Derin Esmer

gzdejen demiş ki:
fulya_m_o_r demiş ki:
Merak ediyorum acaba mvö'nün şu anda bulunduğu nokta hakkında kendisi ne düşünmekte......
Aslına bakarsanız Harun yerine Derin devam etseydi böyle olur muydu diye düşünmekten de alamıyorum kendimi......
Olurdu gerçi niye olmasın...... belki bir nebze daha az olurdu ama olurdu.........
evet fulyacım tartısma konumuzdu bu..derin devam etseydı hersey çok daha baska olurdu...olurdu guzel olurdu

o hatunların hep bi bahanesi vardır..harun olmadı diyelim derin.e saldırırlardı :evil: .. içlerinden hepsine takanları biliyorum ben..hiçbir şekilde değişmez diye düşünüyorum.. :(

Ben de hiç zannetmem Derin'le uğraşacaklarını.... Bza'yı yeni almış bir arkadaşım diyor ki:"Derin diye biri varöış galiba?? ayy o ne iğrenç bir ses öyle!!" yani biz Derin'in sesine takmayız ama şekil 1A üzerinde görüldüğü gibi onlar takar............
Bu arada Diclecim +1:(

sonunda derin esmer e ulaşabileceğimiz bir web sitesi var.eminim forumdaki bi çok arkadaş bu durumdan pek hoşnut olacaktır:)derinin sesinden çok şarkı sözleri beni etkiler..2005 sonu çıkacak olan albümünü de şiddetle bekliyoruz.

inanılmaz yakışıklı karizmatik insan. çocuğum olursa onun ismi diye derin koymayı bile düşünüyorum. severek dinlediğim şehir albumun de vardı. bir de çok eski bir mor ve otesi klibin de görmüştüm. albümün çıktığına çok sevindim. çok yetenekli biri..

boklusidiklisupurgesacli demiş ki:
inanılmaz yakışıklı karizmatik insan. çocuğum olursa onun ismi diye derin koymayı bile düşünüyorum. severek dinlediğim şehir albumun de vardı. bir de çok eski bir mor ve otesi klibin de görmüştüm. albümün çıktığına çok sevindim. çok yetenekli biri..
kesin kesin kim ne dusunurse dusunsun derin adı mukemmel.kendi mukemmel..

Geri