The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

Bu da Afişimiz , eXpert Arkadaşımıza Çok Teşekkür Ediyoruz... ;)

afi3510yr.jpg

afi351gm3518bl.jpg

Şu 19 Mayıs çalışmaları ve gösteri nedeniyle pek uğraşacak zamanım olmadı.Zamanım olduğunda da zaten uygun programın olduğu bilgisayarda değildim.Daha iyilerini yapmak üzere...

Konserinizde başarılar.Konser görüntülerini upload etmek ve görüşmek üzere :)

Aldiginiz sozler cok guzel,tebrik ediyorum sizi.
Math cok tesekkur ederim sana yordum seni :(
Ama oyle olmasi gerek :)
Ben video kaydini ne zaman alacagim onu soyler misin ?

Sana video kaydını en kısa zamanda göndereceğim merak etme ;) Söz verdim bir kere :D
Bursa herkesin anlattığı gibi çok güzeldi :!:
Biz memnunduk izleyenler memnundu komite memnundu,kankiler memnundu :wink :!: :D
Onun dışında artık Yolcu konserine bakıyoruz :!:
Bakalım Yolcu dan sonrada artık kayıt almamız gerekli fakat benim ve yenerin sınavları başlıyor :!:
İşte bunlar kayıtı aksatmaz ise onuda tamamlamış olacağız ve bekleyenler tahmin ediyorum istediklerini almış olacaklar ;)
senide 4 gözle bekliyoruz :!:
Sınavların bitiminde burada olacağına inanıyorum :D :metal

Orada olacagim.
Herkes cok sey yazdi ama konserde nasildiniz ?
Bu tema da kimse birsey soylemedi yada ben okumadim,fotograflar gercekten guzel ;)
Ben kayidi bekleyemeyecegim anlatabil dim degilmi :)

Evet ya aslında konser hakında ek yorum yapmadık iyi bir noktaya değindin :!:
Konserin atmosfer olarak çok iyi olduğunu söyleyebilirim :!:
Konsere bir saat kala çim alanı dolduran izleyicilerin konser sırasında sayılamayacak kadar çok olduğu için sana burada kesin bir rakam veremeyeciğim :!:
Sahne performansı olarak izleyicilerden iyi tepki aldık fakat birisi hariç :)
(Evet İrem seni buradan saygı ile anıyorum :!:
Bursaya geldiğimde yada Ankara ya geldiğinde bana bir bira sözün var,unutmadım :) )

Genel olarak zevkli ve bizim vokal yapmamıza fazla gerek kalmayan bir konserdi :!:

İzleyicilere ayrıca teşekkür etmeliyiz
Bursa seyircisi çok güzeldi :!:

Bize gelince :!:
Ben kendi hakkımda yorum yapacağım sadece ki;
Mary nin tellerini acil olarak değiştirmem gerekir diye düşünüyordum sebebi yara oldu parmaklarım fakat sonradan anladım ki bunun sebebi havadan :!:
sound olarak pek problemim olmadı o konuda bir sorunumuz yoktu :!:
İçerideki ses o kadar rahatlatıcı değildi fakat dışarıdaki ses mükemmel diyorlar bunuda herhalde video yu izleyince göreceğiz :metal

Ciz nasıl izlemedik o yorumları :)
Haha tamam tamam :!:
Biz video yu izlemedik daha çünkü kanal ile görüşülüp bize göderilecek hatta menajerimize bugün mesaj geldi bu konu hakkında :!:
Emrah bu konu ile ilgileniyor, biz sana haber vereceğiz merak etme bebiş :!:
Bu arada birileri burada müzik dışı sohbet ettiğimizi düşünüp bunları silebilir ki yok öyle birşey :D
Teşekkürler lena en kısa zamanda görüşelim artık seni özledik artık şu msn i al bizide yorma kendinide :metal

kardeslik,kuzen ,o.c,ve daha taniyamadim yeni lead arkadas hepinize hll olsun sallamissiniz bursayi daha dogrusu ole diyolar,fotolar harika ,murat ilkani gordugunde sezerin verdigi daha dogrusu veremedigi tepkiyi tahmin edebiliyorum,bide su video kayittan bir tanede bana yollarsaniz mesut ve bahtiyar olcam (sezer yeter artik bi video kayit diye 6 aydir diorum sana her zamanki gibi fitil ediosun adami olm ya)

