Pod xt & xt live

Canneerr demiş ki:
yalnız o küçük şirin düğme tonu da biraz etkiliyo...

Dediğin doğru ama ayarı pade getirdikten sonra tonla biraz uğraştın mı inan eskisinden daha iyi oluyo...Mesela her palm mutingden sonra noise gate -55 db olmasına rağmen bariz bi hışırtı gelirdi.Şimdi -65 desibelde ve o hışırtıdan eser yok.Küçük bi gate,gain,eq ayarı yaptıktan sonra eskisinden daha sağlam tonun oluyo.Mutlaka dene.Çok işe yarıyor.

ya bi ara işin falan olmadiginda öyle bilgisayara bagliysa direk bi kayit yapipi yollaran çok guzel.
lakin forumun başlarindaki linklerin hepsi uçmuş.

gt 8 i bu hafta alirsam ses karti da almayi düşünüyorum
eger pod alirsam ses karti almasam da olurmu diye baya bi merak ediyorum acıkcasi

teşekkür ederim yorumlar için,evet webcam berbat çekiyo kamera siparişi verdim gelicek inş.,arkadaki ritmi ben yazdım üzerine solo atabilmek için,başkasının değil,kameram gelirse inş. doğaçlama değil de çalışarak adam gibi bişeyler kaydedicem...

benim evdeki marshall mg100 e podu normal arkadaki girişten gidiyorum ancak geçenlerde stdyoya gittim bir marshall kafa kabine bir türlü giremedim , power amp için işte returne giriyorum ama sanırım sendden de girmem lazım , bi send bi return var yani ekstra pedallar için , podda öyle bir özellik olduğunu sanmıyorum , ne yapacağım ??

dün tamamen iptal olmuştu sesler rezil geliyordu volume ve wah ta calısmıyordu ki alicem007 yakın dostum yetişti imdadıma formatladım makinayı cok güzel oldu düzeldi ancak volum wah arası geçiş yapmasına ragmen wah ve volume calısmıyor?

notrdame demiş ki:
dün tamamen iptal olmuştu sesler rezil geliyordu volume ve wah ta calısmıyordu ki alicem007 yakın dostum yetişti imdadıma formatladım makinayı cok güzel oldu düzeldi ancak volum wah arası geçiş yapmasına ragmen wah ve volume calısmıyor?
benzer bi sorun bende de var ,gayet güzel geçiliyo wahtan vol. a ama 2si de calışmıyor. bi ara düzeldi kendi kendine sonra yine eski haline döndü ...

Geri