Umut Kuzey

histerik demiş ki:
iiki varda kral tv de bu programda var ;)

Arkadaşlar program bence çok düzeyli ve kaliteli.En son Moğollar vardı.Barışarock tan arkadaşlar vardı.Program güzeldi.Nedense çoğu insanda Kral Tv ile ilgili bir önyargı var. Kral Tv şöyle böyle diyorlar.ben burada Kral Tv yi savunmak istemiyorum.Fakat örnek vermek istiyorum.Kanal D de beyaz ve Zaga programı var.Herkes bu iki programa katlmak istiyor.Özellikle rockçılar.Fakat programa bakıyorsun Rock sanatçılar bir şarkılık varlar sonra yoklar.Adamlar konuşturulmuyor bile.Sonra Kanal D nin gündüz kuşağına bakın.Dobra Dobrada Ajdar, Seda Sayan da çocuğunu terkeden bab ve bağırıp çağrışan kadın çığlıkları.Bu televizyon çokmu daha iyi.Dream Tv iyi diyelim.O da sadece kabloluda var.Ulusal bir kanal değil.Yani ülkemizde zaten doğru dürüst yayın yapan ulusal kaç kanal var? Kral Tv zihniyet değiştirmiş.Umut Kuzey bu programı kabul ettirmiş.Şu ana kadar çok ta iyi konuklar aldı.İyi programlar oldu.Rock sanatçılarını müzikleri ve anlatmak istedikleri ile tanıdık.Bence bizler programa bakalım...Yok Kral şöyleymiş böyleymiş..bana ne diğerlerinden...

anlayan sivri sinek saz anlamayan davul zurna az diyecem noktayı koyucam mavie.

nedesen boş anlamaz anlamak istemeyen yinede! çünkü anladığı yeri anladığı yerinden anlıyor zaten:=)) teklerleme gibi oldu beha:=)) anlayana işte kardeşim yahu anlasanıza! :=))

gencrock_fest demiş ki:
anlayan sivri sinek saz anlamayan davul zurna az diyecem noktayı koyucam mavie.

nedesen boş anlamaz anlamak istemeyen yinede! çünkü anladığı yeri anladığı yerinden anlıyor zaten:=)) teklerleme gibi oldu beha:=)) anlayana işte kardeşim yahu anlasanıza! :=))

her yerde sen varsın polemik yaratmak çokmu hosuna gidiyor
insanları huzursuz ediyorsun

ayrıca gecen hafta haluk levent sahne aldı çok çok iyi idi

ezogelin alakan olmadığı mevzuulara girip anlamadan okumadan gereksiz yere yazma derim!...

umut kuzeyle alakalı bir polemik yaratmam! çünkü desteklediğim birisidir kendisi.

GUITARIST Pentagramıda en kısa sürede görücez inşallah programda...

çünkü rastlayamıyorum bir iki haftadır.pentagram'ıda eminim konuk alırlar.sanırım konuk alınmayan sağlam gruplar çok az.eminim alınır.

sevgili umut kuzey lütfen buradan gelen eleştrileri ciddiye al.(en azından bir kısmını).bence ilerici bir yapın var ve güzel işler çıkartıyorsun.tabiki eleştrilecek yanların var ama en azından iyiyi arıyorsun ve yapıyorsun.başarılar.

ya tepkileri üstüme çekmek istemem ama ben onu pek fazla sevmiyorum aslında ii ama hiç rock çı gibi değil yaaa

bence kendisi pop rock yapıyor.. hemen kızmayın kötü bişey söylemiyorum.. bende eskiden sevmezdim kendisini (hala hayran bi kişilikte değilim üstelik) neyse sanal ortamda kısa bi muhabbet geçti aramızda ondan sonra kanım ısındı diyebilirim.. geçmişte yaptığı işlerlede saygıyı hak ediyor..

umut kuzey konuşurken,ekranda görünürken,hitap ederken insanda şöyle bir izlenim uyanmasına sebep oluyor,
*bu adama jimi hendrix'in 4 şarkısını arka arkaya say desem sayamaz.
*kesinlikle rock tarihinden bir haber.the doors desem "hüüü" beatles desem "hooo" diyecekmiş gibi bir hali var.
*müziği kesinlikle takip etmemiş ve etmiyor. kendini geliştirmemiş.ne nota bilgisi var,ne kişisel gelişim sergilemiş.
*sanki haluk levent'i televizyonda görüp "anadolu rak höbölö" diyerek piyasaya atlamış gibi.mavi gözleri iri çenesi sanırım yapımcılarda "bundan iyi nemalanırım" etkisi yaratmış.
*aslında anadolu rock diye birşeyin olmadığını bu adama kimse anlatamaz.
sanırım bu tür şeylerden dolayı aklı başında olan insanlar tarafından çokta benimsenmemiş iyi biri olabileceğine kanaat getirilmiştir.en iyi anlaştığı konuğu sanırım sarp olmuştu.sarpında egoları zenci gözyaşı gibi olduğundan kendilerini eleştirenleri cebinde 1 milyonu olup internete girip yazan uzaylılar olarak nitelemişlerdi.aylin aslım'a da canlı yayında hepimizin gözleri önünde cayır cayır yazdığınıda sanırım çoğumuz gördü.

ama olsun böyle adamlarda olsun en kötüsü böyle olsun.başarılar

kallipardi demiş ki:
umut kuzey konuşurken,ekranda görünürken,hitap ederken insanda şöyle bir izlenim uyanmasına sebep oluyor,
*bu adama jimi hendrix'in 4 şarkısını arka arkaya say desem sayamaz.
*kesinlikle rock tarihinden bir haber.the doors desem "hüüü" beatles desem "hooo" diyecekmiş gibi bir hali var.
*müziği kesinlikle takip etmemiş ve etmiyor. kendini geliştirmemiş.ne nota bilgisi var,ne kişisel gelişim sergilemiş.
*sanki haluk levent'i televizyonda görüp "anadolu rak höbölö" diyerek piyasaya atlamış gibi.mavi gözleri iri çenesi sanırım yapımcılarda "bundan iyi nemalanırım" etkisi yaratmış.
*aslında anadolu rock diye birşeyin olmadığını bu adama kimse anlatamaz.
sanırım bu tür şeylerden dolayı aklı başında olan insanlar tarafından çokta benimsenmemiş iyi biri olabileceğine kanaat getirilmiştir.en iyi anlaştığı konuğu sanırım sarp olmuştu.sarpında egoları zenci gözyaşı gibi olduğundan kendilerini eleştirenleri cebinde 1 milyonu olup internete girip yazan uzaylılar olarak nitelemişlerdi.aylin aslım'a da canlı yayında hepimizin gözleri önünde cayır cayır yazdığınıda sanırım çoğumuz gördü.

ama olsun böyle adamlarda olsun en kötüsü böyle olsun.başarılar

Sana bir şey sormak istiyorum.Umut Kuzey 'i şahsen tanıyormusun? Eğer tanımadan bunları yazıyorsan, ben Umut Kuzey'in yerinde olsam sana iftira davası açarım.Çünkü bu yazdıklarının hepsi iftira bence.

kendisini pek dinlediğimi söyleyemem, ama yapmıs oldugu program takdir edilesi gereken bir sey... çok sevdiğim müzisyenleri canlı canlı dinleyebilmek çok güzel..

Geri