Black Tooth (Tarz?)Şehir?

:twisted: What the F**k is Goin' On :twisted:

BLACKL TOOTH ,
T-Shirt , Şapka v.b satışları konser sırasında Biziz Bar'ın giriş kısmında Yapılacaktır.

Fiyatlar muhtemel T-Shirt ve Şapkalar için 10 YTL ' yi aşmayacaktır.

Bunun dışında Yine Surofhest ve Self Torture un T-Shirt, Albüm ve Demo satışlarıda yine aynı noktadan gerçekleştirilecektir.

Selamlar Blacktooth!

Sizi hiç dinleme fırsatım olmadı ama bayağı methinizi duydum. 15'inde gelmeyi çok istiyorum, ama aynı gün iki konser olması kötü oldu. Saat 3 kapı açılışı mı yoksa sizin çıkış saati?

Konserde başarılar

Nail it back - it ain't no candy

Aptal hocam sağolsun, cumartesi günü bir midterm var. Saati belli değil, ama işallah sabahtan falan olur.

Ya yüzsüzlük gibi olacak ama, Pain of Salvation konserine geldiniz mi siz!? Görür gibi oldum Tuna'yı da..? Yoksa serap mı gördüm!?

levantin demiş ki:
Selamlar Blacktooth!

Sizi hiç dinleme fırsatım olmadı ama bayağı methinizi duydum. 15'inde gelmeyi çok istiyorum, ama aynı gün iki konser olması kötü oldu. Saat 3 kapı açılışı mı yoksa sizin çıkış saati?

Konserde başarılar

Nail it back - it ain't no candy

~ " That's some real shit.. :D pling* pling* Busted! "

Pazar gunu 3te kapilar aciliyor...ilk grup SuroFhest, 3:30 gibi cikacak.
Grup basi 45 - 60 dkk arasi muddet verilecek, biz Surofhest'in ardindan cikiyoruz yani saat 4 5 arasi
SELFTORTURE'da saat 5-6 arasi..
mutlaka bekleriz ;) klip cekilecek, eylenceli gecmesini umuyoruz :twisted:

Kount; evet P.O.S. konserine Deniz ve Tuna abi gitti ;) duyduguma gore 400 kisi civari girmis, ve sonda takim elbise ile son albumlerinden sarki soylemisler ;) umarim eylenmissindir

Shifty; izmire mutlaka gelmeliyim bir ara, ben sana ulastirirm, yada seni birdahaki HEFTY gig'e ulastirirm :D

Alc43Vol demiş ki:
Laf iste utkucum sen bosver cevap vermeyi uzatmayi CALIS LAN CALIS!!!
Bu konserin diger hepsinden farkli olmasi gerekiyor ki FT'yi mutlu edelim degil mi arkadasim hadi kolay gelsin...

Demek istediğimi anlaman gerekirdi. Gazi Üniversitesinin genel imajının MMF'de olmadığını kastetmiştim yani MMF'de metal grupları dayak yemez. Ama Rektörlük kısmında ne olacağı belli olmaz. Boş bir laf etmediğimi ve polemik yaratmak istemediğimi biraz derinlemesine düşünebilsen anlayacaktın. Okuduktan sonra birazcık üzerinde düşünmeden yorum yazma lütfen.

çok kısa bie şey söyleyeceğim. benim gazi ile ilgili sözüm yanlış anlaşılmış. o konsere çıksaydık hazırlıksız olacaktı... benim arkadaşlarımın hemen hemen hepsi gazi de ve bende o konserdeydim... yanlış anlaşılma için özür dilerim.

Evet Gençlik konser yarın.
Umarım hepimiz için iyi geçer. Şimdiden gelecek tüm arkadaşlara Teşekkür etmek istiyorum.Teknik bir sıkıntı yaşamamak için organizasyonu gerçekleştiren arkadaşlar ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar.Onlarada bu yoğun çabalarından ve bizizde bu konsere ortak ettiklerinden dolayı teşşekkür ederiz.
Neyse yarın Herkezi bekliyoruz Mükemmel olması için herşeyi yapıcaz

yarin selftorture ile cikmak benim icin cok buyuk bir olay, neden diye sorarsaniz person-a albumunu 3 cdye cektim ve evin herbir tarafindaki muziksetine koydum, yani gerek odamda gerek gitarodamda, gerek sokakta sabahtan aksama kadar dinliyorum, anvil faced olsun, lost olsun, missII olsun, uplift olsun, growing greed dahil cok beyendigim bir grup.. gerek kisiler, gerek teknik ve calis tarzlari, bugun 3. albumun bazi parcalarini paylastilar ve artik oyle bir duruma gelmiski, "bu selftorture degil mi?" denebilecek duzeyde, bu muzigi beyenenler cok, beyenmeyenlerde cok

Yarin kliplerine goruntuler cekilecek ve ben onlarin adina cok mutluyum, bugunde konustuk :twisted:

tshirt satisi yapilacaktir, sapkada birlikte verilecek

kisaca herkezi bekleriz, farkli bir tadi olacak bu konserin ;) tesekkurler, bizizdekilerede...

Geri