Black Tooth (Tarz?)Şehir?

8O bende istiyorum... :p site çok güzel olmuş onur ellerine sağlık t-shirt ler felanda yakıyo yani... İlerde bizimde olur inşallah böyle t-shirt tü vs. şeylerimiz :) neyse çok mutlu oldum senin adına onur iyi çıkmışsın resimlerdede şekil olmuş hani... Yalnız takıldığım bir nokta var Emir abi bc rich sevmezdi seninde elinde bc rich gördüm bir kaç fotoda şaşırdım dorusu :) Başarılar Onur ...

benim ha! kirli zil ha! siz kurban olun o zillere be! ben onları 2 haftada 1 temizliyorum bi kere! ya şu konser gelmedi bi türlü ya..

şu an siteye girdim ve size hissettiklerimi yazmak istiyorum:
çok mutlu oldum
1-ülkede böylesine bir grup olduğu için
2-utku kardeşimin böyle harika bir grubu olduğu için(değerini bil)
3-ne olursa olsun yaş farkı yaşam farkı olsa bile elemanlarının bu denli düzgün anlaşabildiği ve birşeyler yapabildiği için
4-bu grubun harika bir vokale sahip olduğu için
5-en son olarak gerçek bir grup olduğu için
çok mutluyum... devam arkadaşlar sizleri çok seviyorum

sonunda zoo ve ft elemanlari kesinlestirdi...

!!! BIZIZ HEFTY GİGS !!!

15 MAYIS - BİZİZ - ANKARA

SAAT: 15:00

GİRİŞ: 6YTL

İÇKİ: 2.5 YTL

YAS SINIRI VARDIR!!!

SELFTORTURE 8O

BLACK TOOTH :twisted:

SUROFHEST :evil:

SYNTAX ERROR :x

ZOO SOUND / KAMOROT BİLGİSAYAR / FT

MUTLAKA BEKLERIZ!!! :twisted:

Burada gruptan çok denizaltı tayfasına benzemişiz...

Black Tooth, benim cidden yurtdışı olsun, yurt içi olsun, tanınacağına ve "büyük işler" başaracağına inancımın olduğu bir grup. Biziz'deki o ilk konseri izlediğimden beridir, bana neyin vurduğunu anlamaya çalışıyorum desem yeter herhalde...

Seyirci ile iletişimi muhteşem, sakin sakin müziği dinleyen arada sırada headbang yapanları pogoların içine çekecek kadar gaza getiren bir grup; gerek müzikleriyle, gerek sahne şovlarıyla. Bunca senelik uğraşlarının meyvesi gerçekten de tatlı olmuş; en azından dinleyen/izleyen için. Muhteşem bir şölen. Daha da ötesi, gerek Black Tooth "uniformalarıyla" (ne diyeyim bilemedim), gerek enstrümanlarla göze de hitap eden bir grup. Uzun lafı kısaltabilirim, ama şu an canım istemiyor açıkçası! Gayet de düzgün adamlar; bu başarıların emeğin sonucu olduğunu iyi bilen ve mantıklı tipler - megoloman kesilmiyorlar.

Site de muhteşem. Berdoosh hele... :D

Kapatırken, hayatımın en önemli günlerinden birinde, Black Tooth ile aynı sahneyi paylaşmaktan onur duyduğumu söylemek istiyorum.

Beyler tebrikler site icin! cok sekil cıkmıssınız gercekten!. Bende ozendim valla pokerhead'e bir site mi yapsak acaba. hehe neyse ya bizim kafalarımız basmaz boyle teknolojilere. Beyler hepinizi tebrik ediyorum gercekten cok basarılı bir grafik uzerinde yolunuza devam ediyorsunuz ve gelecektede yanınızda olacagız pokerhead olarak ne olursa olsun. Valla sizle tanısana kadar pantera dinlemiyodum bak simdi ne oldum hehe neyse kendinize iyi bakın tekrar basarılar bu gunden sonra yapacagınız ve basaracagınız hersey icin. Sunu bilinki her konserinizde onde 2 mtrelik bir dev kafa sallıyo olacak ne olursa solsun. Tuna abiyle Duet yapma sansı bulabildigim icinde kendimi cok sanslı hisediyorum cunku gercekten iki farklı sesi bir arada insanlara dinletebilmek benim icin cok duygulu oldu.Valla hersey icin black tooth'a cok tessekurler, gerek Pokerhead'e destek oldugu icin gerek pokerhead'e cok olumlu elestırılerde bulunup gelısmemizi sagladıkları icin ve en onemlisi seyircisine ve arkadaslarına olan saygıları icin. Herkeze cok guzel ornek olmayı basarabiliyorsunuz ve inanın bana sizin gibi adam akkıllı insanları ornek almak isteyecek cok isnan cıkacak gelecekte. Hepinize tessekur ediyorum ve tekrardan basarılarınızın devamını diliyorum. Sizi asla yanlız bırakmayacagız! BLACK TOOTH hu yeah!

