Umut Kuzey

Sevgili arkadaşlar. Bir insanın tepkisiz olması kadar kötü bişey yoktur tabikii tepkili eleştirel bir yapınız olmalıdır,fakat burada dikkat edilecek nokta eleştirinin getirmesi berklenen sonuç. sorun olan noktanın düzeltilmesi olmalıdır. Bazı arkadaşlar eleştirmek yerine saldırmayı tercih ediyor ki buda kendi gelişiminizi engelleyen bir olgudur. bir ikincisi Bir arkadaşımız demişki anadolu rock die bir kavram yoktur. bu biraz karışık bir olaydır aslında şöyle ifade etmek gerekirse bu arkadaşımıza göre arabesk müzik anlamı garip gelecektir ki arabesk arap ezgileri ile tür müziğinin karışımı anlamında dır ve ayrıca alternatif rock , die bir kavram da olmaması gerekir sanırım. anadolu rock nedemektir :anadolu da bulunan bazı ritim yada melodilerin rok müzğin temelinde bulunan "bunlar enstrumanlar lada sınırlı olablir" yada rock müziğin içerisinde bulunan armoniler yada kalıp akor dizilimlerinin harmanlaşması ile ne rock die bileceğimiz müzik olur nede türkü olur.Yeni oluşan bu tür müziğede en uygun anadolu rock denir. bu saaten sonra başka bir isim bulsanız bile insanlar ona alışamıyacağı için bırakında bu yapılan müziğe anadolu rock desinler.İlginiz için teşekkürler.

Her ne kadar tarzını şarkılarını sevmesem de yaptığı işi çok beğeniyorum..Çok ciddiyetle,gerçekten güzel bir program yapıyor amatör gruplar için..

kallipardi sölediklerinde o kadar haklı ki tam hissettiklerimi sölemiş bunda iftira davası acacak bişey yok ayrıca mavie.......sen inanıo musun bu adamın rock tarihini bildiğine...tamam iyi bir insan ve yaptığı program saygıyı hakediyor bunu defalarca yazdım ve yazmayada devam edicem ama kesinlikle bi rocker değil..ya ne bilim tamam giyinişle rocker olmayı bağdastırmak sacma ama baksanıza abi ya sivri burun ayakkabılar taşlanmış kotlar yaka bağır acık üstler...sanki programa gelmeden önce artoyla sahnete cıkmıs gibi bi hali var ve rocktan bihaber olduğuna kalıbı basarım...yine sölüyorum giyinişle bağdastırmak istemiyorum hiç bi müziği ama ..ama işte... iyi biri olduğu ama kendisini geliştirmesi gerektiği konusunda birleşmiş bir kitle var ayrıca...lütfen eleştirileri elestirmeyelim

nehalimvarsa demiş ki:
kallipardi sölediklerinde o kadar haklı ki tam hissettiklerimi sölemiş bunda iftira davası acacak bişey yok ayrıca mavie.......sen inanıo musun bu adamın rock tarihini bildiğine...tamam iyi bir insan ve yaptığı program saygıyı hakediyor bunu defalarca yazdım ve yazmayada devam edicem ama kesinlikle bi rocker değil..ya ne bilim tamam giyinişle rocker olmayı bağdastırmak sacma ama baksanıza abi ya sivri burun ayakkabılar taşlanmış kotlar yaka bağır acık üstler...sanki programa gelmeden önce artoyla sahnete cıkmıs gibi bi hali var ve rocktan bihaber olduğuna kalıbı basarım...yine sölüyorum giyinişle bağdastırmak istemiyorum hiç bi müziği ama ..ama işte... iyi biri olduğu ama kendisini geliştirmesi gerektiği konusunda birleşmiş bir kitle var ayrıca...lütfen eleştirileri elestirmeyelim

albüm anadolu rock soundunda olduğu için çok satmadı diye biliyorum.

