Sahte (Alternative Rock) - İzmir

arkadaşlar sürekli ha girdik ha giricez diyoruz kayda,ama hep bir aksilik çıkıyo son anda.en kısa zamanda websitesi,yada demo tarzı bir şeyle kendi parçalarımızı da sizlerle paylaşmak istiyoruz ama dediğim gibi hep son anda bir şeyler oluyo.onun için net bir şey söylememekle beraber,ilk fırsatta kayıda girip parçaları sizlere ulaştırma sözü veriyoruz :)

arkadaş tavsiyesi üzerine,sahte nedir ne değildir diye bakarken,dikkatimi bişey çekti..wicked game...en yakın zamanda dinlemem lazım sizi :LOL:
(abdel kader falanda çalıyomuşsunuz...doğru mu?:twisted: )
neyse başarılar..

merhaba,
izmirli alternative&rock grubu, çok saygı duyduğumuz sahte'nin çok yakında göreceğimiz websitesinin webmasterı olmaktayım.
daha çok bilgiyi daha sonra burdan vereceğim.
:?

slm

ya siz çalabiliyomusunuz artık helal olsun hadi bakalım ben dinlediğimde tambir kargaşaydı ama neyse heralde iyileşmişsinizdir aman iyileşmesenizde ne olurki bar sahipleri nekadar bira okadar sevgi bağlamında oldukları için şansınız bol başarılar.... bakalım nekadar sürecek bu macera hala çalıyormusunuz roi de merak ettim yani dinlemeye gelelim diyecem ama üzülüyoruz sizi dinleyince neyse
grup hakkında yorumum zaten belli olmuştur herhalde herkes grup kursun gelsin yazsın buraya :evil:

Re: slm

him21 demiş ki:
ya siz çalabiliyomusunuz artık helal olsun hadi bakalım ben dinlediğimde tambir kargaşaydı ama neyse heralde iyileşmişsinizdir aman iyileşmesenizde ne olurki bar sahipleri nekadar bira okadar sevgi bağlamında oldukları için şansınız bol başarılar.... bakalım nekadar sürecek bu macera hala çalıyormusunuz roi de merak ettim yani dinlemeye gelelim diyecem ama üzülüyoruz sizi dinleyince neyse
grup hakkında yorumum zaten belli olmuştur herhalde herkes grup kursun gelsin yazsın buraya :evil:

eleştrilerin ve yorumun için teşekkürler.madem öyle sende bir grup kur.seni de bekliyoruz en kısa zamanda...

Geri