Black Tooth (Tarz?)Şehir?

iyiler herzamn kazanir ( akbank reklami gibi oldu ) ( black bank:D) beyler çok iisiniz hele o elinizdeki dimmeler warya... başarilar demeye gerek yok zten her şey ortada... ama yinede nazar değmesin maksadiyla başarilar...

Eskişehirde yanınızdaydım artık ankara içi çoğu yerde yanınızdayım :D

(onur jakına sahip ol :D)

Bi t-shirt alamadım bitek ona yanarım :D

Bizim tayfa doldurmuş...Neyse tüm Blacktooth tayfasına selamlar olsun!

Kolay gelsin konser alanında görüşmek üzere!

(Thrashfire tayfası)

Umarım güzel bir konser olur:) böle gündüz açık hava konseri:) bu sefer daha çok tshirt yaptırdık. daha fazla şapka yaptırdık. yettiği kadarıyla artık dağıtıcaz :) istanbul sadece 26 mayıs gibi gözüküyor anladığım kadarıyla.

Söylenecek pek fazla birşey yok... :LOL: :D ;) :twisted: :D
Yine her zamanki gibi büyük bir keyif ve samimiyetle sizleri izledik...
İhya olduk...
Yolunuz hep açık olsun arkadaşlar...
Ankara'nın gururları artıyor... :)

"Black Tooth" muhteşemdi resmen ortalığı toz duman etti bu arada Tuna abi'ye teşekkür ediyorum ben sahneye fırladığımda güvenlikleri uzaklaştırdı yanımızdan :D imkan olsada "Texas" a da gelsek :twisted:

O kadar çok WALK WALK die bağırdıktan sonra finali Walk ile yapmanız çok makbule geçti, sahne performansınız harika, en önde izledim ve deli gibi coştuk, başarılar arkadaşlar, böle devam edin.

Sabah butun arkadaslara demistim bakın Black Tooth ckınca dagıtacam ortalıgı diye ole de oldu konser basladı sag köseden pogoya basladım 3.sarkıda burnuma aldıım dirsek darbesiyle yere serildim ama sonradan arkadasın cektigi kamera goruntulerinde gordumki burnum çatlak ve kanar halde walk da da o pogonun icindeymisim tabi kendime geldiimde medikodaydım :) Saolun Bu Dünya Size DAR!!! Söylenenlerde cok az

visual_silencer demiş ki:
Sabah butun arkadaslara demistim bakın Black Tooth ckınca dagıtacam ortalıgı diye ole de oldu konser basladı sag köseden pogoya basladım 3.sarkıda burnuma aldıım dirsek darbesiyle yere serildim ama sonradan arkadasın cektigi kamera goruntulerinde gordumki burnum çatlak ve kanar halde walk da da o pogonun icindeymisim tabi kendime geldiimde medikodaydım :) Saolun Bu Dünya Size DAR!!! Söylenenlerde cok az

Orhanla pogoyu başlattığımız anda sağdan bi arbede yaşandı komple ortada toplandı herkez Orhanın bi ara en ortadan yavaş yavaş milleti ite ite bana geldiğini gördüm...Burnuna baktı ve güldü :twisted:

Hastalıklı bi adamsın Orhan :D O yüz ifadesi hafif acıyla zevk alma arası komik bir ifadeydi :twisted:

Arkadaşlar gerçekten çok güzel bir konserdi :) Benim de ilginç anılarım var konserle ilgili :D benim bagetim kırıldı bi şarkıda. işin daha da kötüsü elime çok yakın bi yerden.. orada çalmaya devam ederken imdadıma yetiştiler ve şarkı aksamadan devam etti ki durumu kurtardık diye seviniyordum.. monitöürum sustu :D şarkının sonunda kadar derdimi anlatmaya çalıştım ama kimisi bira istedim sanıp bira getirdi:) kimisi baget uzattı :D ama yine de harika bi konserdi. herkese tek tek çok çok teşekkürler!

gördüğüm diğer değişik bi görüntü çıkan pogodan dolayı öndeki bariyerler yıkılmak üzereydi :D onlarca güvenlik sırtını bariyerlere yaslayıp yıkılmasını engellemeye çalıştılar :)

herkese tek tek çok çok teşekkürler!
AnkiRock da aynı yıkımı tekrarlamak dileğiyle :D

çok eğlenceliydi konser. biraz daha kalsaydınız sahnede kafam kopacaktı. bu arada yukarıda köftecilerin orada karşılaşıp da bana sırıtan vokale selamlar :) ismini bilmiyorum.

tuna abi kasatura bateristi dışında ordaydı biz en önden izledik kaan zaten malum yanına çıktı abi gerçekten muhteşemdiniz tekrar bir konser olsa da böyle gelsek tebrikler abi saygılar

Geri