Pod xt & xt live

hadi ya problem olmaması lazım bundle uzantısı .l6b değilmiki? işin kötüsü aleti topladım üşeniyorum tekrar kurmaya :) neyse bidaha denerim ama sen de dene belki hata sendedir ama belli olmaz..

Arkadaşlar bende dip gürültüsü çok fazla.Forumda bu konuyla ilgili sorunları okudum ve bu sorunlara verilen çözüm tavsiyelerini okudum.Bu anlatılanları uyguladım.Ama hala dip gürültüm devam ediyor
Bunların haricinde

1-Kablom kötü(yani 5 milyona almıştım)
2-Dönüştürücüm 100 watt
3-Elektronik ortamım bol odamda

Bunlarında etkisi çokmudur.
Teşekkürler...

canmondo demiş ki:
Arkadaşlar yeni bir pod xt live aldım fakat bir kaç problemim var.

1-Pedal gıcırtı yapıyor ve çok sert(içini açmaya korkuyorum,çünkü şu ana kadar içini açtıtığım bütün aletler bozuldu,yağ damlatıcam galiba.Vidasını gevşetmek gerekiyomuş ama işte bunun için içini açmak lazım)

2-Pedalın üst kısmı nın altında bi yuvarlak plastik var hafif şeffaf gibi,o bende çatlak görünüyo,acaba bi zararı varmı(Mesela kuvvetli bastırınca waha dönüyo ya,işte bende dönmüyo,bunlan alakası olabilirmi.

3-Pedalı podun içinden waha getirdiğimdede,pedal en düşük durumdayken minumum %12 oluyo,sıfıra ayarlıyorum ama basıp çektikten sonra gene &12 oluyo minumum.

Pedal hariç hiçbir problemim yok.Tek problemim pedal

Arkadaşlar sorunlarım teker teker çözülmeye başladı

1-Pedal kullandıkça yumuşamaya başladı
2-O plastiğin ne işe yaradığını neden öyle olduğunu anladım
3-Calibration olayını tam olarak yaptım ve şimdi pedal sıfırda

Dip gürültümde odadan kaynaklanıyomuş(bilgisayar felan).Odayı değiştirdim düzeldi.

Tek bir sorum var.100 watt'lık dönüştürücü kullanıyorum herhangi bir zararı yararı varmı?
Yardımlarınız için teşekkür ederim...

Merhabalar,
Yakinda bize de Pod xt live geliyorda.
Alet gelmeden adaptorunu alayim dedim de.
Bu alet icin kac watt ve kac amperlik bir donusturucu almamiz gerekiyor minumum

arkadaşlar biraz önce yine bu forumun sayfalarında gezinirken gördüm..adaptör yerine dönüştürücü alabilrisiniz ben yukarda adaptör aldım dedim ama benim bi arkadaşım ben bu adaptörü çalıştırım deyip 110 V luk aleti 220 V a takıp aletten sis efekti elde ettikten sorna yenisini almak zorunda kaldım ki pahalıydı, dönüştürücü paallı deil.. ama kaç watt kaç amper onu bilmiom, ama şu an kullandığım adaptör 2000 mA..

Geri