geçiştiriyorsun dimi! adamlar zamanında tv ye çıkmadan tanınmış dimi. ama şimdi artık reklam yapmazsan adını duyuramazsın! hertürlü şeyi ele alabilirsin,birşeyin reklamı yoksa adını duyamazsın bu zamanda. reklam yapan adını duyurmasını bilen kazanır!

demek kimse adnan şenses coverı yapmıyordu... senin dinledin zamanlarda da çok iyi cover yapanlarda vardı merak etme! o cover yapanlara nedemli! onlara lafın yokmu?? yoksa laf etmeye gücün mü yetmez!!!

hakaret edildi diyorsun dimi? ohalde şöle düşün! önce saygı duy hakart etmeki onu seven insanlarda sana saygı duysunm fikrine düşüncene saygıyla yaklaşıp olumlu olumsuz düşüncelerini yazsın!

hangi bir kanal ticari kaygı duymaz yahu!!! bu saçmalıktır... para kazanamazsa n asıl iş yapacak yahu??? o programlar nasıl ortaya çıkıyor... adam kazanıyor ki üretebiliyor! kazanamazsa nasıl üretsin! evet birçok program var yok deil...

bu programı kim sunarsa sunsun ben yine aynı şeylleri dile getircektim merak etme.

cevap vermeyerek kaçamazsın diyosun da nedense bana adam gibi cevap vermemişsin..ben programı da izledim sırf hak yememek için..ama beğenemedim bu kanalda ancak bu kadar olur.
ama umut kuzay ile ilgili hiç bir sorunum yok bunu belirteyim..ya isterim ki daha iyi bi kanalda daha iyi bi program olsun benim derdim bu ya.neden anlamıyosunuz.umut rock müzik için bişey yaparsa ben de onurlanırım anlamak istemediğiniz nokta bu sanırım.
kanalla ilgili sorunum neyse ben umut'a adam gibi mesajımı atar sorunumu hallederim.afedersiniz ama sizle muhattap olmak istemiyorum.umut bey in kendisiyle hallederim

ne sordunda cevap verilmedi pardon??? kaçamak şekilde yazılar yazıp kendini su üstüne çıkarma böyle bukadar:=)) umut kuzeye okadar laf eden sendin kanal ne alaka ki şimdi??? hhaa edemezsinde bişey yok ama seviyeli birşekilde olması daha makbul olur hani!

programı beğenmeyebilirsin. evet bende pek beğenmiyorum ama neler olabilir diye daha renklendirmek daha çok beğenilmesini sağlatmak ses getirmesini sağlatmak için neler yapabiliriz diye düşünüyor ve düşüncemizi iletiyoruz.

madem iyi bişiler yaptında onurlanıcaksın neden ağır ithamlarda bulundun??? biz seni gayet iyi anladık ama sen lafları çeviriyorsun şimdi:=))

mesajını ona at onla direk muhattap ol o halde buraya yazma. çünkü burası forum ve insanlar düşüncelerini yazar ve paylaşırlar, birebir fikirler sunulur eksiler artılar ortaya konur tartışılır. sen yazarsan elbetteki insanlarda sana cevap vercektir...

merhaba arkadaşlar...

UMUT KUZEY' le KonuşaROCK 'ın 3. haftasındayız ve bu haftaki konuğumuz yakın zamanda çıkardığı son albümü 'AFİLİ YALNIZLIK' ile müzik piyasasında adından söz ettiren ve beğenilen EMRE AYDIN KonuşaROCK'ın konuğu olacaktır.

03.11.2006 ( Cuma günü ) saat 23:30 da Kral TV yi izlemeyi kaçırmayın...

Geri