The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

program ısı hayırlı olsun...basarılar...
buradan bascı sorunun asıldıgını cıkarabılır mıyız?????

burankın mesajını da dıkkate alın bence...bu yolla sıze antıpatı duyanların sayısı azalacaktır...

slm we saygılar........

BURANK vokalist sana sen iyi bassist(bassci diyip durmayin bu arada) degilsin hic tecruben yok toysun dememis adam sana bu forum olaylarinda toysun demis ki bence dogru,bunun ikinci bir account tan sadece olay yaratmak amacli dalga gecer tavirla yazilmis bir yazi oldugunu anliyamamissin ama ben bu yaziya sezerin(vokalist) degil mertin(drummer) cevap vermesini beklerdim ayrica vokalistin davulcum basscim demesi birbirlerini bu kadar uzun zamandir taniyan ve yapisik ikizler gibi hic ayrilmayan arkadaslar icin samimiyete dayali bi hitaptan baska birsey degil.

Teşekkür Ederim kardeşim beneeeem =) Ben bir kaç kişiyle görüştüm geçmişte yaşanan olaylar vardı kimsenin haberi yok silinen mesajları kimse okumamış (çok eskiden silinen mesajları) Fakat yine de Sezer'in öyle toy demesi yanlıştı , fakat o da kendince haklıydı sürekli bu tip olaylar geliyor ki o kelime (söylemek istemiyorum baydı) gerçekten en hafife indirgenmiş bi kelime idi.Bunu göğsümü kabartarak falan söylemiyorum en indirgenmişten kastım çok daha kötü şeylerin önüne geçmiş oldu.O kelime de çok yönlü imiş hey allahım :) Neyse yakında bi açıklama yapacağım herkes anlasın ortada çok büyük bir yanlış anlaşılma var onu da düzelteceğim.Ben bile bilmiyordum olayların o kadar karışık olduğunu.Burank da anlayacak olayın bi yanlış anlaşılma olduğunu , herkes de...Anlayışlı karşılayacağınızı umuyorum.Kimsenin derdi olay yaratmak değildir zaten 8)

Saygılarımla

arkadaşlar bir kez daha yineliyorum pazartesi günleri stüdyo allegro da 7-9 arası bizimle calmak isteyecek bass gitaristleri deniyoruz... herkese kapımız acık... enstrumanıstlıgınden cok kişilik önemli bizim için zamanla herşey oturur zaten...
sevgiler&saygılar

Teşekkür Ederiz , Bursa'da Bu Hafta Hariç Haftaya C.tesi Çıkmaya Başlıyoruz , Resimli Bar'da.
Saat Henüz Belli Değil , Bi Öngrup Araştırması Var Ona Göre Saat Ayarlanacak.

İlgin İçin Tekrardan Teşekkürler

Geri