Sıfır

Bekleyelim ve görelim ....

Büyük başarılar sizlere umarım herşey güzel olur ;)

D.N.: Demo olayına girdiğinizde haber verin he sürekli bakmayalım ne oluyor ne bitiyor diye :p :p

Hepimizin de umduğu o aslında. göreceğiz ne olacağını. Şu anda bir site tasarlıyoruz, kayıtları da en kısa zamanda sitemize koyacağız. Biz de bekliyoruz bir yandan bakalım ne olacak diye...

sizi artık bende destekliyorum...zaten hep destekliyorum...fatih seni öpüyorum kardeşim gelde şarap çevirelim...batu açıkçası beni korkutuyo bu azmini yitirmezse alayımıza başarıyı gösterecek...eyvallah kardeşim..

inşallah güzel olur bekliyoruz...azimle zı.an duvarı deler demişler...
lanetli ismin kötü ruhlarının bu grubun üstünden kalkması dileği ile başarılar diliyorum...

bu arada batu hala haber bekliyorum senden gitar ve kamera konusunda...

SAoluun beyler sizi seviyoruz biz ankaralıyız herkez çalışarak istediği yere gelir umarım ankara gruplarının hiç birzaman sırtı yere gelmez abi bilin örmek tnk dejavu çilekes manga v.vss sizi seviyorum tekrardan foruma gösterilem ilgiden dolayıda teşekkür ederim .. :)

dün fatihleydik eski günlerin anısına bizim eski besteleri çaldık..bana bir ocak olayını söyledi çok duygulandım ve çok gurulandım lan dk bir gol bir diye buna derim. devam.daha doğrusu nerde kalmıştınız sıfır...

depp demiş ki:
sizi artık bende destekliyorum...zaten hep destekliyorum...fatih seni öpüyorum kardeşim gelde şarap çevirelim...batu açıkçası beni korkutuyo bu azmini yitirmezse alayımıza başarıyı gösterecek...eyvallah kardeşim..

Olması gereken???? ;) :D

saolun beyler sizi seviyoruz gürhan herşeyin farkındayım merak etme :))) çalışmak bizim işimz zaten saol ey gidi yiğiiiiiiiiiiit ey neydi :))) gidelim buralardan diorum başka bişe demiorum nese arkadaşlar 1 ocak konseri işallah tümyle gerçekleşirde hayat gibi yalan olmaz :))) beklioruz görücez bizde sizinle beraber grup arkadaşların bazıları bu konserin iptalini istiyor bizim tarafımızdan çünkü herşeyin en iyisini istiyor onlar bende bundan son derece memnunm onlar ne derse o olur çünkü biz en iyisine laik olmaya çalışıoz dillerde slogan olmak isteyen bir sıfırdan tekrar hepinizi sevioruz yakında gelior demolar demolar :)))) bekleyin

Yanlış hedef fatih...slogan olmak değil müzik yapmak olsun amacın...batu o farkı anladı seninde anlamış olmanı beklerdim...alınma...yapıcı bir eleştiri olmasını dilerim...slogan olmak kolay,müzik yapmak zor olandır...hepimiz o zorun peşinden koşmalıyız...başarılar...

ekulak demiş ki:
Yanlış hedef ...slogan olmak değil müzik yapmak olsun amacın...yapıcı bir eleştiri olmasını dilerim...slogan olmak kolay,müzik yapmak zor olandır...hepimiz o zorun peşinden koşmalıyız...

Kısmen doğru olduğunu düşünüyorum... Fatih'in anlatmaya çalıştığı ---"müzik denince akla "Sıfır" gelir"--- sloganının etrafta dolaşacağı -ümidi- sanırım. Tabi ki amaç "Slogan" olmak değil -belki maksimum "Müziğin sloganı" olmak olabilir-. Hepinizin arkadaşlığına layık olmak için elimizden geleni yapacağız.

P.s: "Eleştiri Ertuğrul'dan gelince güzeldir"
-Abraham Lincoln-

ekulak demiş ki:
Yanlış hedef fatih...slogan olmak değil müzik yapmak olsun amacın...batu o farkı anladı seninde anlamış olmanı beklerdim...alınma...yapıcı bir eleştiri olmasını dilerim...slogan olmak kolay,müzik yapmak zor olandır...hepimiz o zorun peşinden koşmalıyız...başarılar...

"Herkes müzik yapar ama iyi müzik yapan slogan olur" bence süper bi slogan olabilir sıfır için?!?!...

batusch demiş ki:
ekulak demiş ki:
Yanlış hedef ...slogan olmak değil müzik yapmak olsun amacın...yapıcı bir eleştiri olmasını dilerim...slogan olmak kolay,müzik yapmak zor olandır...hepimiz o zorun peşinden koşmalıyız...

Kısmen doğru olduğunu düşünüyorum... Fatih'in anlatmaya çalıştığı ---"müzik denince akla "Sıfır" gelir"--- sloganının etrafta dolaşacağı -ümidi- sanırım. Tabi ki amaç "Slogan" olmak değil -belki maksimum "Müziğin sloganı" olmak olabilir-. Hepinizin arkadaşlığına layık olmak için elimizden geleni yapacağız.

P.s: "Eleştiri Ertuğrul'dan gelince güzeldir"
-Abraham Lincoln-

Estafrullah sadece görüşümü söyledim...
bana öyle geliyo ki...insan içinden gelen müziği yapmalı...yani işin slogan kısmı,grubun pazarlanma kısmı değil...ben bunun için böyle birşey yazdım...içinden gelen müziği yaparsan sen istemesende slogan olursun...ama slogan olmak için yola çıkarsan o sanat olmaz...çıkar ilişkisi haline döner sanatla...önce insanları değil kendini tatmin et...hatta bana kalırsa insanlar umrunda bile olmasın....yaptığın müzik sadece seni tatmin etsin,müziği getirdiği yan ürünler değil... ;)
tekrar başarılar...

tenekecnr demiş ki:
ekulak demiş ki:

"Herkes müzik yapar ama iyi müzik yapan slogan olur" bence süper bi slogan olabilir sıfır için?!?!...

Sonuç: Artık slogan aramaya gerek yok yapılması gereken; ciddi şekilde azimli bir şekilde çalışmak, kaliteyi sadece yeteneğin eline bırakmamak, kaliteyle beraber başarı gelmese bile en azından gülen birkaç yüz görebilmeyi başarmak.

p.s:"Nassı fikir???"
-Ahmet Necdet Sezer-

Geri