Umut Kuzey

bencede eski tatsız olayları unutalım...Sırf UMUT için yeniden burada yazmaya başladım...umarım yıllar boyu hafızalardan silinmeyecek bi r albüm olur UMUTun albümü..yeni yıl ona uğur getirsin... ;)

slm

Umut 'un zaman zaman bu siteye girip, foruma katıldığını biliyoruz..Umut'a şunu sormak istiyorum..Yeni albümle birtlikte konser turnesi var mı? Bu turne programı içerisinde Gazi Üniversitesi var mı?

umut

morvepipisi demiş ki:
sesi güzel hoş fena değil başarılar

demiş.gerçekten Umut'un sesi kadar besteleride çok güzel.Bu albümde yine bestelerin çoğu kendinin.Günümüzde çoğu kendini besteci olarak nitendiren sanatçı müsveddelerinin hırsızlıkları ayyuka çıkmışken, gerçek besteci kimliğinin önemi büyük.Umut'un herşeyden öte besteci kimliğine saygı duyuyorum..

İyi bayramlar

Herkese iyi bayramlar diliyorum..Umut bayramın 3.günü Ankara Gölge bar da sahne alacakmış..Eskişehirden onu izlemeye gidicem..Tabii evden veto yemezsem.. ;) .

slm

Umut un yeni albümünü ne zaman çıkacak, yeni albüm ne durumda, ne zaman biter..Hadi artık ya çıksın..Bu arada albümü Metin Türkcan la yapıyorlardı..Bu doğrumu? Gitarları Metin Türkcan mı çaldı? Kim verecek bu soruların cevabını? ;)

Re: slm

gizemdere demiş ki:
Umut un yeni albümünü ne zaman çıkacak, yeni albüm ne durumda, ne zaman biter..Hadi artık ya çıksın..Bu arada albümü Metin Türkcan la yapıyorlardı..Bu doğrumu? Gitarları Metin Türkcan mı çaldı? Kim verecek bu soruların cevabını? ;)

Albümün ne zaman çıkacağı konusunda bir bilgim yok.. Umut albümü Metin Türkcan la birlikte yapmış..Hatta gitarları çalınmış..Çıkmasını büyük sabırsızlıkla bekliyoruz..

keman

uzaklar2 demiş ki:
albüm çıktığında hz onu çok seveceksiniz.buna inanın.gayet hardrock bir albüm olacak.

Buna sevindim..Fakat şunu merak ettim..Son zamanlarda çıkan albümlerde genelde keman kullanmıyorlar? Bu albümün sert olmasını engeller mi? Keman bir rock albümde olmalı mı?Umut un albümünde olacakmı?

Re: slm

mavie demiş ki:
gizemdere demiş ki:

Albümün ne zaman çıkacağı konusunda bir bilgim yok.. Umut albümü Metin Türkcan la birlikte yapmış..Hatta gitarları çalınmış..Çıkmasını büyük sabırsızlıkla bekliyoruz..

Abi ben Metin Türkcan hastasıyım..Bu albümde gerçekten çaldıysa, bu albüm dinlenir..Merakla bekliyorum..Bu arada Busem demişki "Keman olmalımı" bence rock bir albümde kemanın yeri olmaz ya..Belki renk olarak kullanılabilir..O kadar..Arabeskçiler keman kullanır.

Selam arkadaşlar uzun zamnadır aranızda değildim bu arada beni yeni nickimle bilmeyenler vardır...reyhane ben...size şöyle birşey söyleyeyim albüm için inanılmaz emek harcanmış ve hala daha çalışmalar devam ediyor...en yakın zamanda daha çnceki UMUTtan çok farklı bir UMUTla(yani sound olarak) karşınıza çıkacak...sevgiler...

albüm

not_me demiş ki:
Selam arkadaşlar uzun zamnadır aranızda değildim bu arada beni yeni nickimle bilmeyenler vardır...reyhane ben...size şöyle birşey söyleyeyim albüm için inanılmaz emek harcanmış ve hala daha çalışmalar devam ediyor...en yakın zamanda daha çnceki UMUTtan çok farklı bir UMUTla(yani sound olarak) karşınıza çıkacak...sevgiler...

Albüm çıktı mı? Çıktıda haberimiz mi yok..

Re: keman

Busem demiş ki:
uzaklar2 demiş ki:
albüm çıktığında hz onu çok seveceksiniz.buna inanın.gayet hardrock bir albüm olacak.

Buna sevindim..Fakat şunu merak ettim..Son zamanlarda çıkan albümlerde genelde keman kullanmıyorlar? Bu albümün sert olmasını engeller mi? Keman bir rock albümde olmalı mı?Umut un albümünde olacakmı?

Ben nedense bir rock albümde keman sesini yadırgıyorum..Sanki o zaman arebesk oluyor..Yine de bir renk olarak düşünülebilir..Fakat bence bütün albümde olmamalı..Metin Türkcan olduğuna göre bu albüm serttir..Ve Kemena HAYIR..

Re: keman

gizemdere demiş ki:
Busem demiş ki:
uzaklar2 demiş ki:

Ben nedense bir rock albümde keman sesini yadırgıyorum..Sanki o zaman arebesk oluyor..Yine de bir renk olarak düşünülebilir..Fakat bence bütün albümde olmamalı..Metin Türkcan olduğuna göre bu albüm serttir..Ve Kemena HAYIR..

Gizemin bazı söylediklerine katılmakla birlikte Keman'a tepki şeklinde anlaşılmaması gerekir.keman sesini çok seviyorum.Fakat Rock müzikte değil..Klasik müzikte evet,sanat müziğinde evet,Arebesk müzikte evet,Pop müzikte evet, fakat Rock müzikte HAYIR.

Abi..cevap gelmedi..Metin Türkcan Umut'un albümünde var mı Yok mu? Umut tan cevap bekliyorum..Arkadaşlar bir de kemana takmış..Bence şarkıya göre değişir..şarkı gerektiriyorsa renk olarak keman neden kullanılmasın?sadece orkestra gibi yoğun olmasın..Yoksa klasik müzik sanılabilir..Bir de mümkünse rock şarkılarda kullanılmasın ;)

Geri