Saygılar sevgiler:)

!!!!!!!!! (LÜTFEN OKUMADAN GEÇMEYİN)
:evil:
BİZLERE DESTEK VEREN HERKEZE!!!!!
Arkadaşlar öncelikle Gerçekten TeşeKKÜR EDERİZ son bir kaç gündür takip edebildiğim kadarıyla sizlerden gerek burdan gerekse özel mesajlar yoluyla inanılmaz övgüler alıyoruz.Ve bunlara 5-6 ay gibi kısa bir zamanda ulaşmak bizi inanılmaz derecede mutlu ediyor.........
Bizim en büyük hedefimiz belkide her grup gibi Yurt Dışında bir festival organizasyonuna katılmayı başararak Türkiye de de böyle gruplar varmış dedirtebilecek bir düzeye gelebilmektir. Bunu Cenotaph gibi arkadaşlar başardılar ve bizlere öncülük ediyorlar, inşallah bizlerde devamılılığı sağlamayı başarırız.
Herşeyden önce ilk amacımızın seyirciye, sahneye çıktığımızda gerçekten görsel ve işitsel bir şeyler vermek ve onlara yabancı organizasyonlarda olduğu gibi bir duyguyu hissettirmek olduğunu belirteyim.
Ve bu amçlar doğrultusunda her yaptığımız işe kendi çapımızda biraz profosyenellik katmaya çalıştık gerek bu nokta da eleştiriler aldık gerekse sizlerden destek gördük. Bütün bunlar sadec hep daha iyiye ulaşma amacında olduğumuzun bir göstergesidir.
Şimdi internet sitemiz kuruldu (www.blacktooth.leetranos.com) artı Buradan t-shirt, şapka ,tulum gibi v.b şeylerin satışına başlayacağız
(Bu arada kesinlikle satışları kar etme amacı yoktur maliyetine yaptırım ile grubun adını görsel olarak zihinlere kazımaktır.)
Ve şimdi bir Fan Club kurup ki bunu da yine açıklıyayım sakın kimse grubun havalara girdiği düşüncesine kapılmasın bunun tek amacı bizlere destek olan sizleri bir arada tutacak hatta desteği arttıracak bir organizasyon geliştirerek bu organizasyon vasıtası ile sizlerle iletişimi hızlandırıp bilgi akışını kuvvetlendiricez ve bu yöntem ,ile grubun gidişatına ivme kazandıracaz tabiki sizin desteğiniz ile
KATILIMINIZI BEKLİCEZ.
Teşekkür ederiz

Ne diyim artık öve öve bitiremiyeceğim sizi :) Onurla gurur duyuyorum vallahi... Grubun diğer elemanlarıylada tanışmak isterim 15 mayısta geleceğim büyük ihtimalle... Başarılar... Ayriyetten Fun Club olayıda çok güzel olur... Ben black tooth beresi olsun isterim :D birde t-shirt birde tulum :) Neden black tooth bir marka olmasın ? Heyyyytt coştum ben iyice :) Başarılar Black Tooth... En yakın zamanda görüşmek üzere...

s_hifty demiş ki:
painfromtheinside demiş ki:
siteyi hala açamadım ve ağlacağım yakında yok açılmıyor delirmek üzereyim ühü :'( neyse artık belli aralıklarla deneyeceğim
bendede açılmıyo ya nedir abi bu :(

:evil: bende anlamis degilim, 3 kisi toplam acamadi simdiye kadar, firewallami ilgisi var explorer/firefox iliskisimi kafam basmiyor... bilemiyecem :cry: 2 saattir upload ediyorum kafayi bozcam..

~ bu arada her hafta bol bol update bascaz... forumda yazan herkeze tessekkur ediyorum ;)

Konser konusunda endişelerim var... Üstelik de direkman Black Tooth'tan kaynaklanan endişeler.

Çünkü koca koca herifler konsere geldiğinde her seferinde pogolarda hayatımdan endişe ediyorum! 8O

Arkadaşlar sayfaya baktımda küçük bir eleştri yapayım dedim . Girer girmez gözüme çarpan şey o oldu . Bir Türk grubu olarak bence sayfanızda anlatılanları , birde türkçe olarak yapsanız bence daha hoş olur . Nedir bu milliyetçilik demeyin , dikkatimi çekti sadece . Eğer ayrıca sayfanızın Türkçesi varsa şimdiden mesaj ı yazılmamış bilin :) Başarılar .

LOby demiş ki:
Arkadaşlar sayfaya baktımda küçük bir eleştri yapayım dedim . Girer girmez gözüme çarpan şey o oldu . Bir Türk grubu olarak bence sayfanızda anlatılanları , birde türkçe olarak yapsanız bence daha hoş olur . Nedir bu milliyetçilik demeyin , dikkatimi çekti sadece . Eğer ayrıca sayfanızın Türkçesi varsa şimdiden mesaj ı yazılmamış bilin :) Başarılar .

vakit yetmedi haftaya kadar sitenin indexinden ingilizce turkce ayri linkler olacak olacak, 3 gun icinde anca bu kadarini yaptim... ;) ben tamamen hemfikirim... yapacagim

Geri