1- rock programı yapmaya fırsat bulan ve bunu kral tv 'ye kabul ettirmiş, uğraşmış biri rocker değilde nedir? pop'a mı hizmet bu?

2- bu adam'ın kafası çalışmıyormu daha çok para kazanabilecekken anadolu rock yapıyor ? sesi pop'a da gider arabesk'e de gayet iyi hemde. neden bunu yaptı?

3- ROCK sınırları kabul etmeyen bir müzik tarzı olduğundandır ki bir insanın giyimi, tavırları v.s. yüzünden şöyledir böyledir diyemezsin. Rock kendi içinde bölünmeyi kabul etmez bence önce sen kendinle başbaşa kal.

Bugünlerde herkes rockçı bir umut kuzey değil dimi?

Herkeste rock bilimci olmuş. Tanımını sorsan aval aval bakar suratıma.

kallipardi acaba umut kuzeyle ne kadar vakit geçirdin merak ediyorum??? onu ne kadar yakından tanıyorsun veya onunla müzik adına bir sohbetin ne şekilde oldu acaba çok merak ettim??? :=))

abi bukadar olur diyorum başka birşey demiyorum walla:=)) bir insan tanınmadan nasıl bu kadar şöyleymiş böyleymiş deyip saçma sapan muhabbetlerin içerisine sokulur abi! emin ol senden çok iyi bildiği kesin rock tarihini!!! çünkü ben bizzat kendisini tanıyorum ve bir çok anlamda müzik üzerine sohbetlerimiz olmuştur şahsen...

bilinmedik şeyler üzerine saçma sapan bu tür şeyler yapmayın yahu! evet cebinde bir milyonu olup alakasızca mevzuular üzerine insanları tanımadan yazı yazanlar grubundasın sende şahsi fikrimce! ayrıca aylin aslım programında kendim bizzat ordaydım ve aylin aslıma yazıldı gibi bir muhabbet etmişsin ama öyle bişey yok! öyle bişey ne öncesinde ne sonrasında nede program sırasında olmuştur! bence sen bir kendinle başbaşa kal ve birde tv ye bakış açını değiştir derim! :=))

Bir eleştirim olacak izninizle;

Bence tv programı, müziğinin önüne geçmemeli. Ya da biri üzerinde durup onda önplana çıkmaya çalışmalı ve kendini o konuda geliştirmeli.

programı oldukça sıkıcı teşki onun yerine radyo tv mezunu bir kişi yapsaydı ülkemizde nedense herkes her işe burnunu sokuyor ve ortaya kalitesiz işler çıkıyor şarkıcılığı hakkında yorum yapmıyorum anadolu rock demek hakarettir bu müzik türüne türler hakkında bilgisi olmayan insanlar neden yorum yaparki

Program tek kelime ile süper..Çıkan konuklar çok iyi.www.konusarock.com a baktım.01.06.2007 tarihinde Erkin Koray, 08.06.2007 tarihinde Fuat saka, 15.06.2007 tarihinde Hayko Cepkin var. Bu konuklar bence seçicidir, kaliteli program hangisi bilirler...

evet 18 mayıs taki program tekrardı ve haluk levent in konuk olduğu zaman ki programı koymuşlar.

ayrıca bugünkü konuklar badem ve orhan kural. amatör grup olarakta yalnış grubu yer alacaktır...

Orhan Kural (hem de o koca siyah gözlükleriyle) ne alaka? demezler mi babacım derler ..

dün biraz göz attım. haz almadım..

Yalnış'ın vokali yetersiz geldi.. ya da dün gece günüde değildi..

haftaya sağlam keyifli program olur.. Fuat Saka iyi gelecek...

Bense çok beğeniyorum ilk bir kaç program heyacan vardı fakat artık programa daha hakim sohbet havasında ve samimi geçiyor vede kaliteli ve doğru sorular yöneltiyor.Sunuculukta gayet başarılı..

Geri