Black Tooth (Tarz?)Şehir?

Black Tooth sayin black tooth aynen bu gazla (turkiye de hala bu tur muzigi yuruten bir grup olarak)devam etmenizi cok icten bir sekilde rica ediyorum vazgecmeyelim bu isten guzel seyler hep bitermis ya bu bitmesin pantera'yi canli dinleyemioruz dogru duzgun coverlayan da bir tek siz varsiniz hep boyle devam etmenizi rica ediyorum :)

cok guzel tum fotolar, hacettepe, gazi uni, garaj, bizizdeki mekanin ozelliklerini cok guzel yakalanmis! yurtdisi icin cok guzel bir Turk Rock kulturu reklami oldu bu :D kime yolladiysam, vay be gitarlara bak Esp MH, IbanezK7, Jackson Marty, Washburn Dime diyor :D cok tesekkurler! :twisted:

Selftorture'un klibini bugun hep beraber izledik harika olmus! tum FT'yi kutlarim :devil: :twisted:

Bugun yeni sarki yazdik, deathcore + grind karisimi birsey oldu cok hosuma gitti, umarim en yakin zamanda sizlerlede paylasiriz! (w00t) Huu yeah!! :twisted:

Alc43Vol demiş ki:
Black Tooth sayin black tooth aynen bu gazla (turkiye de hala bu tur muzigi yuruten bir grup olarak)devam etmenizi cok icten bir sekilde rica ediyorum vazgecmeyelim bu isten guzel seyler hep bitermis ya bu bitmesin pantera'yi canli dinleyemioruz dogru duzgun coverlayan da bir tek siz varsiniz hep boyle devam etmenizi rica ediyorum :)
abi sana aynen katılıyorum hele bide son konserin fotolarını gördükten sonra kimsenin blacktooth hakkında kötü eleştiri yapmaya yüzü kalmaz diye düşünüyorum ben ne demek istediğimi fotolara bakınca daha iyi anlarsınız saygılar :twisted:

Yönetici Uyarısı:Mesaj silinmiştir.Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Onur kardeşim adam gibi yaz da biz de duyabilelim sesini :D Resimler gerçekten süper olmuş, gaza gelmemek elde değil :D ÖSS bite, konserler gele! Ahahaha bu arada resimlerden birinde ben de çıkmışım yazık olmuş resime :D ahahahahahaha Bayaa bi güldüm iyi oldu :LOL:

Mesaj içeriği kullanıcılara hiç bir şey katmayacağı düşünülen aritmetik işlem formundaki ifade sebebi ile silinmiştir. Konu ile ilgili fikirlerinizi +1, + 10, :) ... vs. şeklindeki sığ anlatımdan bir adım öteye götürerek kendi özgün cümlelerinizle ifade etmeye gayret ediniz ve lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Selam BLACK TOOTH ahalisi
Uzun süredir bir sessizlik dönemi içinde olduğumuzu farketmişsinizdir eminim ki. Bir takım sıkıntılar, yoğun çalışma temposu 2 genç arkadaşımızın okul, sınav durumları ve basçımızın özel nedenleri derken çalışmalar oldukça aksadı hatta rahatsızlık duyduğumuz müziksel problemler bile yaşandı.
FAKAT toparlandık ve dimdik ayaktayız........
Black Tooth çalışmalarına 20.06.2005 tarihi itibari ile sıkı bir şekilde başlıyacak ve tarzında ielrleyip yeni ve iyi ürünler vermeye devam edecektir
Teşekkür eder desteklerinizi bekleriz.

öncelikle çalışmaları sabırsızlıkla beklediğimi söylemek istiyorum bu lanet olası ÖSS hepimizi etkilediği gibi sizi de etkiledi ama ben sizin performansınızdan hiç bir şey kaybetmeden sahnelere bomba gibi döneceğinizi umut ediyorum çalışmalarınızda başarılar
ps:ilk konseri sabırsızlıkla bekliyorum :twisted:

Geri