The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

Arkadaşlar Kadircan Adlı Arkadaşımızı Bas Gitara Aldık.Grubumuza Hayırlı Olsun.Kendisini Tanıyorsunuz Şu Anda da Deep Inside Grubunda Mevcut.

Do Not Resuscitate ;)

Kadircan herşeyden önce çok farklı ve iyi bir insan...bas gitaristliği tartışılmaz zaten...Hayırlı olsun senin için Divy için ve Deep Inside için...İki grup zor olucak ama halledebilicek kapasitedesin.Kolay gele dostum :p

Divy e de ayrıca başarılar :metalhead

saygılar...

:metalhead heavy metal :metalhead

Bronx demiş ki:
Arkadaşlar Kadircan Adlı Arkadaşımızı Bas Gitara Aldık.Grubumuza Hayırlı Olsun.Kendisini Tanıyorsunuz Şu Anda da Deep Inside Grubunda Mevcut.

Do Not Resuscitate ;)

Grup olarak ilk studyodan itibaren uyumu yakaladıgımıza inanıyorum.. Bundan sonra umarım hersey hem bizim için hem grup için iyi olucak..

alpago demiş ki:
Kadircan herşeyden önce çok farklı ve iyi bir insan...bas gitaristliği tartışılmaz zaten...Hayırlı olsun senin için Divy için ve Deep Inside için...İki grup zor olucak ama halledebilicek kapasitedesin.Kolay gele dostum :p

Divy e de ayrıca başarılar :metalhead

saygılar...

:metalhead heavy metal :metalhead

Eywallah :metal

Stay Heavy :twisted:

Biraz geç oldu ama, KadirCan hayırlı olsun tepe tepe kullanın :D. Tabi bizede brakın biraz.. Hepinize basarılar beyler.. Alpayın dedigi gibi umarım hepimiz içinde hayırlı olur..

DeadLead demiş ki:
Biraz geç oldu ama, KadirCan hayırlı olsun tepe tepe kullanın :D. Tabi bizede brakın biraz.. Hepinize basarılar beyler.. Alpayın dedigi gibi umarım hepimiz içinde hayırlı olur..

Ooo Fahri bakıyomda kaç senelik grup elemanına SEBİL muamelesi yapıyon :LOL: Şaka bi yana Eywallah hayırlı olsun dileklerin için ama alındım walla sölemek isterim içimde kalmasn :twisted:

DeadLead demiş ki:

Teşekkür ederiz cümleten ;)

Şu an kasıldığını zannetmiyorum , hatta ayak uydurdum dedi ama bakalım biraz kastıralım :D Şaka bi yana gerçekten iyi uyumumuz.

Dup dubu dup dırı dırı dup dubu dup dı rı rıııı :)

deep inside grubuna teşekkür ederiz eyvallah beyler zaten bızım fahriyle küçük bi grup arkadaşlıgımız olmustu pek fazla icraat gösterememiştik ama neyse :) size de kolay gelsin...
bunlar kadircan ve mert'e:eek:raya deilde ara bölümleri kacırmamanızı temenni ediyorum :) dup dup dırı olmuyor bu işler :)

__thediyVwoice__ demiş ki:
deep inside grubuna teşekkür ederiz eyvallah beyler zaten bızım fahriyle küçük bi grup arkadaşlıgımız olmustu pek fazla icraat gösterememiştik ama neyse :) size de kolay gelsin...
bunlar kadircan ve mert'e:eek:raya deilde ara bölümleri kacırmamanızı temenni ediyorum :) dup dup dırı olmuyor bu işler :)

Tşkr Ediyorum Saygılarımı Sunuyorum...

Farkettiniz mi Neşemiz Yerine Geldi Ohh Be :zipla

Artık Ufak Sürprizlerde Patlasın Di mi ? : ) :roll:

__thediyVwoice__ demiş ki:

Hayat boyle be Sezer napasın işte :D.

Geri