Black Tooth (Tarz?)Şehir?

HangNaiL demiş ki:
benim ha! kirli zil ha! siz kurban olun o zillere be! ben onları 2 haftada 1 temizliyorum bi kere! ya şu konser gelmedi bi türlü ya..
Tabii ki senin zillerin seni pis davulcu! :D Tuna Abi, fan club için her zaman yanınızdayım, veya herhangi bir şey için... Bu arada bizim ufak projemiz şu an yatmaya meyilli çünkü babamla bir anlaşmazlık yaşadım ama bi gün o yokken yapar kaynatırız araya :D Stüdyoya da gelemedim kusura bakmayın beyler :(

ya uzun zamandır girmiyodum foruma bir saattir okuyorum neler oluduğunu...güzel şeyler olmuş :
1.site : ama maalesef bende açılmıyor bir türlü =((
2. konser : umarım bir aksilik çıkmaz da gelir izleriz cümbür cemaat =))
bu arada uzuuuuun zamandır girmiyorum foruma, yazmıyorum ama sizi sevdiğimi unutmayın arkadaşlar!!

beyler imzama bakın yani sizi courtyard la aynı satırlara yazdım değerinizi anlayın her ne kadar canlı dinliyememiş biri olarak
ama onur la baya konuştuk siz şu öss geçsin uygun olduğunuz anda self torture uda alıyosunuz izmir de size konser ayarlıyoruz tek başınızada ayarlarız ama para kazanamazsınız yani o zaman

shibby, s_hifty saolun ;) unutmayiz, courtyardida beyendim samplei cektim :D

Yunus, saol hersey icin, seninle calmak ayri bi olaydi, grup tamamen kel bi sen uzun sacli olunca hepimizin hosuna gitti :p eheh...

* BIZIZ HEFTY GIGS #1 * :twisted:

15 MAYIS 2005 - Pazar Gunu - BIZIZ ANKARA

SAAT: 15:00

GIRIS: 6YTL

IÇKI: 2.5 YTL

YAS SINIRI YOKTUR

--- SELFTORTURE (ustads of hardcore) --- :twisted:

--- BLACK TOOTH (orleansthrash/powercore) --- :twisted:

--- SUROFHEST (grind / death) --- :twisted:

ZOO SOUND / KAMOROT BILGISAYAR / FT

MUTLAKA BEKLERIZ!!! :twisted:

On0e_SiFFreDDi demiş ki:
* BIZIZ HEFTY GIGS #1 * :twisted:

15 MAYIS 2005 - Pazar Gunu - BIZIZ ANKARA

SAAT: 15:00

GIRIS: 6YTL

IÇKI: 2.5 YTL

YAS SINIRI YOKTUR

--- SELFTORTURE (ustads of hardcore) --- :twisted:

--- BLACK TOOTH (orleansthrash/powercore) --- :twisted:

--- SUROFHEST (grind / death) --- :twisted:

ZOO SOUND / KAMOROT BILGISAYAR / FT

MUTLAKA BEKLERIZ!!! :twisted:

1 aya yakin zaman var daha ama DEGER!!!... hepinize iyi calismlr :LOL: :twisted:

Vallaha bir ay falan, bekleyeceğiz artık... Bence bunlar taktik yapıyo abi, özletiyoalr kendilerini :LOL: Bayağı uzun zamandır da görüşemedik zaten, stüdyo saati tam benim dersane saatime denk geliyo :( ama bigün kaçıcam dersten gelip damlıycam :D

Re: ss

SurofhesT demiş ki:
güçlü sound kaliteli müzik...yakında beraber sahne alıcaz o zaman ankara görsün bizleri...Surofhest ten selamlar...

:twisted: Grind/Deathci abilerim! sizlere basarilar simdiden, umarim bekledigimiz gerceklesir... bir aksilik cikmaz! sizleri cok beyeniyoruz.. SuroFhest... merak edenler bir kere dinlesin yeter! :evil:

his-infernal-majesty demiş ki:
Konser için şimdiden başarılar...

:twisted: cok saol.. mutlaka senide gormek isteriyoruz orada!

BU KONSER KAÇMAZ MİLLET KAÇMAZ
Kadroya bak kadroya ...........

Surofhest
Blcktooth
SELFTORTURE

O gün orda hepinizi görmek istiyoruz
insanlar merdivenden taşacak,
HeadBang zaten............
Grind, Trash ve Hard Core...
Sahne şovları....
T-shirt, Cd v.b satışları.........
Alkol...........
Ve süprizler.............

downender demiş ki:
BU KONSER KAÇMAZ MİLLET KAÇMAZ
Kadroya bak kadroya ...........

Surofhest
Blacktooth
SELFTORTURE

O gün orda hepinizi görmek istiyoruz
insanlar merdivenden taşacak,
HeadBang zaten............
Grind, Trash ve Hard Core...
Sahne şovları....
T-shirt, Cd v.b satışları.........
Alkol...........
Ve süprizler.............

:LOL: Surofhest cikinca biziz ne olacak onu merak ediyorum, hem muzik ile BIziz ne hale gelecek? hem insanlarin piskolojisini nasil etkileyecek?...

direk kusursuz bi bicimde:

:eek: :eek: :eek: ---- Surofhest'ten sonra----> :deli :deli :deli

Yok, yok, ben artık kesin eminim bizden kurtulmak istediğinizden. Bu nedir!? Bu grupların art arda çıktığı güne can mı dayanır!? SELF-TORTURE, SUROFHEST, BLACK TOOTH. Böyle organizasyondan nasıl sağ veya sinir sıkışması sorunu olmadan çıkılır!? Biri aydınlatsın beni!

Kount demiş ki:
Yok, yok, ben artık kesin eminim bizden kurtulmak istediğinizden. Bu nedir!? Bu grupların art arda çıktığı güne can mı dayanır!? SELF-TORTURE, SUROFHEST, BLACK TOOTH. Böyle organizasyondan nasıl sağ veya sinir sıkışması sorunu olmadan çıkılır!? Biri aydınlatsın beni!
ben bi tavsiye vericem :twisted: önce bir salona gidip 2-3 saat kadar ağılıklarla sarmaş dolaş olduktan sonra tam gaz konsere gel :p bi de redbull.. devrilmezsin :twisted:

Geri