xtarantula demiş ki:
bir darkelf olarak söylemek zorundayım ki......iyiydiniz be abi...ha bu arada PRETORYUSun yukarda söyledii bişey vardı... "heavy diyince bursa da bi metaroth var demiyelim,gelin" gibi bişey..abi nası yaaa..bu şehirden niceleri geldi geçti...bi zin_carla vardı misal..en bi sertinden speed trash ti...ha daattık onu,ayrı konu..ama bu okul uzamasaydı ben toplamasını da bilirdim grubumu yeniden..
bi de sezer'e alındım bak beyler....gelmeden önce yazdığı bişey var.."bursa ya heavy getiriyoz.." aaaabi naaptın sen?? :eek:)
bu arada,kim lan bu deme ihtimaline karşı...hani şu evinde kaldığınız magic delisi darkelf..yaaa....
tüm gruba selamlar beyler...kendinize ii bakın..o gece metallica ağırlıklı repertuar hakkında konuştuklarımızı da amman unutmayın..

eyvallah

abi taratula ben heavy deyince değil sadece şenlikler için konuştum yoksa biliriz bursadaki konserleri...
zate metarot da çıkmadı :...
ama şunu oğruca söliyelim bursadaki misal geçen sene oluodu köklere dönüş bilek metal geceleri yada assasination aborda vs vs arada despised 1 eleman bile yoktu sağlam
gene idare ettin sen

biz de metaroth u merak etmiştik ama göremedik konserde... bize heavy yapıyorlar denmişti gelirken ama sanırım nu metal yapıyorlarmıs... bursalılar bı acıklık getırlım bu konuya

raage demiş ki:
kardeslik,kuzen ,o.c,ve daha taniyamadim yeni lead arkadas hepinize hll olsun sallamissiniz bursayi daha dogrusu ole diyolar,fotolar harika ,murat ilkani gordugunde sezerin verdigi daha dogrusu veremedigi tepkiyi tahmin edebiliyorum,bide su video kayittan bir tanede bana yollarsaniz mesut ve bahtiyar olcam (sezer yeter artik bi video kayit diye 6 aydir diorum sana her zamanki gibi fitil ediosun adami olm ya)

Kuzen tamam söz :!:
Sen merak etme :!: Zaten geleceksin ya gelince izle :p
Tamam bizim elimize geçince msnden göndeririz sana :!: Ok mu :?:
Metal Bless Us :metal

bunalımdaydım,çimlere oturmuştum ve derin düşüncelere dalmıştım.ve sizin sesinizi duydum ilkdefa,özlem t. girdi araya,sinirlendiniz,ben bunalım takılmaya devem ettim,sonra siz bağırdınız.
heeeeeeeeey biz burdayız sen napıyorsun orda!!!!!!
bende ordaydım ve sizi duymamak imkansızdı.sarsıldım ve kendime geldim.ayağa kalktım.sahnenin sonundaydım.konseriniz bittiğinde ise en önde arkadaşlarımla bağırıyordum.....
sonrasını biliyorsunuz zaten ...
sizin yanınızdaydım...
arkadaşlarım nerde miydi?
bilmiyorum.onları sayenizde şenlikler boyunca göremedim.dün sınavda gördüm
herşey çok iyiydi.sizleri tekrar dinlemek için sabırsızlanıyorum.vede..HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.VE BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM...

Birisi bana Bursa da kötü birşey oldu desin :!:
Yok ...
Herşey çok güzeldi tamam bende kabul ettim :!:
Grubun en muhalefet adamı olsam bile bende kabul ediyorum artık :!:
Mükemmeldi :!:
Uskalcığım sana ne diyeceğimi bilemiyorum..
Ah bir de o kayıtı izleyebilsek ;)
Görüşmek dileği ile :!:
Akşam herkesle Yolcu da görüşmek dileği ile :!: :metal

Ne kadar çok seviliyorlar. Forumda okuduğum kadarıyla ve Anılcığım'dan bildiğim kadarıyla iyi bir grupmuş. Görüyorum ki sadece yaptıkları müzikle değil, kişilikleriyle de sevdirmişler kendilerini arkadaşlar. Onları dinlemek henüz nasip olmadı ama çok istiyorum, forumlarda yazılanları gördükçe merakım daha da artıyor. İstanbul'a da bekleriz, en önlerde ben olacağım, orası kesin :D Aşkım, hayatım, her şeyim ;) bu akşamki konserde sana ve arkadaşlarına başarılar dilerim :LOL:

YÖNETİCİ NOTU : İMZANIZI DÜZELTİNİZ! ( MAX. 3 SATIR )

Geri